Ведення звітів по операціям на Форекс важлива умова просуванняБагато починаючі трейдери вважають, що для досягнення успіху їм необхідно постійно бути в курсі всіх подій досконало володіти навичками технічного та фундаментального аналізу, стежити за публікацією новин, не порушувати правил торгівлі таких як торгівля проти тренда, не подаватися емоціям і т.д. І зовсім забувають про бухгалтерію, яка напряму показує результативність даних участь у торгах. Їм здається, результат видно за станом депозиту, якщо він збільшується, значить все йде добре, якщо він зменшується, значить все йде не як хотілося б.

Ведення звітів по операціям на ФорексВ першу чергу ця звітність спрямована на те щоб виявити місця, де за вашими розрахунками ваша позиція пішла не так і завдання спрямовані, щоб їх уникнути в майбутньому. Визначити точки входу і виходу з ринку визначити відсоток від суми на вашому депозиті, яким ви могли б ризикнути і скільки ви могли б втратити, а також заробити від вчиненого правочину. Це дає процентне співвідношення виграшних і програшних угод, а також різницю між втратами і прибутком. Все це просто необхідно знати для того щоб вносити якісь поправки в свою стратегію спрямовану на збільшення депозиту.

Порядок ведення звітності по операціях

Перше що необхідно знайти оптимальну точку входу в ринок перевірити її достовірність провівши технічний аналіз визначити ймовірну точку виходу, за якою ви хочете закрити операцію, все це слід записати в звіт, чому ви вважаєте саме так. Не слід відкривати необгрунтовані угоди, або засновані тільки на новинах і прогнозах вони можуть відрізнятися від напрямку тенденції або відіб'ється на ринку через деякий час. На цьому ринку можна покладатися на чужу думку більше ніж на власну думку можна взяти на замітку що може статися. По завершенню операції необхідно написати висновок по проведеній угоді треба визначити чи були досягнуті певні цілі, їли були збитки і що слід зробити, щоб їх уникнути.

Ведення звітності бажано вести кожен день в певний час це сприяє поліпшенню дисципліни, через деякий час цей процес увійде в звичку стане частиною вашого дня. Звіти по операціях слід розділити на денні, тижневі, місячні, і річні що дасть більш повну картину щодо вашої активності на ринку Forex.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: