Чи варто витрачати гроші, для отримання доходу в мережіПитання платити чи не платити стоїть перед кожним, хто намагається почати заробляти через Інтернет.

Чи варто витрачати грошіРад можна почути безліч. Хтось кілька разів зіткнувшись з кидалами, категорично проти будь-яких вкладень. Хтось, навпаки, радить спочатку витратити гроші, щоб швидше заробити нові. Хтось погоджується на золоту середину. Такі, витратившись на придбання домену та хостингу, намагаються всю роботу по створенню, настройці і розкручуванні нового проекту виконати своїми руками. Хто правий? Яку стратегію обрати?

Ніхто не зможе заперечувати той факт, що наявність капіталу полегшує розвиток нового проекту.

Наприклад, створення та розкрутка сайту. Багато починаючі вебмайстра намагаються максимально знизити свої витрати, виконуючи самостійно всю роботу. Вони витрачають дорогоцінний час, намагаючись наростити посилальну масу безкоштовними методами. В крайньому випадку замовляють дешеві прогони по сумнівних баз для отримання зворотних посилань.

Такі дії знижують ефективність роботи. В результаті люди втрачають дорогоцінний час. То час, за який вони змогли б більше заробити, але не змогли, так як займалися низькооплачуваним працею, прагнучи заощадити сущі копійки.

Подібний безкоштовна праця може бути виправданий лише в одному випадку - якщо ви купуєте необхідні для роботи знання. До речі, досить часто на форумах можна зустріти пропозиції новачків «податися в учні» до якого-небудь гуру. Грошей такий захід не приносить, часу віднімає силу-силенну, зате людина отримує цінні знання, які міг би придбати, лише купивши дорогий курс у фахівця. З цієї точки зору економія цілком виправдана.

Тим же, хто спочатку вирішив вкладати гроші в розвиток власного Інтернет-бізнесу, слід пам'ятати, що Інтернет - це далеко не банк, який своєчасно виплачує встановлений відсоток з кожного вкладеного рубля. Тут дуже швидко можна збанкрутувати або ж отримати прибуток набагато менше очікуваної. Ось чому не варто з самого початку інвестувати в сумнівні проекти або абсолютно нові стартапи з малознайомою схемою розвитку.

Втім, навіть відома і часто використовувана схема заробітку при незнанні тонкощів її роботи може принести гарантований збиток. Як, наприклад, трапляється з тими, хто, вирішивши заробити на продажу посилань, закуповує безліч доменів, створює сателіти, а потім всю «імперію» накриває АГС.

Не завжди великі вкладення гарантують більший прибуток. Наприклад, велика кількість дорогих посилань на новий проект - сигнал пошуковим системам про те, що просування сайту не зовсім природно. Або інший приклад - дорогий дизайн нового сайту, який поки ще не приносить ніякого прибутку.

Деякі, прагнучи уникнути складностей у просуванні сайту, витрачають великі кошти на придбання вже готового бізнесу. Працюючий сайт, вже має певну клієнтуру, популярність у користувачів і хороші позиції в пошуковій видачі - усе це можна зіпсувати, якщо не мати ні найменшого уявлення про те, в якому напрямку і якими засобами розвивати проект. До того ж можуть бути деякі негативні моменти які при продажу вам не повідомлять, але з якими ви зіткнетеся почавши роботу з проектом.

Є ще один тип вкладення капіталу, який не завжди приносить очікуваний ефект - придбання різних методик збагачення, нарощування ТІЦ, PR, баз даних та іншого. Як мінімум, ви отримаєте красиво упаковані загальновідомі істини, які лежать у відкритому доступі. Хочете заощадити час - здобувайте навчальні курси, читайте їх, але тільки пам'ятайте, що все це ви могли б дізнатися, просто трохи пошукавши в інтернеті. У гіршому випадку вам підсунуть застарілу інформацію, застосування якої не тільки марно, але й може виявитися шкідливим.

Взагалі починаючи заробляти в Інтернеті пам'ятаєте, конкуренція тут вище ніж в звичайному житті і заробити гроші значно складніше ніж в реалі.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: