Основні способи обману в дилінговому центрі. При виборі ДЦ, слід знати найбільш поширені способи обману трейдерів. постараюся описати в цій статті найпопулярніші.

"Кухня" - найпоширеніший і найпростіший спосіб обмана "Кухня" - найпоширеніший і найпростіший спосіб обмана.Пріменяется в основному на навичках або в тих регіонах, де ще мало поширений такий вид бізнесу, як Форекс. Застосовуючи цей метод, керівництво ДЦ виходить з того, що більшість їх клієнтів, рано чи пізно зіллють весь свій депозіт.Ето виходить з ряду багатьох прічін.Основопологающімі яких є дуже низька підготовка клієнта в плані навчання, надзвичайно агресивність у торгівлі і фактично повне незнання іноземної мови. Ці клієнти (трейдери) практично повністю бувають відрізані від основних інформаційних новин. І до всього іншого слід пам'ятати про те, що людина відкрив угоду відчуває дуже сильний психологічний тиск і буває неадекватний у прийнятті рішень, що само-сабой негативно впливає на його прибуткову роботу. У методі "кухні" всі функції ДЦ закінчуються до безімоціональной реєстрації угод і повної байдужості на їх результати.Глупость і жадібність клієнтів сама призводить до зменшення своїх рахунків. Для більшої рентабельності цього методу, співробітники ДЦ за допомогою різних хитрувань примушують клієнтів до відкриття більшого числа угод. Зазвичай, методику "кухні" застосовують ДЦ, де клієнти працюють в їх торгових залах і схильні неосезаемому впливу як від самих співробітників ДЦ, так і від інших клієнтів в більшому ступені, ніж ті клієнти які працюють через Інтернет.У нашій країні цей вид обману широко поширений, не за свою надприбутковість, а за часту через бездарну, нізкопрофессіональной організації дилінгових центрів, які створили трейдери-невдахи або люди мало знайомі з цим видом бізнесу, або інакше-людей не здатних грамотно організувати роботу центру.

способи обману в дилінговому центрі  "Брокераж" - Суть цієї методики відома будь-якому трейдеру, але ми все одно її розглянемо. Під "брокераж" мається на увазі перекриття всіх угод (позицій) в момент здійснення. Брокераж може бути рентабельним лише при достатньо великій кількості клієнтів і їх активності при здійсненні операцій. Крім зняття комісії або збільшення спреду, брокер заробляє гроші шляхом "зрушування" ринку проти клієнта. "Зрушувати" ринок є безліч способов.Так як всі угоди проходять через дилера ДЦ, то саме дилер призначає ціну (котирування),
яку отримує трейдер. Маючи цю можливість дилер ДЦ надходить таким чином:
У момент відкриття трейдером угоди, дилер надає клієнту котирування від свого брокера.Ділер і трейдер разом з однією цінною входять в ринок.
У той момент, коли трейдер запитує котирування при наявній відкритої позиції, дилер вже точно знає, що хоче зробити трейдер-продати або купіть.Ділер володіючи цим знанням, може вільно "зрушити" ринок проти трейдера (котирування буде гірше, ніж він сам зробить операцію на даний момент) в розрахунку на те, що трейдер закриє операцію за цією ціною. І вся різниця між ціною закриття угоди трейдером і ціною закриття угоди дилером складе додатковий прибуток ДЦ.Постепенно дилери починають знати своїх трейдерів, що він хоче зробити-купити або продати і в момент початку операції, "зрушити" проти трейдера ринок на свою користь. Аналогічно дилер може зробити, коли трейдер збирається угоду закрить.Ділер таким чином завжди входить і виходить з ринку за кращими цінами, ніж трейдер.Ізученіе статистичних даних дозволило сформувати і успішно застосовувати на практиці ще кілька методів обману.

способи обману трейдерів "Фіксація збитків"-В основі цього методу лежить наступне: У тих ДЦ які не мають можливості, або не хочуть використовувати "брокераж", основним джерелом прибутку є втрати кліентов.Полностью закриті угоди в перебігу дня, приносять ДЦ мізерну прібиль.Основной дохід ДЦ приносять угоди залишені відкритими на кілька робочих днів і які мають значимі втрати для трейдеров.Вот принцип роботи цієї методики: У момент відкриття трейдером угоди, ні чого не відбувається. Дилери в цей час спокійно спостерігають за коливаннями прибутку або збитку трейдера.Ділери починають вживати дії по перекриттю трейдерських відкритих позицій лише, збитки досягають певних значеній.Можно перекрити угоду трейдера, коли
збиток по цій операції досягне, припустимо 30% від всього депозиту (відсоток від збитку депозиту, керівники звичайно регулюють самостійно). А можна перекрити відкриту операцію, коли збиток досягне мінімуму, що десь через 20-35 піпсов цю угоду вже потрібно буде закривати примусово щоб не втратити весь депозіт.Как видно з прикладу, цей метод нагадує метод "кухні", що саме він і має по суті, але з обмеженими умовами від керівництва ДЦ.Следующій метод обману, також прагне за своїми умовами до "брокераж".

 "Псевдоброкераж" - Суть цього методу полягає в тому, що всі угоди перекриваються через лівих брокерів, але не в той момент коли трейдер здійснює операцію, а з деяким тимчасовим запізненням. Коротко суть цієї технології можна сформулювати наступним образом.Во всіх ДЦ, де торгує трейдер, відкрита угода ні коли не починається з профіта.У будь-якої відкритої угоди, є момент, коли трейдер несе по ній збитки, а ДЦ природно отримує свій прибуток (звичайно, якщо ця угода не перекрита у лівого брокера). Звідси виходять наступні дії дилера: коли трейдер запитує ціну на відкриття операції у дилера, той формує її за своїм усмотренію.Трейдер здійснює за цією ціною угоду, Дилер її фіксує і починає чекати того моменту, відкрита угода починає приносити убиток.І от коли збиток складе визначеного ним або керівництвом межі, він закриває цю угоду у лівого брокера, фіксуючи тим самим прибуток ДЦ.Велічіна збитку трейдера порівняно не веліка.Сумма може становити від декількох
десятків, або сотень доларів, в залежності від розміру депозиту трейдера.

 Як найчастіше обманюють трейдерів?

 Чорні ДЦ (нечесні) дуже часто вдаються до наступних способів обману трейдерів:
Всі сдекі проводяться на "папері". Трейдер відкриває депозит, і починає свою торгівлю на Форексі, ДЦ звітують перед трейдером про виконанні всіх його заявок, і навіть підтверджуючи це письмово, але насправді ні яких операцій не проізводілось.ДЦ в цей час прокручували гроші трейдера.Трейдери в таких ДЦ бувало по тижнях і місяцях не могли вивести свої гроші.
Трейдеру надаються котирування, трохи відрізняються від реальних, і ДЦ отримує прибуток на цій різниці.
Будь трейдер знає, що більшість людей програють на Форексі, і цим користуються деякі ДЦ: роблять продаж, коли трейдер просить покупку і навпаки.
ДЦ частіше використовують змішані комбінації цих та всіляких інших методів обману. Багато посередники організовують так звану "кухню", коли ваші лоти не передаються на біржу, реальному покупцеві-продавцю, а лежать в касі посередника, очікуючи вашого програшу. При цьому баланс виграшів і програшів, як свідчить світова практика, в середньому робить успішним бізнес такого посередника-інакше він їм би не займався.

 І ще в будь-який момент будь ДЦ може зникнути - зник власник, заарештований центр і т.д., що в наш час цілком нормально! Тому намагайтеся вкладати гроші в різні ДЦ.
Регулярно знімайте прибуток, залишаючи на рахунку суму необхідну для подальшого продовження торгівлі.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: