Обман з індикаторами Форекса. Заманювання в дилінговий центр Одного разу, на одному з ресурсів інтернету, я побачив те, з чого зазвичай починаються всі лохотрони - оголошення про високий заробіток за короткий час. Згадувалася сума в 600 баксів за тиждень, і я вже було подумав, що черговий студент вирішив облагодіяти світ секретами збагачення. Але, пройшовши за посиланням, зрозумів, що помилився - справа стосувалася Форекса, зокрема, методики роботи з індикаторами.

Обман з індикаторами ФорексаЛюди, які заробляють в інтернеті і на Форексі, не схильні ділитися секретами отримання прибутку. Більш того, методики заробітку ховаються - хто працює з форекс, зрозуміє, про що йде мова. І раптом якийсь товариш вирішив зірвати покрив таємниці і виклав в інтернет прибуткові методи роботи з індикаторами Forecaster.

    Я нічого не маю проти індикаторів, але стало цікаво, в чому секрет підступу. Нічого нового в статті не пропонувалося - звичайні азбучні істини, графіки, що пояснюють роботу Forecaster, місця входу і виходу і т.п.

  Прочитавши матеріал до кінця, я зрозумів, що нічого не зрозумів - де обман? Зрозуміло, що такі суми новачками не заробляються, але захоплені коментарі про сотні зароблених баксів красномовно говорили про лохотрон. Зазвичай у подібних описах присутній реферальная посилання на конкретний дилінгового центру - автор статті отримує гроші за залучення до нього нових членів. Але такої не виявилося. Була лише посилання на сам індикатор і я вирішив завантажити архів, вважаючи, що в ньому може знаходитися шпигунська програма.

  Розпакувавши архів, перевіривши файли і не виявивши нічого підозрілого, я абсолютно збився з пантелику. Так адже не буває - матеріали подібного роду в інтернет просто так не викладаються: у них завжди є певна мета. Та й сам блог існував всього три тижні! Перед видаленням файлів індикатора я вирішив прочитати інструкцію до них і в ній, нарешті, знайшов шукане - реферальне посилання з ідентифікаторами на дилінговий центр Форекса. Ненав'язливо говорилося, що саме на цьому центрі досягнутий такий високий заробіток.

 Реферальная система широко розвинена в інтернеті. Але також широко в мережі розвинений і подібний обман - заманювання користувачів на конкретний дилінгового центру. Відзначу, що центр може бути цілком нормальним та працювати без жодного обману. Але от методи його членів явно віддають нехорошим душком. Читаючи подібні статті, розумійте, яку мету ставить автор і що вас чекає після проходження його методикою і порад. Навчіться відрізняти тлумачні опису від ідіотських пропозицій з захмарними і нереальними для новачків заробітками!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: