Заробіток на SAPEДля початку потрібно створити сайт і підібрати тематику, яка Вам близька. Можна використовувати безкоштовні хостинги, такі як narod.ru, ucoz.com і т.д.. Але я рекомендую скористатися платним хостингом та доменами другого рівня, так як жоден безкоштовний хостинг не дасть Вам домен другого рівня безкоштовно.
Переглядів: 1125 | Коментарі (0)


Біржа MiralinksІснує багато способів підняти свій сайт. Є чорні, є білі, є сірі. Для кожного типу сайту - свої методи, обрані його власником. Якщо у вас є сайт, і його потрібно розкрутити за допомогою «білих» способів, то кращого варіанту, ніж співпраця з біржею статей Miralinks вам не знайти. А якщо у вас вже є розкручений трастовий сайт, то ставши партнером Міралінкс, можна і заробити.
Переглядів: 1126 | Коментарі (0)


Біржа статей RotapostЯ завжди говорив і говорю, що в інтернеті є місце кожному. Це ж стосується і сервісів просування сайтів. Одні біржі беруть до роботи тільки трастові сайти і блоги, інші беруть все підряд. І кожні мають своїх користувачів, як оптимізаторів, так і веб-майстрів. У цьому огляді ми познайомимося і почнемо роботу з біржею Rotapost, що пропонує рекламу в блогах. Багато хто вважає її конкурентом Блогуна. Пора дізнатися, так це чи ні ...
Переглядів: 945 | Коментарі (0)


Заробіток на RotabanОтримання грошей за розміщення банерів поряд з контекстною рекламою є одним із самих популярних способів отримання прибутку на своєму сайті або блозі. При цьому можливі варіанти - замовник може безпосередньо звернутися до власника сайту з відповідним проханням, а може звернутися до біржу банерної реклами. Один з найвідоміших сервісів такого роду - Rotaban, з яким ми ознайомимося в цій статті.
Переглядів: 1050 | Коментарі (0)


 Опис біржі Liex Про метод роботи бірж, подібних Ліексу, написано чимало, тому затримуватися довго на цьому питанні не будемо. Це посередник, з одного боку якого стоять рекламодавці із заявками на просування своїх сайтів, з іншого - вебмастери зі своїми сайтами у вигляді рекламних площ для виконання заявок рекламодавців. Рекламодавцями звичайно є SEO-оптимізатори, що піднімають сайти своїх клієнтів.
Переглядів: 758 | Коментарі (0)


особливості біржі LiexКожен вебмастер, реєструючи свій сайт в Liex, планує заробити і одночасно наповнити його змістом. Але найчастіше дійсність змінює полярність на протилежні значення - можна «влетіти» і одночасно угробити свій сайт. Яким чином? Та дуже просто.
Переглядів: 859 | Коментарі (0)


опис BuypostУ мережі багато різних сервісів, з якими блогери можуть співпрацювати і заробляти на своїх блогах. Найвідоміший - Блогун. Але мова піде не про нього, а про його конкурента - біржі посилань Buypost.
Переглядів: 851 | Коментарі (0)


Магазин статей paytext.ruВсі ми люди і кожному дано своє - один вміє програмувати, інший музикант з абсолютним слухом, а третій непогано малює. Це нормально. Що ми робимо, якщо потрібно зробити подарунок близькій людині? Ми йдемо до того, хто малює - до художника і замовляємо портрет. Самі ж ми не вміємо малювати, вірно. До чого це все, і яке відношення має ці міркування до інтернету? Аналогія сама пряма. Не всі вміють писати статті. А сайт без хороших статей - не сайт.
Переглядів: 1093 | Коментарі (0)