Отримання доходу від роботи на файло-обмінникахФайлообмінник - це сайт, на якому користувач має можливість викласти будь-який файл і отримати індивідуальну посилання для скачування даного файлу. Це спосіб заробітку, при якому вам платять за кількість скачувань вашого файлу (файлів).

Отримання доходу з файло-обмінниківСхема заробітку на файлообмінниках однакова для всіх користувачів. Полягає вона в тому, що ви отримуєте гроші за кожне скачування вашого файлу. До того ж ви має можливість викладати необмежену кількість файлів. Вам доступні всі способи реклами файлу, які не заборонені законодавством. Тобто ви можете розміщувати оголошення на новинних сайтах, форумах, соціальних мережах або скинути посилання друзі по скайпу або icq.

Тепер докладніше про перспективи. Файлообмінних систем багато і вони пропонують різні ціни. Але в середньому ви можете розраховувати на оплату від 5 до 15 $ за тисячу унікальних скачувань. Вивести гроші з партнерки файлообмінника можна через Я.деньгі або Webmoney. Зазвичай встановлюють якусь мінімальну суму для виплати. Скрізь вони різні, тому уточнюйте безпосередньо на сайті або через техпідтримку. Крім усього перерахованого вище існують реферальськой програми. Коли партнер реєструє по вашому посиланню - він ваш реферал. Система буде виплачувати вам від 10 до 20% від своєї комісії. Тобто заробіток вашого реферала не зменшується.
Де ж можна рекламувати свої файли?

Наприклад, у вас є власний відвідуваний сайт. Тоді ви можете на ньому викладати тематичні файли. І, по-перше, ви не завантажуєте свій хостинг. А, по-друге, отримуєте додатковий заробіток.

Що ж робити, якщо нету свого відвідуваного сайту? Читайте далі і ви знайдете відповідь.

В інтернеті існує безліч виразника. На таких сайтах кожен зареєстрований користувач має можливість додати тематичну новина. І в цьому записі вставити своє посилання на файл. Такі сайти бувають досить відвідувані, тому ви можете розраховувати на хороший заробіток. Для цього вам потрібно зібрати якомога більше велику базу і щодня розміщувати там новини.

Можливо, ви здивуєтеся, але практично всі сайти подібної спрямованості створюються на одному двигуні. Даний факт дозволяє автоматизувати процес роботи з виразника. Наприклад, є програма під назвою ADDNEWS, яка автоматизує процес додавання новин на сайти движка DLE. Вартість даної програми 15 доларів. Навіть новачок окупить ці вкладення за кілька днів. Також існує безкоштовний аналог - Fillin 3.7.1 Rus.

Крім виразника ви можете додавати посилання на свій файл на форуми, соціальні мережі.

Свої посилання потрібно розміщувати тільки на відвідуваних форумах і сайтах. Знайти такі можна в спеціальних каталогах. Після того, як ви складете базу відвідуваних форумів - вам потрібно додавати туди повідомлення. Цей процес можна автоматизувати за допомогою програми Хрумер або AllSubmitter, а також інших аналогів. Швидкість додавання повідомлень на форуми залежить від багатьох факторів: швидкість вашого Інтернету, швидкість проксі (якщо ви їх використовуєте), якості вашої бази. З часом ви виробите свою схему роботу, зберете велику базу форумів і ваш заробіток буде постійно зростати.

На яку ж прибуток варто розраховувати? Топові користувачі файлообмінників заробляють більше, ніж 600 доларів на місяць. Але новачки в перший місяць зазвичай заробляють близько 50-100 $. Але з кожним місяцем дохід зростає!

Багато з усмішкою ставляться до такого заробляння, оскільки число в 1000 скачувань здається якимось недосяжним. Але ж ви завантажуєте кожен день нові файли. Приміром, ви додали вже 100 файлів. І якщо кожен файл скачають хоча б по 10 разів, то це вже буде 1000 (5-15 $).
Далі ми складемо рейтинг найбільш надійних і прибуткових файлообмінників:

    1. Letitbit.net - один з лідерів ринку файлообмінників. Вони вже досягли успіху і могли б виплачувати своїм партнерам мінімальні дивіденди. Адже база користувачів вже величезна. Але Letitbit.net не економить на рекламі. Вартість тисячі скачування залежить від якості залучених вами користувачів. Але в середньому це 5-15 $. Чим більше буде покупок Gold акаунтів, тим більш якісним вважається ваші користувачі. Додавати файли на Letitbit.net можна через браузер, FTP або по віддаленій завантаженні. Мінімум для виводу грошей є сума в 5 $. Гроші надійдуть на ваш рахунок PayPal або WebMoney протягом двох днів.
    2. Vip-file.com - даний файлообмінник відноситься до тему, на яких всі скачування платні. Але, тим не менше, в налаштуваннях ви можете включити безкоштовне скачування. Швидкість буде достатньо низька. В даному випадку тариф знижується. Але коли скачування лише платні, то сума в 65 $ за тисячу скачувань цілком адекватна. Правда, люди дуже неохоче скачують файли за гроші. Доведеться працювати більше. Виведення грошей проводиться по понеділках, але лише в тому випадку, якщо на акаунті більше 5 $. Висновок проводиться через WebMoney.
    3. Depositfiles.com - ще один гігант ринку файлообмінників. Ви обов'язково будете працювати з даним сайтом. Оскільки дуже багато виразника не пропускають новину, якщо в ній немає посилання на Depositfiles. Але ви можете додати 2 посилання (основний файлообмінник і Depositfiles). Приємною особливістю даного сайту є те, що з нього не видаляють файли. Якщо файл завантажили один раз за місяць - він буде доступний завжди. Ваш тариф залежить, в тому числі і від розміру закачаного файлу! Способи виведення: PayPal і WebMoney. Мінімум для виводу: 10 $!
    4. Uploadbox.com - новачок ринку, але з прекрасними умови. Зараховують користувачі з Америки, Європи та СНД. За тисячу скачувань дають 20 $. Дуже зручна закачування через FTP. Доступна докачка файлів і навіть багатопоточність! Мінімальний висновок складає 5 $.
    5. Hotfile.com - ваш тариф залежить від розміру викачаних файлів. П'ять доларів платять за файли понад 5 мегабайт. Сім доларів за файли розміром більше 50 мегабайт. І десять доларів за файли більше 100 мегабайт. Зараховують неунікальні скачування. Доступна завантаження файлів через FTP. Мінімальний висновок складає 5 $.
    6. Uploading.com - тут платять усього лише 5 $ за тисячу скачувань. Але зате швидкість для всіх користувачів необмежена. Саме завдяки цьому ви зможете легко залучати користувачів. Мінімальний висновок - 100 $.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: