Лохотрон «Чарівний гаманець»Чарівний гаманець старий лохотрон інтернету Чарівний гаманець.

Напевно всі чули про таке диво гаманці: відправиш долар, а він тобі поверне два, ти два - він чотири, ти штуку - він дві. Будь відправлена ​​сума грошей повертається в подвійному або навіть в потрійному розмірі! Лохотрон? Звичайно ж, так! Про подібний вид шахрайства відомо вже давно, багато сказано (написано) і, здавалося б, все - тема закрита. Але не тут-то було: донині перебувають люди, які відправляють гроші в надії отримати обіцяний повернення. Що це: супер жадібність або супер дурість? Чому шахрайська схема досі працює, а чарівний гаманець манить нових жертв немов зачароване? Давайте згадаємо, як все починалося ...


 Вперше разводняк «Чарівний гаманець» (Чарівний аккаунт, Подвійний баланс, Золотий гаманець, Золотий акаунт) з'явився в далекому 2002 році. Користувачі мережі отримували від зловмисників привабливі пропозиції по E-mail - спам-повідомлення від якихось «геніальних» інвесторів, гравців на біржах і т.п. з пропозицією вкласти гроші (перевести на вказаний рахунок - найчастіше платіжної системи WebMoney), обіцяючи повернути все з великими відсотками, причому буквально через кілька днів. Подібна інформація поширювалася також і за допомогою інтернет форумів, чатів, сайтів. Ясна річ повертати кошти ніхто не збирався. Результат - сотні тисяч ошуканих горе-вкладників та багатомільйонні доходи шахраїв. Перша хвиля «чарівного гаманця» була наймасовішою за кількістю постраждалих і пройшлася як цунамі по всьому пострадянському простору.

 Та ж цукерка тільки в іншій обгортці. У період приблизно з 2002 по 2004 рік успішно гуляв по інтернету розлучення на тему: «Я працював на WebMoney, мене звільнили без особливих на те причин .... Мав доступ до секретної інформації, знаю номери спеціальних - тестових гаманців системи, особливістю яких є повернення коштів у подвійному обсязі. Зняв вже багато грошей, ділюся темою з Вами. Давайте помстимося нехорошою системі WebMoney за те, що викидає людей на вулицю ». І багато хто почав мстити ... З часом, і цей прийом себе вичерпав, але шахраї напрочуд винахідливий народ, вони придумали нову - геніальну схему.

 У 2005 році про те, що чарівний гаманець це чистої води лохотрон знали навіть ті, хто був далекий від інтернету, електронних грошей та платіжних систем. У цей час з'являється новий спосіб обдурювання: «Знаєте такий спосіб шахрайства як чарівний гаманець? Так от я виявив закономірність: невеликі суми грошей - 1 $, 2 $, 3 $ подвоюються і повертаються! Ось номер цього кошеля ... покараю лохотронщиків! Тільки не відправляйте більше 10 $ - гроші не повернуться! »Для більшої правдоподібності пояснювалося, що чарівний гаманець - це програма, спеціально налаштована на повернення незначних сум (завлекалово, замануха). У доважок користувачеві надавалася статистика: платять і не платять гаманці, до якого числа буде активний та інша «пил в очі». До речі на цей прийом купуються досі!

 Висновок: Чарівні гаманці - незнищенні, так само як людська жадібність і дурість! Будуть винаходитися нові - все більш витончені способи обману і завжди знайдуться ті, хто подумає: «А раптом, правда ...».


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: