лохотрон чарівний гаманець Напевно всі чули про таке диво гаманці: відправиш долар, а він тобі поверне два, ти два - він чотири, ти штуку - він дві. Будь відправлена ​​сума грошей повертається в подвійному або навіть в потрійному розмірі! Лохотрон? Звичайно ж, так! Про подібний вид шахрайства відомо вже давно, багато сказано (написано) і, здавалося б, все - тема закрита. Але не тут-то було: донині перебувають люди, які відправляють гроші в надії отримати обіцяний повернення.
Переглядів: 1500 | Коментарі (0)


Програма по заробітку в інтернет Починати якусь справу з нуля неймовірно складно. Заробіток в інтернеті- не виняток. Новачкові буває досить непросто розібратися у всьому цьому різноманітті інформації і знайти свій шлях до успіху. Але ось, блукаючи по мережі, новачок натикається на «гуру мережевого заробітку». Саме так він себе величає! Гуру обіцяє новачкові навчити його всьому, що він знає сам. А знає він - ух, як багато
Переглядів: 1456 | Коментарі (0)


Генератор WebMoneyДеякі користувачі електронних платіжних систем з числа наївних або просто туго розумних, можуть задуматися над філософським питанням - чи можна якимось чином генерувати електронні гроші? А що? Якщо валюта на комп'ютері - це всього лише набір цифр, то чому б не почати масовий їх випуск
Переглядів: 753 | Коментарі (0)


Лохотрон з додаванням грошей в PayzaMoney Adder - нова «примочка» для додавання грошей в свій аккаунт PayPal і Payza. І якщо раніше подібні лохотрони-помножувачі грошей «працювали» тільки з Webmoiney, то тепер вони дійшли і до платіжних систем світового рівня - достатньо зайти в Youtube і набрати «Money Adder».
Переглядів: 765 | Коментарі (0)


способи обману в дилінговому центрі При виборі дилінгового центру, слід знати найбільш поширені способи обману трейдерів. постараюся описати в цій статті найпопулярніші.
Переглядів: 706 | Коментарі (0)


Обман на ФорексОдного разу, на одному з ресурсів інтернету, я побачив те, з чого зазвичай починаються всі лохотрони - оголошення про високий заробіток за короткий час. Згадувалася сума в 600 баксів за тиждень, і я вже було подумав, що черговий студент вирішив облагодіяти світ секретами збагачення.
Переглядів: 548 | Коментарі (0)

1-10 11-16