Інвестиції джерело гарного онлайн заробітку.Інвестиції джерело заробіткуІнвестиції представляють дуже перспективний і прибуткове джерело заробітку. Прибуток від інвестування є пасивним доходом. У світі фінансів інвестування вважається вищою формою діяльністю (вищим пілотажем). Грамотний інвестор дуже цінується у світі фінансів. Він ніколи не турбується про засоби на життя, йому не потрібно турбуватися про роботу. У будь-якій економічній ситуації, при будь-якому політичному ладі, грамотне інвестування приносить хороший пасивний дохід.

Інвестори бувають двох типів:
  • професіонали, які управляють грошима інших людей, вкладаючи їх у різний бізнес-проекти, нерухомість, Форекс та ін і витягуючи з цього прибуток
  • звичайна людина, яка віддає свої заощадження в довірче управління професійному інвестору або трейдеру.
Щоб стати професійним інвестором потрібно досить добре розбиратися у фінансах, знати механізми і закони фінансового світу. Але щоб віддавати гроші під довірче управління, не потрібно величезних знань і навичок.

Достатньо мати базові знання про фінанси. Засвоїти правила грамотного інвестування та мати чіткий план дій.

Інтернет перевернув уявлення про інвестування. З його допомогою можна досить легко як мінімум подвоювати свій депозит кожен рік. І це не є межею.

Причому в чому краса інвестування? Та в тому, що Ваш дохід зростає в геометричній прогресії. Наприклад, ви вклали 100 $, через рік збільшили в 2 рази і отримали 200 $ (прибуток склав за рік 100 $). На другий рік ми отримаємо вже 400 $ (прибуток 200 $) На третій - 800 $ (прибуток 400 $) На четвертий - 1600 $ (прибуток 800 $) ... На десятий - 102400 $ (прибуток 51200 $)

Перевага:
  1. Висока прибутковість. Дохід зростає в геометричній прогресії.
  2. Не вимагає глибоких знань та навичок.
  3. Вимагає мінімум часу.
Недоліки:
  1. Необходімость мати початковий капітал (необов'язково великий)
  2. Досить великі ризики (які можна звести до мінімуму засвоївши правила грамотного інвестування і маючи чітку стратегію)
На останок хочу зауважити що в мережі періодично з'являються системи та окремі позичальники готові брати гроші під високий і дуже високий відсоток. Але надавши кредит такій людині або системі ви не просто ризикуєте, ви майже напевно не отримаєте не тільки відсотків, але і вкладених грошей.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: