Генератор WebMoney. Лохотрон чи ні ? Генератор WebMoneyДеякі користувачі електронних платіжних систем з числа наївних або просто туго розумних, можуть задуматися над філософським питанням - чи можна якимось чином генерувати електронні гроші? А що? Якщо валюта на комп'ютері - це всього лише набір цифр, то чому б не почати масовий їх випуск! Ухмильнувшісь своєю неймовірною кмітливості, наш «фальшивомонетник» починає шукати в Інтернеті небудь зачіпки для здійснення своїх наполеонівських планів.

 А інформації на цей рахунок в мережі море! Шахраї вже зайняли і цю нішу! І чого вони нам тільки не пропонують: злом WebMoney Keeper і безперервна генерація WM через програми-генератори грошових знаків; програми дозволяють здійснювати оплату без втрати грошей і таке інше в тому ж ключі.
Програма-генератор може налаштовуватися на певну кількість виробництва грошей на добу або навіть штампувати їх цілодобово! Ну хіба не золота жила?

 Тут потрібно всього лише заплатити за цю програму 5 або 10 американських доларів! Сущі дрібниці, порівняно з тим, що ми заробимо! Сам Білл Гейтс ще в нас автомобіль мити буде за наші згенеровані гроші!

 Ну тут навіть небудь коментувати зайве! Генератор WebMoney! В чию тверезу, або не дуже, голову може навіть забратися таке словосполучення? Тільки повним, прошу вибачення, ідіотам! Таких генераторів не було ніколи, ні, і не буде - це лохотрон! Згенерувати гроші подібним чином НЕМОЖЛИВО!!! А будь-яка пропозиція про продаж таких програм - звичайне шахрайство!
 Навіщо, скажіть на милість, продавати програму за 5 доларів, якщо вона їх друкує не  гірше за американського верстата-виробника баксів при федеральному казначействі штатів? Навіщо продавцю саме ВАШІ 5 доларів, а не ті, що він може там собі нагенеріровать? Відповідь проста і очевидна - продавець подібного товару ЗАВЖДИ шахрай!

 Після оплати надішле пустушку або який-небудь вірусний код в архіві! Те ж саме, що в історії з автоскладальників - подвійний лохотрон! І гроші випарувалися і комп'ютер хворий злим вірусом-шпигуном! Тепер замість генерації грошей і своїх, що були, позбудетеся, коли шпигун підбере пароль до ваших гаманцях і передасть їх шахраєві!
Є варіант, що вам і безкоштовно нададуть можливість скачати програму! Але там замість програми буде вірус! Дуже сердитий і голодний до ваших грошей Троян! Вам воно треба? Не здумайте качати!!

 У висновку зазначу, що цей вид лохотрону останнім часом зустрічається досить рідко. Мабуть зживає себе. Але все-таки ймовірність зіткнутися з цим шахрайством є! Тому, блукаючи по просторах всесвітньої павутини, не затримуйтеся на сайтах, що пропонують подібного роду нісенітницю! Ігнорування - дуже хороший спосіб уберегтися від шахраїв!

 P.S. І взагалі забудьте, про можливість «злому WebMoney» або будь-якого іншого гаманця. Ці системи ДУЖЕ добре захищені від подібного роду розумників! Фахівці, що створюють сучасні системи захисту, будьте впевнені, свій хліб їдять не даремно!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: