Кіберсквотинг.Заробіток на доменахКіберсквотинг, який перекладається з англійської, як самовільне поселення, і вважається одним з найперспективніших видів всього бізнесу в мережі Інтернет, суть якого, як правило, полягає лише в покупці з метою подальших перепродажів за ціною потенційно привабливих доменних імен, ціна яких істотно перевищує їх первісну вартість. КиберсквоттингІншими словами, можна сміливо стверджувати те, що киберсквоттинг є ні що інше, як доменної спекуляцією. У свою ж чергу, спекулянт, що отримує від перепродажу доменів хороший дохід, вважається киберсквоттером.

Ідея кіберсквотингу взяла своє ще в той далекий час, коли реєстрації доменних імен були абсолютно безкоштовними. Передбачаючи такий бурхливий розвиток всесвітнього Інтернету, з одного боку, усвідомлюючи обмеженість досить-якісного домену, а з іншого, окремо взяті користувачі мережі змогли прийти до висновку, що в майбутньому часі власники подібних віртуальних імен будуть заробляти дуже непогані гроші на їх перепродажах багатьом зацікавленим особам.

З цього моменту і взяло свій початок таке масове "захоплення" доменних імен на перспективу, адже стартувала ера справжнього кіберсквотингу! Навіть скасування безкоштовних реєстрацій доменів не змогла перешкодити розвитку останнього. Вже в кінці минулого століття було зрозуміло, що якими б на первинну реєстрацію не були витрати, в майбутньому, якщо ж мова йде про преміум-доменах, вони будуть в багаторазовому числі компенсуватися на вторинних ринках.

Час також показало, що подібні припущення були істинними на всі сто відсотків. На сьогоднішній день, коли в усьому світі встигли зареєструватися понад 200-от мільйонів різних доменних імен, з кожним днем ​​знайти кращу назву для свого веб-ресурсу стає все важче, а іноді взагалі неможливо.


Всього коментарів: 1
1 Роман   (07.09.2016 11:29)
Сподобалась пропозиція

Имя *:
Email:
Код *: