Заробити на буксах і САР це реально?Кому з нас не хочеться стати хоча б трохи багатішим ось так запросто, сидячи в інтернеті і натискаючи на кнопку «бабло»?

Заробити на буксах це реально?Системи Активної Реклами (САР їх різновиди Букси) - перше, що попадається на очі вирішили підзаробити грошенят. Перший досвід показує крайню монотонність і непродуктивність такої роботи. Та й не рідко нечесність роботодавців, які обіцяють вам гроші, а потім блокують акаунти під різними приводами змушують відмовлятися від подальшої роботи. Залишається лише гіркий присмак витраченого даремно часу.

Але ж мало не у кожного з нас є історія про однокласників, колег по роботі, друга знайомого друга, чий заробіток на буксах дозволяє задовольняти невеликі потреби. Так як цього добитися?

Вкрай важливо при виборі Букса вивчити всі нюанси умов роботи, виведення грошей. Пошукайте в інтернеті відгуки про придивилася вам конторі, спробуйте з'ясувати, як давно був створений сайт (на молоді сервіси надії мало). Аналіз зібраних даних допоможе визначити якісний букс, функціонування якого стійко і надійно, а виплати - стабільні.

У процесі дослідження зверніться до Атестату Адміністрації Webmoney - через цю систему, як правило, виводяться зароблені гроші і якщо букс має нарікання з боку користувачів, відмовтеся від роботи з ним.

Дата отримання буксує Webmoney-гаманця менше, ніж 4 місяці тому, повинна насторожити. BL: 0 - так само довіри не вселяє.

Зверніть увагу на статистику Букса. Ознайомтесь з правилами. До речі про правила: серйозні Букси самі складають тексти угоди - ніяких трафаретів.

Наявність Технічної підтримки та власного форуму, який активно використовується користувачами, говорить про готовність адміністрації йти назустріч, допомагати у вирішенні можливих труднощів, що є безсумнівним плюсом.

Велику роль грає кількість посилань для перегляду, який пропонує букс. Чим їх більше, тим краще: збільшуються можливості для відносно хорошого заробітку.

На буксах можна пристойно заробити за допомогою залучення рефералів - користувачів, залучених на сайт вашої ідентифікаційної посиланням. Можете запросити друзів, колег, родичів. При розсилці запрошень утримайтеся від спаму. Ви повинні бути точно впевнені, що повідомлення з посиланням на букс буде позитивно сприйнято адресатом, навіть якщо він не захоче реєструватися.

Слідування викладеним вище порад і рекомендацій гарантує успіх. Легкої Вам роботи і високих заробітків!

Робота в САР і буксах дуже проста. Переглядати сайти, для це не потрібно спеціальних навичок і особливих зусиль, але й заробіток навіть з урахуванням залучених рефералів, зазвичай дуже малий. Тому можете їх подивитися, що б розуміти, в чому їх принцип роботи, можливо в майбутньому станете рекламуватися в них. Але зациклюватися на них не раджу, зазвичай це призводить лише до втрати часу. Постарайтеся зайнятися більш ефективними видами діяльності в мережі, що зажадає великих навичок і зусиль, але й буде приносити більш реальні гроші.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: