Як отримати прибуток в інтернеті. Огляд і опис видів заробіткуВиди заробітку в ітернет
 Використовуючи всесвітню мережу Інтернет, кожен середньостатистичний користувач може заробляти гроші, якщо має, хоча б, середні навички користування комп'ютером. В цій статті Ви прочитаєте про кілька способів заробітку.Так звані поштовики, Клікова спонсори, біржі посилань, біржі статей і т.д. Робота на них різна за складністю і, відповідно, за кількістю зароблених грошей.І так, розглянемо деякі способи заробітку в мережі, більш докладно.
 • Заробіток на кліках (Клікові спонсори)
      Клікова спонсори (ptc-спонсори) надають список посилань, на кожній з яких потрібно клікнути (тобто клацнути мишею - від англ. Сlick - клацання) Після кліка в новому вікні відкриється сторінка з рекламою і починається відлік. Після закінчення якого, в середньому це 20-30 секунд з'являється мітка щодо зарахування перегляду і вам на баланс нараховуються гроші. Ви закриваєте рекламну сторінку і натискаєте нову посилання. От і все. Кількість посилань в день обмежене.
 • Заробіток на поштовиках (Спонсори поштових розсилок)
      Перегляд рекламних листів - суть роботи полягає в перегляді оплачуваних листів. Після реєстрації на Вашу електронну поштову скриньку щодня приходитимуть оплачувані листи, в кінці яких знаходиться посилання на рекламований сайт, перейшовши по якій Ви отримаєте декілька оплату. Також на поштовика можна заробляти, виконуючи платні завдання і залучаючи людей за своєю реферального посиланням.
 • Заробіток на серфінгу (Серфінговий спонсори)
      Серфінгових спонсори - майже те ж саме, що і Клікова, тільки перегляд здійснюється послідовно, сторінка за сторінкою. Сам процес перегляду називається серфінгом (від англ. Surfing - ковзання по поверхні, в даному випадку - ковзання по сторінках сайтів). Автосерфінг - один з видів серфінгу, тут програма автоматично переглядає сторінки рекламодавця, а присутність людини не потрібно. Але розцінки на такий вид перегляду найнижчі і заробити на автосерфінг не просто.
 • Заробіток на файлообмінниках
      У мережі є спеціальні сайти - файлові архіви (файлообмінники). Суть заробітку дуже проста, ви завантажуєте на ці сайти свої файли, документи, архіви, фільми і так далі. Натомість ви отримуєте посилання на ці файли. Потім потрібно розмістити ці посилання на різних сайтах - форумах, блогах, - де тільки можливо. Люди по цих посиланнях будуть викачувати ваші файли, ви - отримувати гроші. Для цього заняття непогано б мати свій сайт. Але якщо його немає, не біда, в мережі існує величезна кількість сайтів які надають таку можливість. Вам просто потрібно зареєструватися на них і почати розміщувати свої посилання. Але пам'ятайте, дуже важливо при розміщенні свого матеріалу (посилання) потрібно його описати, тобто якщо наприклад це фільм, було б не погано вкласти картинку і опис це фільму.
 • Заробіток з Форекс
      Форекс, як про нього не знати - настирлива реклама пропонує звідусіль заробити ну ніяк не менше 1000 баксів. За найкоротший час. Що ж таке Форекс? Говорячи коротко, Форекс - це торгівля валютою. Валюта - товар, який можна купити і продати. Купити дешевше, продати подорожче - все так само, як валютних обмінних пунктах, але в електронному вигляді. Все просто, як бачите. Хоча насправді немає більш суперечливих відгуків про ринок Форекс. Одні вважають його лохотроном, інші - ні. Але якщо там і можна заробити гроші, то не так швидко, як обіцяє реклама. Крім того, для такого заняття потрібно мати необхідні здібностями і складом характеру - людям азартним просто взагалі робити там нічого.
 • Заробіток на платних форумах (заробляй спілкуючись)
      Платні форуми - платять за вашу участь в ньому, тобто за кожне залишене повідомлення на форумі або за нову тему. Все, що від вас вимагається для заробляння грошей на даних форумах - це зареєструватися в них і спілкуватися з іншими учасниками форуму на цікаві для вас теми. Чим активніше Ваша участь тим більше Вам заплатять. Звичайно гроші не великі, але погодьтеся чому б їх не отримувати за обговорення того що може бути цікаво і Вам. Навіщо форуми платять? Щоб залучити якомога більше користувачів і надалі заробити на рекламі.
 • Заробіток на БК конторах
      Ще одним видом отримання доходу є ставки на букмекерів. Все залежить від підходу до справи. Якщо розглядати ставки в букмекерських конторах як азартну гру, то відповідно результат буде залежати від його "величності" випадку (хоча він присутній скрізь). Але так як мета поставлена ​​в отриманні доходу, то необхідно дотримуватися стратегій ведення гри на тоталізаторі (вилки, коридори і т.д.). Але про ці стратегії розповідати не має сенсу, їх опису знайдете в будь-якому сайті присвяченим букмекерських контор, так і на форумах в самих букмекерських конторах розказаних зрозумілою мовою. Тому перед початком реальної гри рекомендую ознайомитися як з правилами самого супротивника (букмекерської контори) так і правилами ведення "війни" (стратегіями). Але для початку потрібно зареєструватися. Внизу запропоновано перелік букмекерських контор, які підходять для початковий дій. Деякі дають можливість зробити першу ставку за їх рахунок (бонус в 10 центів). Так що удачі.
 • Заробіток на опитуваннях
      Участь у платних опитуваннях означає, що вам періодично будете приходити на e-mail запрошення взяти участь в опитуванні та заповнити анкету на сайті опитувань. Питання будуть стосуватися вашої думки з приводу різних продуктів і послуг. Вам необхідно відкрити посилання, надіслану поштою, і вибирати варіанти відповідей на запропоновані питання. Оплата за опитування проводиться відразу після обробки результатів опитування. Ви також зможете перервати свою участь в опитуваннях в будь-який час, коли захочете, або відмовитися від участі в тому чи іншому опитуванні, без пояснення причин.
      Це справжнісінька віддалена робота на дому. Все що вам потрібно - інтернет і бажання заробляти гроші.
 • Заробіток на біржі статей
      Біржа статей - це якийсь сайт на якому покупець тексту зустрічається з продавцем, для того щоб купити або укласти договір про написання статті. При цьому біржа має відсоток з кожної угоди. Ваше завдання писати тексти на замовлення, за певну плату. Можна бути впевненим, що професія копірайтера буде постійно вимагатися на ринку Інтернет. Адже в Інтернеті кожен день створюється безліч сайтів, для яких потрібно якісний контент. Розмір заробітку залежить безпосередньо від Ваших здібностей і старанності. Можна привести приклад - якщо Ви працюєте копірайтером на біржі статей, то працюючи в день по 6-8 годин, можна порахувати Ваш заробіток. Якщо швидкість друкування - дві тисячі символів за півгодини, то за годину - чотири тисячі. Візьмемо мінімальну реальну оплату за тисячу знаків - десять рублів. У день Ви будете отримувати 240 - 260 рублів. Це мінімальна зарплата. А якщо Вам пощастить, і замовлення будуть дорожче? Тоді й заробіток буде вищий, так що можете спробувати освоїти цю професію, особливо якщо Ви начитані і у Вас немає проблем з російською мовою.
 • Заробіток на блозі
      У багатьох людей є свій власний блог. Але далеко не кожен знає що він цілком може приносити чималий прибуток. Першою вимогою для цього є висока відвідуваність блогу. Тобто його треба зробити максимально популярним, цікавим і відвідуваним. І для цього доведеться чимало попрацювати.
      Для цього є чимало способів, а яким скористаєтеся ви - це ваша справа. Ну а якщо вона вже й так становить 300-400 відвідувань за день, можна приступати до заробітку. ТІЦ даного блога становить 25-30, а цього вже достатньо для того, щоб на блозі можна було б заробляти.
      Для цього є кілька способів:
      а) Ви можете почати з розміщення контекстної реклами. Однак такий вид заробітку доступний не скрізь і не завжди.
      б) У блозі ви зможете розміщувати партнерки (партнерські посилання). Наприклад, ви вирішили присвятити свій блог дітям. Після цього ви пишіть статті про колясках із зазначенням плюсів і мінусів тих чи інших виробників. І тут починається сам заробіток. Ви звертаєтеся до представників сайтів, які продають коляски через інтернет, і отримуєте від них партнерську посилання. Її ви впроваджуєте в тіло статті та в такому вигляді викладаєте статтю в блозі. Зрозуміло, ви згадуєте про те, що кращих колясок, ніж на цьому сайті не відшукати ніде. В результаті якщо людина, яка прийшла на сайт по вашому посиланню, купує що-небудь, то ви отримуєте свій законний відсоток виручки.
      в) Ви також можете бути спонсором посилань, однак для цього потрібно, щоб блог мав дуже високу відвідуваність. Ви розмістите в своєму блозі спонсорську посилання і коли відвідувачі будуть переходити з вашого блогу на інші блоги або сайти, вам також буде виплачуватися винагорода.
      г) Зрозуміло, ви також зможете просто описувати будь компанії та послуги, повідомляти що вони роблять все краще за всіх. За це ви також отримаєте винагороду.
      д) І, нарешті, реферальная програма. У випадку, якщо відвідувач вашого блогу буде переходити за посиланнями, викладеним у вашому блозі, на інші сайти, де він зареєструється, ви теж зможете отримати винагороду.
 • Системи контекстної реклами
      Одним з кращих видів отримання доходу в мережі є заробіток на контекстній рекламі. На сьогоднішній день це один з найбільш стабільних способів отримання прибутку для вебмастеров. Пасивний дохід на автопілоті - чого ще можна побажати?
      У чому полягає заробіток на контекстній рекламі?
      Загальна схема для будь партнерської програми приблизно однакова:
      1) Ви реєструєтеся на одному із сайтів системи контекстної реклами;
      2) Додаєте свій сайт в систему і чекаєте модерації;
      3) Якщо майданчик приймається, генеруєте спеціальний код, налаштовуєте його зовнішній вигляд і розміщуєте на сайті.
      Після цього починається показ оголошень рекламодавців на Вашому ресурсі. Ви будете заробляти гроші за кожен клік відвідувачів сайту по рекламних оголошеннях! Чим більше будуть кликати відвідувачі на оголошення, тим більше ви будете заробляти.
 • Система автоматичного розміщення статей
      Це ще один із способів заробітку в інтернеті. Суть його полягає в розміщенні рекламних статей вебмайстрів про своїх сайтах із зазначенням прямих посилань на них. Нові матеріали на сторінках вашого сайту, покажуть пошуковики, що ваш сайт не пустує, а постійно оновлюється. Ці статті в В більшості випадків будуть унікальними.
      Розміщення статті на сайті збільшить кількість контексту на ньому, що теж важливо.
      -Посилання розміщені в контексті статті не будуть вважатися пошуковими системами "незаконними". Сайт буде заробляти не тільки на засланнях, але і на статтях. Зазвичай системи автоматичного розміщення статей працюють таким чином: Ви створюєте на своєму сайті окрему сторінку для продажу статей і ставите на головній сторінці посилання на створену сторінку.
 • Банерна реклама
      Розміщуючи рекламні банери на своєму сайті ви також можете заробити в інтернеті. Або розміщуючи банери посиланням на свій ресурс у інших вебмастерів. Однак користуючись даним видом реклами ви повинні розуміти; як купуючи, так і продаючи місця для банерів, що даний вид реклами ефективний не як спосіб залучення безпосередньо клієнтів, а як спосіб закріплення в мережі вашого бренду. З даним видом реклами ви швидше заробляєте собі ім'я - бренд, ніж реальних клієнтів.
 • Тізерна реклама
      Тізерна реклама з'явилася на основі контекстної реклами. Крім рекламмной посиланню, яка показується на вашому ресурсі, демонструється ще і графічний фрагмент. Ви реєструєте свій сайт на сервісі, який розмістить у вас тизерну рекламу. Вибираєте тематику, яку хочете бачити на своєму сайті. Створюєте тизери і розміщуєте рекламу у себе на сайті. За кожен клік відвідувача по тизер на вашому сайті ви отримуєте гроші. Зазвичай на сучасних сервісах розміщення тизерної реклами мінімалки зараз немає, так що ви можете виводити звідти будь мінімальні суми. Аби кліки по тізера на вашому сайті не були накруткою.

 • Купівля і продаж трафіку
      Одним з видів додаткового заробітку для Веб-майстрів і адмінів є продаж трафіку. Трафік (від англ. Traffic) - потік відвідувачів в Інтернеті. Існує багато видів і підвидів трафіку і відповідно систем купують певні його види. Часто такі системи відносять до різновиду партнерських програм т.к. більшість з цих систем має партнерську програму по залученню нових учасників.
      Найбільш продаваним і купуються видом трафіку є трафік з контекстної реклами, іноді називають контекстним трафіком. Цей трафік найбільш дорогою в порівнянні з іншими видами трафіку. Він дуже ефективний у рекламних цілях при просуванні товарів і послуг. Для заробітку на даному виді трафіку треба зареєструватися в одній із систем контекстної реклами та встановити у себе на сайті блок посилань або тизерів. Контекстної дана реклама називається тому що текст рекламних посилань відповідає контенту сторінки на якій показується або близький до нього. Таким чином рекламні посилання бачать люди цікавляться тими ж товарами і послугами про які вони читають на сторінці сайту. Традиційно склалося в мережі Інтернет, називати такі системи партнерськими програмами, хоча насправді це брокери
 • Заробіток на партнерках
      Заробіток на партнерках - це найпоширеніший вид заробітку для вебмайстрів. Можна заробляти за допомогою партнерок залучаючи рефералів, залучаючи потенційних покупців, партнерів, заробляти з сайтом і без сайту.
      Щоб почати заробляти вам необхідно вкласти або у створення свого проекту, або в рекламу партнерки. Розглянемо приміром заробіток на партнерських програмах з сайтом, тут спочатку необхідно підібрати партнерські програми відповідають тематиці вашого сайту, щоб користувачем зайшли до вас на сайт були цікаві товари або послуги пропоновані партнерськими програмами.
      Заробіток на партнерських програмах, можна отримувати залучаючи рефералів (партнерів), та отримувати вже і від їхнього продажу. Тут реально допомагають такі системи купівлі-продажу посилань, можна гарненько заробляти з рефералів.
      Всього виходить 3 способи заробітку на партнерських програмах з сайтом, без сайту і на залученні рефералов, тут необхідно компілювати способи, так як партнерок в інтернеті зараз тисячі і всі вони пропонують найрізноманітніші умови
 • Заробіток на доменах
      Існує кілька способів заробітку на доменах. Перший покупка проста перепродаж, купуєте дешевше продаєте дорожче. Другий спосіб ви реєструєте домени, які в майбутньому можуть стати популярними і зберігайте їх у себе, може навіть протягом кількох років, а потім продаєте іноді в десятки і сотні разів дорожче. Також можна вступати і з трьохбуквені чотирибуквеними доменами в популярних зонах. Ще 1 спосіб це перехоплення домена, наприклад хтось не проплатив домен, а ви його перехопили. Ну і як останній спосіб заробітку на доменах - це здача домену в оренду.Висновок
У даній статті ми розглянули основні способи заробітку в інтернеті. Всі вони можуть бути використані однією людиною, яка як має свій сайт, так і не маючи його. Всі способи заробітку здатні принести вам різний дохід, який у сумі здатний скласти значні суми. Якщо ваша комп'ютерна грамотність досить висока, то ви в змозі більше заробити в інтернеті. Підводячи підсумки слід тільки сказати, що все у ваших руках і чим більше ви приділите уваги заробітку в інтернеті, тим більше ви заробите.Всього коментарів: 2
2 Юля   (09.10.2016 14:57)
як розпочати роботу в інтернеті

1 Юлія   (04.08.2016 10:33)
Хочу розпочати роботу в інтернеті.

Имя *:
Email:
Код *: