про liqpay Багато людей, що працюють з платіжними системами PayPal і AlertPay, відзначали їх зручність і надійність. Але при всіх їх перевагах цим системам притаманний один серйозний недолік - вони не працюють з країнами колишнього СНД. На більшості комерційних сайтів пострадянського простору ви не знайдете їх у списку введення-виведення грошових коштів. Але, як кажуть, святе місце порожнім не буває - рано чи пізно повинен був з'явиться механізм, який об'єднує гідності вищезгаданих систем, і в той же час працює в країнах СНД.
Переглядів: 4798 | Коментарі (2)


зуустрація в Liqpay Якщо ви вирішили скористатися послугами платіжної системи LiqPAY, але не знаєте з чого почати, то ця невелика інструкція для вас. Ви дізнаєтеся як зареєструватися в LiqPAY і прив'язати пластикову картку до свого аккаунту.
Як зареєструватися в LiqPAY
Переглядів: 2743 | Коментарі (0)


Виведення грошей з Liqpay Після реєстрації в LiqPay наступним питанням зазвичай стає питання про виведення грошей. Як вивести гроші з LiqPay? Які взагалі є способи виведення коштів з цієї платіжної системи? Давайте розберемося з цими питаннями - в Лікпей введення / виведення грошей не займає багато часу і робиться дуже просто.
Переглядів: 3110 | Коментарі (0)