Заробіток в на кліках
Заробіток в інтернеті на кліках полягає в тому, що користувач отримує оплату за перегляд реклами від рекламодавця.
Простіше кажучи, до прикладу у вас є сайт присвячений продажу дверей.
Вам потрібно рекламувати ваш сайт, підвищити відвідуваність сайту, якщо ваш сайт не буде рекламуватися, то клієнтів на покупку дверей не буде.
Переглядів: 2977 | Коментарі (4)


Поштові спонсориЗаробіток на кліках є першим кроком на шляху до стабільного заробітку. Сьогодні ми поговоримо про серфінг і перегляді листів, а також виконанні різних завдань.
Вся суть заробітку на кліках полягає в переході по посиланнях в пропонованих вам листах, завдяки чому ви підвищуєте відвідуваність сайту замовника. За перегляди оплата відбувається від замовника, чи то пак власника сайту.
Переглядів: 1888 | Коментарі (2)


Заробіток i реєстрація на SeosprintНа цій сторінці я вам розповім як можна заробити вебмані на SEOsprint без вкладень!
Для початку роботи на SEOsprint, потрібно завести рахунок в системі Webmoney.
Інструкція по реєстрації в розділі - Реєстрація Webmoney

Переглядів: 12979 | Коментарі (1)


Заробіток на СеоспрінтУ російськомовній частині інтернету якісних ptc-спонсорів не так вже й багато. Не можу сказати, чим це обумовлено, але факт залишається фактом. Цей огляд присвячений одному з них - Сеоспрінту. Це перевірений і дуже цікавий сервіс, на якому можна заробляти не тільки кліками.
Переглядів: 11657 | Коментарі (2)


Реєстрація в WMmailWmmail.ru не потребує особливого представлення - цей поштовий спонсор успішно працює з 2004 року і за цей час виростив не одне покоління користувачів. У нього є свої особливості: крім звичайного заробітку на читанні листів, серфінгу і виконанні завдань на ньому присутня безліч інших можливостей, недоступних на інших поштових спонсорах. У цьому огляді ми розглянемо їх і, зареєструвавшись, почнемо роботу.
Переглядів: 1368 | Коментарі (0)


Заробіток на vip-prom.netПравила роботи звичайні для всіх подібних сервісів. Перераховувати їх усіх немає сенсу, але деякі знати потрібно - не можна створювати більше одного аккаунта і не можна сидіти склавши руки протягом 60 днів. У першому випадку слід негайний довічний бан - на форумі vip-prom.net описані подібні випадки.
Переглядів: 1471 | Коментарі (0)


Реєструємося в Neobux.comПеревірений. Відмінний, перевірений часом кліковий спонсор. Платить за перегляд рекламних сторінок. Виплати відбувається стабільно і справді миттєво - є скіни. З повною упевненістю цей букс можна назвати флагманом PTC.

Переглядів: 3530 |


рефбек (refback)При роботі в мережі інтернет деколи зустрічаються оголошення про рефбеке. Багатьох початківців користувачів високі цифри вводять в оману, а деякі взагалі не розуміють, про що йде мова. Матеріали цієї статті дадуть відповіді на багато питань про рефбеке і його користь для реферала.
Переглядів: 1364 | Коментарі (0)