способи отримання прибутоку з блогуЯкщо ви добре володієте пером, вмієте і любите писати статті, маючи при цьому базовими навичками користувача комп'ютера, то заробіток на блозі - це для вас. Цю роботу можна з повною впевненістю назвати заняттям, яке може приносити не тільки прибуток, але і задоволення.
Переглядів: 1845 | Коментарі (0)


Заробіток на Blogun.ruОтже, ви вирішили зайнятися заробітком на блозі. Відмінно! В такому випадку вам прямий шлях на один з найбільших сервісів для власників власних блогів - Блогун.ру. Саме на цьому сервісі можна спробувати свої сили в цій справі і набратися досвіду.
Що таке Блогун?
Переглядів: 846 | Коментарі (0)


пост для блогуЯк написати статтю для блога? Легко це чи ні? Скільки це забере часу і з чого почати? Напевно багато хто з людей, що вирішили створити свій сайт або блог задавалися цим питанням. І відповісти на них не так вже й просто. Але ми спробуємо ...
Як написати статтю для блогу
Переглядів: 1028 | Коментарі (1)


Непопулярний блогУ мережі інтернет можна знайти безліч порад як створити блог, розкрутити його і вести. Цій тематиці присвячені книги, в яких все розкладено по поличках і даються всі тонкощі ведення блога або сайту. Але завжди є основи, без яких не можна домогтися гарної відвідуваності блога. Ігноруючи їх, вам не вдасться зробити свій блог успішним і, як наслідок цього, грошей ви на ньому не заробите.
Переглядів: 915 | Коментарі (0)


Як написати статтю за 20 хвилин Як же зробити статтю за 20 хвилин (How to Write an Article in 20 Minutes) - так називається стаття, розміщена Джимом Естіллом у всімвідомому Copyblogger'e. Із заголовка можна зрозуміти про що мова піде, коментарі зайві. На цій сторінці наданий повний переклад цієї відомої статті, в якій навіть досвідчений блогер може почерпнути для себе багато чого. Мова в статті ведеться від особи автора.
Переглядів: 2650 | Коментарі (0)


оптимізація блога Ми вже створили свій блог, знаємо про основні правила написання постів і помилки, які часто припускаються початківці блогери. Тепер давайте розглянемо важливий для кожного власника блогу питання: як оптимізувати блог під пошукові системи. Погодьтеся, від них залежить дуже багато. В якості навчального матеріалу я наведу переклад відомої статті Дженніфер Слегга, яка в оригіналі називається «25 порад для оптимізації вашого блогу Для читачів, і пошукові системи»
Переглядів: 3554 | Коментарі (7)


помилки блогерів Ми вже знаємо про основні помилки, які часто роблять початківці блогери. Тепер давайте розберемося, чому при відвідуванні деяких блогів часом виникає бажання їх більше не відвідувати. Якщо не відразу, то потім. Говорячи іншими словами, ми розглянемо неявні помилки, які можуть викликати таку поведінку людини, що вперше відвідав ваш блог. І, звичайно, постараємося їх не допускати.
Переглядів: 992 | Коментарі (1)