Огляд Paypal На даний час, знаменита американська платіжна система PayPal (Пейпел), визнана найбільшою платіжною системою в світі, отримала більше дюжини найрізноманітніших, але дуже престижних нагород у галузі технічних досягнень, електронної комерції, і інтернет-технологій . Авторитету цієї відомої платіжної системи також додає той факт, що вона має офіційний статус банку. Наприклад в США платіжна система PayPal офіційно виступає передавачем грошових коштів, що надає їй солідну вагу і авторитетність.
Переглядів: 3225 | Коментарі (2)


Реестрація в PayPal Отже, нам потрібно зареєструватися в електронній платіжній системі PayPal. Саме цьому питанню і буде присвячена ця стаття. Для того щоб зареєструватися в PayPal потрібно мати наступне: e-mail адресу, бажано не на безкоштовному сервері і електронну пластикову картку. Якщо немає пластикової, можна скористатися віртуальною, яку без зусиль можна замовити в будь-якому банку.
Переглядів: 10112 | Коментарі (0)


PayPal прблеми з реестраціею Іноді при реєстрації в PayPal можуть відбутися проблеми. Якщо це трапилося з вами, то ця стаття для вас. Звичайно, всі випадки неможливо охопити, але вирішення деяких з них ви знайдете.
Переглядів: 1000 | Коментарі (0)