Початківцям про роботу в інтернеті. Переваги і недоліки недоліки та переваги роботи в інтернетіІнтернет достатньо давно вже припинив бути чимось незвичайним - зараз складно відшукати офіс або будинок, де його немає. За всесвітній павутині щодня подорожують мільйони людей, приділяючи цьому цілком приємному заняттю велику частину свого часу. Багато хто з них замислюється: як витрачений час перетворити на дзвінку монету? Говорячи іншими словами - як заробити в інтернеті?

Над цим питанням замислюються як домогосподарки, так і студенти , або офісні працівники, які спілкуються на форумах і коротають свій робочий час за розкладанням карткових пасьянсів, і багато інших - різного віку, статі та професії. Якщо ви один з них, то давайте почнемо розбиратися як же почати роботу в інтернет-мережі і зробити її основною статтею вашого доходу, але не збитку, так як обману в мережі багато. Спочатку давайте з вами позбудемося деяких цілком поширених помилок.

Отже, робота в інтернеті - це в першу чергу праця, а не кулі, як про це заявляє численна реклама. У всесвітній павутині знайдеться робота для різних фахівців - як для асів-програмістів, так і для людей, які лише знайомляться з інтернет-мережею. Оплата, звичайно ж, у них різна. Ніхто не захоче платити людині без будь-якої кваліфікації суми, явно не відповідають витраченому праці і часу. Все так само, як і в реальному житті. Однак можливість і місце заробити є в будь-якого! Головне - це терпіння і желаніе.Робота на дому в інтернеті На початковому етапі робіт заробляються одні суми, через пару тижнів з'являється вже деякий досвід, через місяць приходить розуміння, в якому напрямку вам необхідно рухатися, для того щоб заробити вже більш великий прибуток. Ну, або покинути, якщо цей вид діяльності вас "не гріє". А зараз давайте розглянемо переваги і недоліки надомної роботи.

Переваги
 •  В основному - це сталість доходу. Дуже важливий фактор;
 • Ви - самі собі хазяїн;
 • Немає необхідності для початкових вкладень (для більшої частини видів діяльності);
 • Можливість вести роботу на основному місці роботи (ніхто ж не збирається говорити про це начальнику);
 • Доступність різних вікових категорій;
 • Доступність людям різної спеціалізації і кваліфікації;
 • Отримання досвіду роботи в мережі та розширення вашого загального кругозору. Також плюс, погодьтеся.
 Недоліки
 • Не завжди існує можливість перевести зароблені кошти на банківську картку або на свій банківський рахунок. Хоча, існує багато різних платіжних систем;
 • Необхідно платити за інтернет (це ще один аргумент займатися цим на роботі);
 • Деякі види робіт вимагають знання англійської мови;
 • Існує ризик бути обманутим;
 • Вам прийдется трохи попрацювати, щоб зареєструватися в різних платіжних системах (необхідно адже кудись переводити зароблені кошти), на сайтах роботодавців.
 • Прийдется самому приймати рішення, а це не кожному подобається.
Як бачимо, недоліків набагато менше, ніж переваг. Безумовно, будь-хто може привнести щось своє. А деякі пункти можуть з одного списку цілком  перейти в інший. Адже, погодьтеся, свобода дій (сам собі господар) має на увазі і наявність певної організованості та цілеспрямованості. Бо є люди, які  і кроку ступити не можутьбез вказівки керівництва. А тут необхідно самому приймати рішення ... А ось потреба реєстрації в платіжних системах можете сміливо віднести до отримання досвіду, тобто до достоїнств. Що ж стосується обману в мережі, то на жаль, він,  існує. І у величезних кількостях. Для того і створюються такі сайти, щоб допомогти у їх перших кроках початківцям .


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: