Мережевий Маркетинг як вид заробіткуЦей вид заробітку насамперед для людей комунікабельних, мають лідерські якості (або бажаючих їх придбати), так як в цьому бізнесі багато залежить від роботи з людьми, від того чи підуть за Вами люди.

Мережевий МаркетингЯкщо дати коротке визначення, то Мережевий Маркетинг - це просування продукту (товару або послуги) на ринку через мережу дистриб'юторів. Дистриб'ютор (досл. Розповсюджувач) - це споживач і розповсюджувач продукту компанії з якою він співпрацює.

Дуже часто через незнання плутають такі поняття як Мережевий Маркетинг та Фінансова піраміда. Між ними дуже велика різниця. Хоча за формою вони схожі, в обох є пірамідальні структури, але по суті вони протилежні один одному.

Якщо коротко, то основна відмінність полягає в тому, що в Мережевому Маркетингу є продукт (товар або послуга), який має попит і споживається за межами Мережі дистриб'юторів.

А в Фінансової піраміді - або немає взагалі продукту, або цей продукт має цінність тільки усередині піраміди (паролі, ключі та ін) Також прибуток у фінансовій піраміді виходить за рахунок вступу до неї нових учасників.

Звичайно, існує змішані проекти: Мережевий Маркетинг з елементами Фінансової піраміди. Так в законодавстві США чітко визначені рамки в яких повинні перебувати маркетинг план компанії Мережевого Маркетингу, вихід за ці рамки законодавство США прирівнює цю організацію до Фінансової піраміді.

Це досить перспективний і цікавий вид бізнесу, який використовує важільний принцип. Чим більше на початковому етапі Ви прикладаєте зусиль і розвиваєте цей бізнес, тим більше отримаєте віддачі в майбутньому в декілька разів перевищує Ваші зусилля. У перспективі може приносити залишковий пасивних дохід (коли Ви вже не працюєте, а бізнес продовжує розвиватися і приносить Вам дохід вже без Ваших зусиль)

Домогтися успіху в цьому бізнесі може людина володіє (або розвиваючий) такі якості як:
 • Лідерські якості.
 • Комунікабельність
 • Відповідальність
 • Ентузіазм
 • Щирість
 • Співчуття і турботу.
 • Прагнення до навчання та самовдосконалення
Переваги:
 • Досить високоприбутковий вид бізнесу при правильному його побудові.
 • Зацікавленість компанії і лідерів у Вашому успіху.
 • Важільний принцип отримання доходу.
 • Можливість в перспективі отримання залишкового пасивного доходу.
Недоліки:
 • Потрібно початковий капітал (у середньому від 100 до 500 $)
 • Необхідність працювати деякий час на перспективу (без видимого результату у вигляді доходу)
Зараз в Інтернеті працюють досить багато компаній Мережевого Маркетингу (кілька десятків, якщо не сотень). З кожним роком в Інтернет приходять все більше і більше компаній.

Перша моя компанія Мережевого Маркетингу з якої я почав співпрацювати це En101. Я активно працював у ній близько 3 місяців, до цих пір користуюся їх послугою - вивчаю англійську мову і дуже задоволений якістю навчання.

Е N101 пропонує послуги з вивчення іноземних мов. Якісне мультимедійне інтерактивне навчання допоможе освоїти англійську та інші іноземні мови досить швидко і без особливих зусиль і зубріння. Ефект досягається в залученні практично всіх видів пам'яті. Але головне це слухове сприйняття (Ви слухаєте живу англійську мову), а також бачите зображення даного об'єкта і бачите як це слово пишеться і потім повторюєте, то що почули.

Хто хоче вивчити англійську та інші іноземні мови дуже рекомендую курси EN101. Особливо тим, кому іноземна мова дається важко (наприклад, як мені).

Хто захоче не тільки вивчати мову, але й створити непогане джерело доходу, то у Вас буде можливість це зробити в нашій команді.

Для того щоб спробувати і помацати, що з себе представляють уроки En101 Ви можете зареєструватися на сайті компанії безкоштовно (точніше з відстрочкою платежу на 3 тижні)Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: