Платіжна система PayzaПлатіжна система Payza.com є наступницею Alertpay, або, якщо хочете, це Alertpay під новим брендом. У цьому огляді ми познайомимося з Payza, дізнаємося способи виведення грошей, особливості роботи і отримаємо відомості, на підставі який можна зробити висновок про доцільність роботи з Payza.
Переглядів: 2053 | Коментарі (0)


Реєстрація в Payza не відрізняється складністю, якщо є досвід реєстрації в платіжних системах. Новачків же часом самі банальні речі ставлять у глухий кут, особливо якщо інтерфейс платіжної системи на англійській мові. Пропонована інструкція з реєстрації в Payza зі скріншотами допоможе вам отримати аккаунт, минаючи різні затримки і проблеми.
Переглядів: 3026 | Коментарі (1)


Payza обмінПитання переказу грошей з Payza в Webmoney актуальне завжди - Payza не надає прямого одержання грошей на свою карту. Виведення коштів банківським переказом вимагає наявності банківського аккаунта, що недоступно громадянам країн СНД. Але вихід завжди знайдеться і пропонована інструкція докладно описує обмін грошей Payza на Webmoney.
Переглядів: 3159 | Коментарі (1)


Огляд AlertpayУ світі існує досить багато платіжних систем. Серед них є як маловідомі, так і монстри своєї справи - PayPal, Webmoney. Саме до останньої категорії систем можна сміливо зарахувати AlertPay - порівняно молоду платіжну систему, що займає одне з лідируючих місць у світі.
Переглядів: 622 | Коментарі (0)


Реестрація в Alertpay  Ви досягли такого рівня, коли виникла необхідність зареєструватися в AlerPay? Немає проблем! Незважаючи на те, що реєстрація проходить на англомовному сайті, для вас готова інструкція російською мовою, в якій покроковий опис реєстрації в AlertPay.
Переглядів: 1028 | Коментарі (0)


Як прив'язати картку до alertpay Наступний після реєстрації крок - прив'язка до аккаунту електронної пластикової карти. Як тільки карта буде прив'язана, аккаунт буде вважатися верифікованим. При цьому збільшиться ліміт проведення платежів і з'явиться можливість оперувати коштами карти. У цій статті пропонується покрокова інструкція російською мовою, як додати картку до акаунту AlertPay.
Переглядів: 780 | Коментарі (0)


як вивести гроші з Alertpay Як вивести гроші з Alertpay - це питання виникає завжди. Завбачливі люди задають його ще до реєстрації в цій платіжній системі, в інших він виникає у міру накопичення коштів на рахунку. Alertpay пропонує кілька способів виведення коштів і деякі з них будуть розглянуті в цій статті.
Переглядів: 1103 | Коментарі (0)


Виведення грошей з Alertpay на картку Вивести гроші з Alertpay можна різними способами. Найбільш популярний -  виведення на свою дебетову карту. Картка має бути «прив'язана» до аккаунту Алертпей, опис цього процесу є на нашому сайті. Якщо з нею у вас все гаразд, то ця інструкція допоможе вам зробити висновок, уникнувши можливих помилок.
Переглядів: 862 | Коментарі (0)