заробіток на контекній рекламіВи - власник сайту і вирішили трохи підзаробити на ньому. Похвальне прагнення. Весь інтернет давно заповнений сайтами, які приносять прибуток своїм власникам. Чому б і нам не стати одним з них? А оскільки контекстна реклама є одним з відносно простих способів заробітку на сайті, з якого починають майже все, то ця стаття саме для вас.
Переглядів: 1340 | Коментарі (0)


Google AdSenseGoogle AdSense - без перебільшення, популярний сервіс для заробітку на своєму сайті. Розміщуємо рекламу - отримуємо гроші. Це коротко. А більш детально весь процес викладено в цій статті. У ній ми розглянемо всі кроки, починаючи з реєстрації в Google AdSense, створення рекламної кампанії і, розмістивши рекламний блок на своєму сайті, почнемо заробляти гроші.
Переглядів: 1998 | Коментарі (0)


Бігун - сервіс контекстної реклами В інтернеті не так вже й багато систем контекстної реклами, які нададуть вам можливість заробити на власному сайті. Одна з них - Бігун. Якщо у вас є сайт, навіть не розкручений, всього з кількома відвідувачами в день, то зареєструвавшись в Бігуні можна почати заробляти на ньому. Зрозуміло, що заробіток буде відповідати кількості відвідувань, але все ж він буде. У цій статті ми ознайомимося з Бігуном і почнемо роботу - нас чекають покрокові інструкції з реєстрації та створення рекламної кампанії на Бігуні.
Переглядів: 1285 | Коментарі (1)