Що потрібно що б почати навчатися роботі на ринку Форекс роботa на ринку ФорексНапевно, ви не раз вже чули про ринок Форекс. Безліч людей активно працює на ньому і примножує свої капітали. Ви теж хочете навчитися? Так що ж Вас зупиняє? Вперед! Отже, що знадобиться для початку роботи?

По-перше, це, звичайно, вільний час. Якщо воно у вас в надлишку, це чудово. Якщо ж вільного часу не так багато як би Вам хотілося, необхідно скласти собі чіткий план по його використанню. Наприклад, Ви працюєте на основній роботі до 18:00. Додому добираєтеся до 19 годин. Вам необхідно якийсь час на домашні справи (вечеря, перевірка домашніх завдань дітей, вигул собаки) і невеликий відпочинок. Відразу скажу, не слід прийшовши додому негайно сідати за комп'ютер. Робіть невелику перерву між основною роботою і додаткової, інакше, Ви швидко втомитеся від навалилася зайнятості, що може призвести до негативного ставлення і подальшого відмови від подальшого навчання та роботи. Отже, виходить ще плюс 1,5-2 години. Спати ви лягаєте не раніше 23:00. У Вас є мінімум 2 години, які можна провести з користю. З часом розібралися, йдемо далі.

Тепер про необхідні Вам знаннях. Якщо Ви вважаєте, що торгівля на біржі подібна грі в рулетку, Ви помиляєтеся. Для проведення успішних торгових операцій потрібно знати і вміти грамотно використовувати достатньо велику кількість інформації. В першу чергу це правила торгівлі на ринку Форекс, основні поняття і визначення, що використовуються при виконанні операцій з валютами. Далі Вам слід вивчити основи фундаментального та технічного аналізу. Також раджу почитати про управління своїми емоціями у процесі торгівлі, адже саме вони досить часто вирішують позитивною або негативною виявиться в результаті операція.

Де ж отримати всю цю інформацію? У даній статті я не стану розповідати про платне навчання, курсах, семінарах. Якщо Ви виберіть саме цей шлях, потрібну інформацію ви зможете без зусиль знайти в мережі. Нас цікавить безкоштовне навчання. Про самих азах, звичайно, можна дізнатися з інтернету, набравши в пошуку те, що Вам потрібно, і знайшовши відповідну статтю. Але подібні статті - не найкращий вибір. З даного питання існує безліч навчальної літератури у вигляді електронних або друкованих видань, розрахованої на самі різні рівні підготовки. Якщо Вам зручно читати з монітора або є електронна книга, то вас цікавлять матеріали можна завантажити з мережі, і немає ніякого сенсу платити гроші за друкований варіант. Якщо у Вас є доступ до принтера (краще всього на роботі), можна роздрукувати потрібну інформацію для більш комфортного її вивчення. Також, завжди до Ваших послуг книжкові магазини. Крім літератури в мережі існує безліч відео уроків та курсів, які, в основному, можна скачати безкоштовно. І якщо, читаючи книгу або статтю Ви не можете до кінця розібратися з якимось питанням, то у відео уроці Вам все покажуть, розкажуть і «розжився». Також додам, що вчитися потрібно не перестаючи, адже з кожним днем ​​з'являється щось нове, і, щоб не відставати від конкурентів, Ви повинні бути в курсі подій. Не забувайте про це.

І, нарешті, про практику. Без неї всі ваші знання виявляться марними. Але як же практикуватися, якщо ви тільки вивчили основи і ще толком не розібралися в питанні. Ризик здійснення угод буде дуже великий, швидше за все скажете Ви, і будите праві. Якраз для цього і існує таке поняття як демо рахунок. Всі великі представники компанії Форекс надають своїм клієнтам таку послугу. Що таке демо рахунок? Єдина його відмінність від реального у тому, що ви не платите гроші, а граєте на віртуальні гроші. Ця послуга допоможе Вам закріпити отримані знання на практиці, зрозуміти ключові моменти здійснення угод, вибрати які саме угоди Вам потрібні. Також Ви можете проводити аналіз своїх угод, вдалих і не дуже, і розбиратися що послужило причиною саме такого фіналу. Як тільки Ви зрозумієте, що вже готові укладати угоди на реальні гроші, можна відкрити реальний рахунок.

Тепер Ви уявляєте що треба зробити для того, щоб стати учасником валютного ринку Форекс. Головне, вміти тверезо оцінювати свої сили і можливості, не піддаватися емоційним поривам, і намагатися грамотно застосувати засвоєну інформацію. Якщо Ви відповідально підійдете до справи, зосередьтеся на ньому і будите постійно їм займатися, результати роботи не забаряться. Удачі в підкоренні валютного ринку!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: