Заробіток онлайнСтатистика показує, що тільки 5% комерційних сайтів приносять заробіток своїм власникам. Що такого неправильного роблять інші 95% бізнесменів і як не повторити їх помилок?
Відповідь насправді простий: потрібно розуміти, що Інтернет - всього лише засіб комунікації. Засіб для організації приємного, ефективного спілкування, взаємодії однієї людини з іншою.
Переглядів: 610 | Коментарі (0)


Мережевий МаркетингЦей вид заробітку насамперед для людей комунікабельних, мають лідерські якості (або бажаючих їх придбати), так як в цьому бізнесі багато залежить від роботи з людьми, від того чи підуть за Вами люди.
Якщо дати коротке визначення, то Мережевий Маркетинг - це просування продукту (товару або послуги) на ринку через мережу дистриб'юторів.
Переглядів: 750 | Коментарі (0)


Ведення звітів по операціям на ФорексБагато починаючі трейдери вважають, що для досягнення успіху їм необхідно постійно бути в курсі всіх подій досконало володіти навичками технічного та фундаментального аналізу, стежити за публікацією новин, не порушувати правил торгівлі таких як торгівля проти тренда, не подаватися емоціям і т.д. І зовсім забувають про бухгалтерію, яка напряму показує результативність даних участь у торгах.
Переглядів: 477 | Коментарі (0)


навчатися роботі на ринку ФорексНапевно, ви не раз вже чули про ринок Форекс. Безліч людей активно працює на ньому і примножує свої капітали. Ви теж хочете навчитися? Так що ж Вас зупиняє? Вперед! Отже, що знадобиться для початку роботи?
По-перше, це, звичайно, вільний час. Якщо воно у вас в надлишку, це чудово.
Переглядів: 541 | Коментарі (0)


Електронна комерціяЩо таке електронна комерція? Це продаж в Інтернет цифрового товару у вигляді інформації, програм, скриптів і т. д. або ж реального фізичного товару за допомогою Інтернет. Оплата здійснюється найчастіше по одній з електронних платіжних сістем.Чаще всього через систему Вебмані. Хоча більшість продавців надають і можливість оплати товару по виписаному рахунку на пошті або в банку, для людей які ще не завели собі рахунок в платіжних системах мережі.
Переглядів: 800 | Коментарі (0)


копірайтДля того щоб пройти шлях від починаючого письменника до успішної затребуваної копірайтера, вам доведеться дуже багато попрацювати. Новачки дуже часто припускаються помилки вже на початку цього складного шляху. Камінь спотикання для них - визначення ціни за 1000 знаків.
Переглядів: 2117 | Коментарі (1)


Отримання доходу від роботи на файло-обмінникахФайлообмінник - це сайт, на якому користувач має можливість викласти будь-який файл і отримати індивідуальну посилання для скачування даного файлу. Це спосіб заробітку, при якому вам платять за кількість скачувань вашого файлу (файлів).
Переглядів: 681 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-47