Яку ціну слід ставити за 1000 знаків копірайтеру?Для того щоб пройти шлях від починаючого письменника до успішної затребуваної копірайтера, вам доведеться дуже багато попрацювати. Новачки дуже часто припускаються помилки вже на початку цього складного шляху. Камінь спотикання для них - визначення ціни за 1000 знаків.

копірайтДеякі хочуть отримати все і відразу. У гонитві за прибутком вони відразу ж виставляють дуже високі ціни, приблизно 1-2 доларів за тисячу знаків. Але це неправильно. Мало хто готовий викладати такі великі гроші за кота в мішку. А ваші роботи поки можуть розцінюватися тільки так. Поки ви не набралися достатньо досвіду, репутації, з вами ніхто не захоче працювати. Ви можете написати сотні статей і поставити на них дуже високі ціни. Але купуватися вони будуть вкрай повільно. Спостерігаючи за таким жалюгідним станом справ, багато кинуть копірайтинг, порахувавши його не прибутковим.

Інші ж громадяни навпаки, щоб набрати репутацію та стаж, виставляють дуже низьку ціну. Вони буквально трудяться за копійки. Але це не входить ні в які ворота. Шановні копірайтери, не принижуйте свою працю. Якщо сьогодні ви продаєте статті розміром в декілька тисяч знаків без пробілів по пів долара за штуку, то ви не будете робити якісно свою роботу і надалі вас так і будуть розцінювати, як низькосортного рерайтера, якому можна доручати серйозну роботу.
Виходить дуже високу ціну ставити безглуздо - статті будуть розкуповуватися вкрай повільно. Але і низька ціна не дасть відчутного результату. Ви продасте всі статті, але в підсумку одержите копійки. Це підійде тільки тим, хто працює тільки заради морального задоволення.

Якщо ж ви хочете заробляти хороші гроші і завжди мати замовлення, то ставте на свої статті середні ціни. 0.5-0.75 долара за тисячу знаків, 1wmz за тисячу знаків - це межа. Вище - ваші статті будуть купувати рідко. Нижче - ви не окупите вкладених сил і часу. Тому більш низька ціна, ставте якщо ви поки ще початківець рерайтер копирайтер і вам треба набратися досвіду.
Але кінцеве рішення все ж за вами. Вирішуйте


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: