Letitbit оглядФайлообміннік letitbit.net - Досить відомій сервіс для Зберігання файлів. Оплачує завантаження розміщеніх на сервері файлів з усіх країн.
Реєстрація в letitbit проста, но для неї потрібен мобільний телефон.
Переглядів: 1354 | Коментарі (0)


turbobit описВідносно молодий російський файлообмінник, що набирає обертів. Дуже гарні умови для заробітку, є можливість створити на базі наданої свій власний файловий сервер.Турбобіт твердо став на ноги і часи неприємностей пішли в минуле. У разі технічних проблем адміністрація сервісу компенсує завдані незручності підвищенням розцінок на деякий час.
Переглядів: 1761 | Коментарі (0)


Огляд rapidshareФайловий архів rapidshare.com, мабуть, найпопулярніший зі всіх файлообмінників. З повною упевненістю його можна назвати патріархом своєї справи - заснований він був одним з перших. Відрізняється від інших принципово іншим підходом до оплати завантажень файлів - заробити на ньому вельми непросто.
Переглядів: 889 | Коментарі (0)


Відеоуроки по заробітку на файлообмінникахНа цьому сайті в кожного представленого файлообмінника є досить докладний опис. Як доповнення до цих описів на цій сторінці ви зможете закачати навчальний відеокурс по заробітку на файлообмінниках. Курс призначений для початківців в повному сенсі цього слова - навчання починається буквально з азів і закінчується радами та інструкціями, де і як розміщувати посилання на файли.
Переглядів: 892 | Коментарі (0)


заробіток на файлообміннику shareflareShareflare.net - новий файлообмінний сервіс. Співпрацюючи з новим файлообмінником, завжди є ризик нарватися на всілякі дрібні глюки і шорсткості. Але всі були колись новачками. І депозит, рапідшара теж. В інтернеті вже досить багато файлів, розміщені на цьому сервісі. А раз так, то настав час познайомимося з Shareflare ближче.
Переглядів: 1000 | Коментарі (0)