Заробіток в Інтернеті на просуванні сайтівЩодня в мережі реєструються тисячі нових доменів, створюються сайти самих різних тематик. Але всі ці сайти не мають ніякої цінності, якщо про них ніхто, крім власника, не знає.

Заробіток в Інтернет на просуванні сайтівСайт живий, коли його сторінки відвідують користувачі. Інтернет-користувачі, в свою чергу, можуть дізнатися про сайті на тих ресурсах, які звикли відвідувати або ж спробувавши щось знайти за допомогою пошукових систем. От саме просуванням сайтів на верхні позиції в пошуковій видачі і займаються SEO оптимізатори.

Незважаючи на те, що існують і інші способи просування, наприклад, реклама, вірусний маркетинг, SMO і інше, SEO оптимізація залишається основним способом залучення трафіку (відвідувачів) на сайт.

Саме оптимізатор може вдихнути життя в проект, привівши на нього людей. Якими вміннями та навичками він для цього повинен володіти?

В ідеалі SEO-оптимізатор повинен знати принципи роботи алгоритмів ранжирування сайтів в пошуковій видачі. Але в дійсності справа йде так, що пошукові алгоритми тримаються в найсуворішому секреті.

Хороший оптимізатор все ж постарається наблизитися до ідеалу, ретельно аналізуючи вплив різних факторів. Спостережливість, високий інтелект, схильність до аналізу, проведення експериментів, систематичність і величезне терпіння - ось що відрізняє по-справжньому гарного оптимізатора.

Результат діяльності «сеошник» - оптимізований код сторінки, оптимізовані тексти, сніппети, струнка система внутрішніх і зовнішніх посилань і багато іншого. Все підпорядковано одній меті - підняти сайт по певних пошукових запитах у видачі та залучити трафік на сайт.

Азам SEO оптимізації можна навчитися за допомогою різних платних курсів, на індивідуальних і групових тренінгах. Але якщо ви хочете домогтися успіху в даній сфері, необхідно самостійно вміти витягати цінну інформацію з доступного для аналізу матеріалу. І звичайно мати великий особистий досвід, так як ніякі розповіді його не замінять. До того ж поки який ні будь ефект вивчили систематизували і починають його пояснювати новачкам, він часто вже застаріває. І або не працює зовсім, або в меншій мірі, а іноді дає ефект кардинально відрізняється від очікуваного. Таке явища пов'язано з постійними змінами в роботі пошукових систем.

У роботі оптимізатору допомагають безліч програм і скриптів. Уміння працювати з ними сильно полегшує життя оптимізатору, скорочує затрачуваний час і звільняє мозок для обдумування черговий стратегії просування.

SEO - це серйозна розумова праця. Відмінність такої праці полягає в тому, що його результат не можна «продати» кілька разів як електронну книгу або файл з музикою, фільмом. Це погано.

Добре ж те, що оптимізація - це процес. Нескінченний процес поліпшення і оптимизирования. Хоча б тому, що пошукові алгоритми постійно удосконалюються. Так що затребувана дана спеціальність буде ще дуже довго.

Скільки можна заробити за допомогою SEO оптимізації?

Заробіток в Інтернеті на просуванні сайтів може сильно різнитися, в залежності від рівня компетентності оптимізатора. Але в будь-якому випадку планка в 50 $ на місяць повинна викликати сильні сумніви. Якість починається з 500 $. Верхня межа може досягати десятка тисяч у.о. щомісяця.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: