Заробіток на перепродажу товарів в інтернетіЗаробіток на перепродажу товарів  Хороший спосіб заробити в інтернеті для новачка, як без вкладень, так і з вкладеннями - це перепродаж товарів в інтернеті. При цьому ви можете продавати, починаючи від інформаційних продуктів, у вигляді файлів або на носіях до реальних речей, аж до автомобілів. За своєю суттю будь перепродажу в мережі інтернет (щоб ви не продавали), ви є посередником, між продавцем і покупцем.

 Вважаю, що перш ніж говорити про те, як можна перепродувати товари в інтернеті, варто визначити чи підходить вам такий вид заробітку. Не дивлячись на те, що абсолютно, скрізь ви зустрінете висловлювання, що займатися перепродажем товарів може абсолютно будь-яка людина, це не зовсім так. Безсумнівно, займатися даним видом діяльності може кожен, але от тільки не в кожного в результаті виходить. В одного в місяць виходять хороші продажі і пристойний заробіток, а другий торгуючи, тим же самим за місяць продасть одну одиницю і всі, хоч плач.

 Це обумовлено тим, яка ви людина, вашим характером, звичками і, звичайно ж, умінням спілкуватися з людьми. Якщо ви комунікабельна людина, легко знаходите спільну мову з ким завгодно, та й сама мова у вас добре підвішений, то у вас цілком може все вийде. Якщо ви замкнутий, намагаєтеся, весь час зробити щось самостійно, практично нікого до себе не підпускаючи, то можете відразу відкинути даний вид заробітку в сторону. Це заробіток виключно для активних і товариських людей, легких на підйом і найголовніше мають при цьому завзятість і терпіння. Тому як відразу швидко і багато ви тут не заробите.
Як ми знаємо, інтернет не має кордонів і тому тут можна продавати практично що завгодно і кому завгодно. Головне питання полягає в тому, як продавати, тобто де брати товар і кому його продавати.

 Перепродаж товарів в мережі інтернет ви можете здійснювати різними способами, але ми виділимо природно кілька основних, найбільш доступних для новачка. Мабуть, найперше, де може брати товар новачок - це сайти компаній виробників. Не залежно від того, що виробляє компанія (парфуми, одяг, техніку, насоси, верстати, хоч пароплави), ви можете зареєструватися на сайті компанії в якості партнера і стати їх дистриб'ютором, тобто представником з правом продажу товару. Тут можна відзначити такі позитивні моменти як те, що вам немає необхідності вкладати гроші для первинної покупки товару з метою подальшого перепродажу. Вам навіть немає необхідності мати свій сайт, є компанії, які пропонують вам створити свій сайт на їх піддомені з особистим кабінетом на головному сайті.

 На крайній випадок, якщо такої можливості немає, ви можете створити свій сайт або блог на безкоштовному домені, де і представляти товари даної компаній. При бажанні ви можете стати партнером у декількох компаній і зробити каталоги на своєму безкоштовному сайті, в яких будете в кожному каталозі представляти товари різних компаній. На приклад ви можете створити сайт на якому буде представлена ​​парфумерна продукція двох, трьох компаній, на додаток може бути представлений одяг, взуття, аксесуари та багато іншого. Схема дуже проста, людина вирішила купити у вас товар, переводить вам гроші, ви в свою чергу відправляєте гроші за 100% вартість товару або з вирахуванням ваших відсотків компаній, а компанія вже в свою чергу висилає товар вам або на пряму покупцеві. При цьому крім своїх відсотків, у вас на сайті товар може бути виставлений з невеликою націнкою, в такому випадку ваш дохід ще більше.

 До мінусів можна віднести те, що за часту, для того щоб стати дистриб'ютором, необхідно бути юридичною особою або мати свій офіційно зареєстрований офіс, або торгову точку. Але, як сказано вище це не скрізь, так і вам навіть можуть надавати свій сайт. Сюди ж відноситься і те, що для того щоб до вас на сайт заходили люди, вам необхідно просувати його, реєструвати в каталогах, давати посилання на сайт в оголошеннях і власне використовувати всі доступні способи, які можуть бути як безкоштовними, так і платними.

 Другий варіант, ви можете зареєструватися в магазині, який-небудь торгує і дає можливість стати представником або посередником, за партнерською програмою. Тут ви заробляєте виключно на комісійних. Ось тут вам якраз і знадобиться все ваше вміння спілкуватися з людьми і користуватися пошуковими системами, для того, щоб знаходити людей, які хотіли б купити запропонований вами товар. Принадність такого виду заробітку в тому, що навіть якщо покупець замовив товар, раптом відмовляється від нього, ви все одно отримуєте свої комісійні. Так як спочатку покупець уже заплатив за товар, і ви відповідно отримали свій відсоток. У разі відмови від товару, магазин повертає покупцеві 100% його оплату, а ваші комісійні він не забирає, вони лягають на баланс магазину.

 Третій спосіб - це звичайно самостійна торгівля, тут ви вільні як птах, але й ризики вищі. Тобто ви самостійно шукаєте по дошках оголошень, те, що найбільше цікавить людей і потім по цих же або іншим дошках, або на сайтах дивіться, хто продає товар, що цікавить за ціною нижче тієї, яку готовий заплатити покупець. Тут два варіанти, ви знаходите те, що когось цікавить, і попередньо спілкуєтеся з потенційним покупцем, скільки він готовий заплатити. Якщо ціна вища за ту, ніж коштує в продажу, ви купуєте товар там, де він продається, після чого і перепродуєте його покупцеві, різниця якраз і становить ваш заробіток. Але відповідно завжди присутній великий ризик того, що покупець просто передумає, терміново знадобляться гроші на щось інше і так далі. В результаті цей товар буде висіти на вашому балансі як мінус доти. Поки ви не зумієте його продати комусь іншому, хоча б по ціні, яку за нього заплатили.
Другий варіант ви просто виступаєте в ролі посередника. Точно так само знаходите людей, які хочуть продати щось і знаходите людей, які хотіли б це купити, але не купуєте товар, а просто зводите цих людей. При цьому ви можете зацікавити продавця пропозицією, що ви можете продати його товар навіть трохи дорожче, ніж він продає, якщо звичайно це дозволяє ціна покупця. Тут ризик зводиться до мінімуму, але й дохід звичайно трохи менше, зате з іншого боку в ролі посередника ви можете провести значно більше угод і ваш дохід з мінімальним ризиком, буде більше ніж при перепродажі.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: