Як користуватися відеохостингом Ютюб Сьогодні я хочу поговорити про найбільший у світі відеохостинг під назвою YouTube (його часто називають ютуб, ютюб, ну і чи просто - труба). Насправді це кладовище відео-роликів є зараз третім у світі сайтом за відвідуваністю (після Google і Facebook) і основою такого успіху стало те, що він по своїй суті займає проміжне місце між відеохостингом і соціальною мережею (на зразок того ж Фейсбуку, Google+ Твіттера або Вконтакте)
Переглядів: 4358 | Коментарі (0)


Як завантажити відео з YouTube Кнопкою «Поділитися» я користуюся досить часто, але не для того, щоб розшарити це відео в одну із соціальних мереж (хоча, така можливість тут теж передбачена). У зв'язку із збільшенням увагою пошуковиків (Яндекса (дзеркала рунету) в купі з Рамблером, Гугла (лідера світового пошуку) і навіть пошукача Майл.ру) до поведінкових факторів ранжирування я намагаюся додавати в свої статті відео з YouTube (природно, що відноситься до теми статті )
Переглядів: 3714 | Коментарі (0)


Реєстрація каналу на Ютюб Якщо для перегляду, скачування або вставки коду відео-роликів з ютуба на свій сайт реєстрації не вимагалося, то для того, щоб завантажити на цей відеохостинг свої шедеври, вам все ж доведеться зареєструватися і створити свій канал.
Переглядів: 27597 | Коментарі (21)


заробити на Youtube У буржунете YouTube вже став повноцінним джерелом заробітку для тих, хто може генерувати хороший і якісний (іноді відносно) відео-контент, здатний у свою чергу залучати велику кількість переглядів. З такими власниками каналів ютюб готовий укласти партнерську угоду і виплачувати їм більше половини доходу,
Переглядів: 29499 | Коментарі (2)


завантаження відео та просування роликів У самому верху сторінки YouTube ви побачите посилання «Додати відео». Перейдіть по ній. Хочу відразу зазначити, що на ютубі існує обмеження на тривалість завантажуваних роликів (не більше 15 хвилин). Зроблено це в рамках боротьби із завантаженням фільмів і телепередач, які, як правило, мають більшу тривалість.
Переглядів: 4101 | Коментарі (0)