Обман з Payza Money Adder і PayPal Money Adder. Лохотрон з додаванням грошей в Payza і PayPalMoney Adder - нова «примочка» для додавання грошей в свій аккаунт PayPal і Payza. І якщо раніше подібні лохотрони-помножувачі грошей «працювали» тільки з Webmoiney, то тепер вони дійшли і до платіжних систем світового рівня - достатньо зайти в Youtube і набрати «Money Adder».

Лохотрон з додаванням грошей в PayzaЩо й казати, життєвий шлях дійсно йде по спіралі - адже зовсім недавно мережа була заповнена множниками Webmoney та іншими чарівними гаманцями. Скільки людей купилися на них, невідомо, але дуже багато. Зараз множниками грошових знаків Webmoney нікого не здивуєш, а ось помножувачі грошей для PayPal і Payza вельми популярні на заході - судити можна по кількості переглядів в Youtube. І, що цікаво, лохотрон на момент написання статті в рунеті не поширений, а популярний лише в англомовній частині Інтернету. Але можна не сумніватися, що рано чи пізно він дійде і до нас.

Основна відмінність від стареньких чарівних гаманців і ломалок Webmoney - це наявність відеоматеріалів. Це просто круто! Сидиш і дивишся, як просто і швидко все робиться! На початку ролика здійснюється вхід в акаунт Payza, на якому нам показують таку маленьку суму, що впору розплакатися. Потім в програму для злому вводиться свій e-mail - потрібно ж дати їй зрозуміти, на якій акаунт класти гроші. На наступному кроці в чекбоксі вибирається сума в 50 або 100 баксів і натискається заповітна кнопка. Шпок, і гроші додані! Потім нам показують повернення в акаунт, у якому баланс збільшився на раніше відзначені 100 баксів.
У випадку з PayPal можна взагалі ввести будь-яку суму! Чого бути дріб'язковий сотками баксів - хлоп, і на відео в акаунті PayPal додалася «штука» зелені. Особливо розчулює з'являється після роботи програми віконце з повідомленням «Введена вами сума успішно додана в ваш аккаунт». Кіно, та й годі!

Після такого відео я, звичайно, побіг скачувати Money Adder. Знайти і закачати її вдалося без зусиль. А ось далі справа не пішла - після розпакування архіву в ньому виявився ще один архів, до якого був потрібний пароль. У поданій до архіву записці на пароль давалася посилання (не забули!), Який, звичайно ж, виявився платний - за нього просили $ 9,99. Витративши хвилин 15 на пошуки, мені вдалося знайти тільки платні варіанти. Власне, в цьому і суть обману. Зрозуміло, що програма нічого не ламає і не перекладає, а от 10 баксів за кожен ключ - нормальний заробіток для творця архіву, враховуючи, що пропонується множення грошей в платіжних системах світового рівня, користувачів яких невимірне безліч.

Такі, ось, пироги ... Спосіб обману банальний, примітивний і затертий до дір - на нашому сайті є кілька описів подібних лохотронів. Досвідчена людина, побачивши подібне відео, лише посміхнеться, а от новачки побіжать качати Money Adder і купувати паролі. Сподіваюся, серед них вас вже не буде :-)


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: