Чи варто витрачати грошіРад можна почути безліч. Хтось кілька разів зіткнувшись з кидалами, категорично проти будь-яких вкладень. Хтось, навпаки, радить спочатку витратити гроші, щоб швидше заробити нові. Хтось погоджується на золоту середину. Такі, витратившись на придбання домену та хостингу, намагаються всю роботу по створенню, настройці і розкручуванні нового проекту виконати своїми руками. Хто правий? Яку стратегію обрати?
Переглядів: 478 | Коментарі (0)


Особливості продажів в ІнтернетіУспіх продажу будь-якого товару безпосередньо залежить від його значущості для покупця. З'ясуйте потреби і інтереси клієнта - вам так набагато легше буде переконати його в необхідності придбання вашого товару.
Переглядів: 711 | Коментарі (0)


Заробити на буксах це реально?Системи Активної Реклами (САР їх різновиди Букси) - перше, що попадається на очі вирішили підзаробити грошенят. Перший досвід показує крайню монотонність і непродуктивність такої роботи. Та й не рідко нечесність роботодавців, які обіцяють вам гроші, а потім блокують акаунти під різними приводами змушують відмовлятися від подальшої роботи. Залишається лише гіркий присмак витраченого даремно часу.
Переглядів: 940 | Коментарі (0)


Інвестиції джерело аробіткуІнвестиції представляють дуже перспективний і прибуткове джерело заробітку. Прибуток від інвестування є пасивним доходом. У світі фінансів інвестування вважається вищою формою діяльністю (вищим пілотажем). Грамотний інвестор дуже цінується у світі фінансів. Він ніколи не турбується про засоби на життя, йому не потрібно турбуватися про роботу. У будь-якій економічній ситуації, при будь-якому політичному ладі, грамотне інвестування приносить хороший пасивний дохід
Переглядів: 1253 | Коментарі (0)


Кіберсквотинг, який перекладається з англійської, як самовільне поселення, і вважається одним з найперспективніших видів всього бізнесу в мережі Інтернет, суть якого, як правило, полягає лише в покупці з метою подальших перепродажів за ціною потенційно привабливих доменних імен, ціна яких істотно перевищує їх первісну вартість. Іншими словами, можна сміливо стверджувати те, що киберсквоттинг є ні що інше, як доменної спекуляцією.
Переглядів: 2198 | Коментарі (1)


ВідеоблогінгУ блогосфері відеоблоггінг вважається наступним поколінням для багатьох блогів, що дозволяє «постити» якісь власні ідеї або ж просто інтелектуальні продукти, товари і послуги в Інтернет мережі. Безумовно, незаперечно і те, що текстовий блог сьогодні вважається досить-популярним, як і текстблоггінг. Більшість у таких випадках успішно використовують їх саме для монетизації. Однак багато креативні блогери вже почали створювати відеозаписи як найбільш продуктивну форму вираження своїх накопичилися думок
Переглядів: 911 | Коментарі (0)


Заробіток на перепродажу товарівХороший спосіб заробити в інтернеті для новачка, як без вкладень, так і з вкладеннями - це перепродаж товарів в інтернеті. При цьому ви можете продавати, починаючи від інформаційних продуктів, у вигляді файлів або на носіях до реальних речей, аж до автомобілів. За своєю суттю будь перепродажу в мережі інтернет (щоб ви не продавали), ви є посередником, між продавцем і покупцем.
Переглядів: 3558 | Коментарі (0)


онлайн-кредитуванняЗа минулі роки поняття "кредитування", "позика" і "кредит" змогли міцно вкоренитися в свідомості мільйонів людей, як синоніми відносно простих способів істотних поліпшень якості нашого життя на даний момент. А хіба могло бути якось інакше, якщо ж саме завдяки кредитам кожен з нас нарешті-таки зміг стати не тільки щасливим володарем колись недоступною побутової та оргтехніки, а й повноправним власником новенького автомобіля
Переглядів: 583 | Коментарі (0)


Як заробити в інтернеті новачкові без вкладеньСпособів заробити в інтернеті досить багато і чим саме ви займетеся, буде залежати тільки від вашого бажання, можливостей (вільний час, трафік, гроші) і, звичайно ж, власне від ваших умінь.
У цій статті, способи заробити в інтернеті для новачків, тобто для тих, хто тільки вирішив спробувати заробити в інтернеті і робить в цьому напрямку перші кроки. Способи, зібрані виходячи з двох критеріїв: відсутність можливості початкового вкладен
Переглядів: 6520 | Коментарі (1)


RBK MoneyОдним з членів величезної родини більшості національних електронних платіжних систем є і RBK Money. RBK Money, як і у випадку з Яндекс.Деньгами, здійснює операції однієї розрахунковою одиницею - російським рублем. Виходячи з цього, ця платіжна система, позиціонує себе, в першу чергу, як платіжні інструменти, безпосередньо, для жителів Російської Федерації.
Переглядів: 477 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 31-40 41-47