Як заробити в інтернеті новачкові без вкладеньСпособів заробити в інтернеті досить багато і чим саме ви займетеся, буде залежати тільки від вашого бажання, можливостей (вільний час, трафік, гроші) і, звичайно ж, власне від ваших умінь.

У цій статті, способи заробити в інтернеті для новачків,
тобто для тих, хто тільки заробіток в інтернеті новачкові без вкладеньвирішив спробувати заробити в інтернеті і робить в цьому напрямку перші кроки. Способи, зібрані виходячи з двох критеріїв: відсутність можливості початкового вкладення, тобто починаємо з нуля і відсутність яких або професійних знань, тобто нічого не знаємо, але при цьому хочемо заробити в інтернеті.

Файлообмінники і заробіток на платних архівах.

Що таке файлообмінники і як з їх допомогою заробляти, приблизно уявляють все. Завантажуєш файл на файлообмінник і за те, що його скачують, отримуєш гроші. На ділі ж все трохи складніше, по перше - вам необхідно постійно бути в курсі всіх найцікавіших новинок в тій сфері або сферах які ви вибрали (програмне забезпечення, кіно новинки, музичні новинки і так далі). По друге - вам необхідно максимально швидко завантажувати, і потім завантажувати, файли на файлообмінники (кожен файл мінімум на 2-3 обмінника), і розміщувати інформацію про файли зі своїми посиланнями, на сайтах (чим більше сайтів, тим краще).

Заробіток на платних архівах більш новий спосіб заробітку, який придбав особливу популярність 2010 - 2011 роках. Багато хто стикався з тим, що після скачування файлу, нам пропонується відправити платну смс на певний номер. Після чого ввівши отриманий у відповідь код, ви і отримуєте довгоочікувану програму. Природно, що більшість просто закривають або видаляють такий архів і шукають далі, але далеко не всі, саме тому даний вид заробітку став основним для багатьох тисяч майстрів за останні два роки.

Сенс заробітку максимально простий: точно так само берете програму і будь-який цікавий чи корисний файл, за допомогою спеціального архіватора упаковуєте і намагаєтеся максимально, тобто практично на кожному майданчику, поширити цей архів. А тепер додайте до цього те, що дані файли вам так само необхідно десь зберігати, відповідно ви так само завантажуєте їх на файлообмінники і тим самим поєднуєте два види заробітку. Для всього цього, спочатку вам необхідно зареєструватися в партнерській програмі, на приклад Zippro.ru їх архіви найменше визначаються антивірусами і взагалі вони на високому рівні. Завантажуєте і встановлюєте останню версію архіватора, після чого створюєте свій перший платний архів. Потім створений архів спокійно завантажуєте на файлообмінник і поширюєте в інтернеті.

Заробіток на написанні текстів

Робота з текстом поділяється на: рерайт, копірайт, SEO - рерайт / копірайт, переклад, копіпаст, постинг, розмноження (генерація) текстів, набір тексту під мова (аудіо запис).
Кожен вид роботи має свою складність, і відповідно сплачують за нього різну ціну. Так за рерайт (переписування тексту своїми словами зі збереженням вихідного сенсу) ви отримаєте від 0.7 до 1.50 долара за 1000 символів без пробілів (1000 символів без пробілів, це 1000 знаків: букв, крапок, ком і так далі, пробіл знаком не вважається). За копірайт (написання унікального тексту на певну тематику, якщо звичайно ви в ній розбираєтеся) ви можете отримати до 10 доларів за 1000 символів, але в середньому 1 - 3,5 долара. За SEO рерайт / копірайт (таке ж написання текстів, тільки з додаванням ключових слів) від 3.5 доларів. Копіпаст (копіювання матеріалу) 1 за 100 копіювань. Постинг (вам необхідно друкувати повідомлення на форумах) оплачується в середньому по 3-5 центів за одне повідомлення. Розмноження (генерація) текстів (за допомогою спеціальної програми та додавання в текст, слів - синонімів, ви з одного тексту робите 100 або більше) оплачується досить низько, але так само залежно від унікальності статей, отриманих на виході. Набір тексту під диктовку оплачується мало не в два рази дешевше середньої вартості рерайт. Така робота прекрасно підійде тим, кому проблематично переписати текст своїми словами, але при цьому висока швидкість друку, в ідеалі, десятипальцевим сліпа печатка.

При даному способі заробітку в цілому в інтернеті вважається 100 доларів в місяць практично ганебним, середній заробіток 200-300 доларів на місяць, якщо у вас швидка печатка і хороша фантазія то заробити 350-400 доларів, для вас буде не проблемою. Ви так само повинні бути готові до того, що робота буде не нормована за часом, не дивлячись на те, що в цілому ви можете під себе підлаштувати графік роботи, тим не менш досить часто попадаються термінові замовлення, які необхідно виконати на протязі 2-3 годин або за добу і при цьому великим обсягом.
Так що і 12 годин роботи в добу далеко не межа. В основному всі звичайно залежить тільки від вашого бажання, прагнення, адже ви можете і не брати такі замовлення. Тут ви отримуєте рівно стільки, скільки зробите, але не варто захоплюватися і працювати цілодобово. Ви швидко втомитеся і в результаті заробите менше, ніж могли б заробити в цілому, роблячи не великі замовлення, плюс не забувайте про здоров'я.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: