Як продати інфо-продукт? Особливості продажів в ІнтернетіУспіх продажу будь-якого товару безпосередньо залежить від його значущості для покупця. З'ясуйте потреби і інтереси клієнта - вам так набагато легше буде переконати його в необхідності придбання вашого товару.

Особливості продажів в ІнтернетіДля того щоб розроблені вами (або поширювані про партнерську програму) електронні книги, аудіо чи відеокурси, софт продавалися добре, необхідно скласти грамотне рекламна пропозиція. А для цього ви повинні провести деяку попередню роботу:

    Проаналізувати сам продукт і ринок споживачів. З'ясуйте, наскільки даний інформаційний продукт затребуваний на ринку, хто буде купувати цей товар і які проблеми він допоможе вирішити покупцеві.

    Визначити умови, за яких підвищиться потреба в продукті для покупця. Ви знайдете точку, де відсоток угод буде достатньо високий. Залишиться сама малість - опинитися в потрібному місці в потрібний час.
    Вивчити ексклюзивність інфо-продукту. Від цього залежить ваш успіх в продажах інформаційного продукту. У вас можуть бути конкуренти. Якщо ви продаєте те ж саме, що й сотні інших підприємців, доведеться постаратися для того, щоб знайти в своєму товарі щось особливе. Або (якщо товар ідентичний іншим), запропонуйте кращу ціну, якийсь бонус.
    Бути споживачем свого товару. Це дасть вам всю повноту відомостей про товар, його унікальності та необхідності. Ви будете знати про зручності і наявні недоліки використання, зможете відповісти на будь-які питання потенційних клієнтів, дати поради щодо його використання.

Тепер ви зможете надати покупцям достатній обсяг інформації про інфо-продукті. Ваш клієнт буде точно знати, якого кольору, розміру і статі той «кіт в мішку», якого він купить у вас.

Обов'язково опишіть, в чому полягає вигода від придбання саме цього інформаційного продукту саме у вас. Вам це може здаватися очевидним, але покупці не розбираються в тонкощах так само добре, як і ви. Вони ж не робили докладних досліджень ринку і товарів конкурентів.

Після того, як рекламний текст з пропозицією вашого інформаційного товару буде готовий, вам потрібно буде вирішити ще кілька питань.
  1. Визначтеся з термінами і способами доставки продукту до клієнта. Що це буде? Скачування по посиланню, яку потрібно відправити на електронну адресу клієнта. Або на Вашому сайті повинна бути пряме посилання для скачування. Продумайте способи оплати товару. Процес повинен бути простим і чітким.
  2. Визначтеся з гарантійними зобов'язаннями перед покупцем. При цьому зведіть до мінімуму ризики клієнта. Це підвищить ваш рейтинг і відповідно, кількість угод.
  3. На ринку інформаційних технологій багато продуктів. Вам необхідно переконати клієнта зробити покупку саме вашого. Для цього використовуйте різні розсилки, статті. Грамотно розкручені і наповнені корисною інформацією блоги і форуми допоможуть вам у спілкуванні з потенційними покупцями.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: