Програма по заробітку в інтернеті або Анти-гуруПрограма по заробітку в інтернеті Починати якусь справу з нуля неймовірно складно. Заробіток в Інтернеті - не виняток. Новачкові буває досить непросто розібратися у всьому цьому різноманітті інформації і знайти свій шлях до успіху. Але ось, блукаючи по мережі, новачок натикається на «гуру мережевого заробітку». Саме так він себе величає! Гуру обіцяє новачкові навчити його всьому, що він знає сам. А знає він - ух, як багато! Гуру вже навіть всі матеріали встиг підготувати - ось у нього готовий до відправки диск з супер програмою по заробітку, навчальна книга або набір чудодійних методик, які допоможуть вам почати заробляти по 100 $ в день! Ціна питання, точніше диска з методикою, всього нічого - якихось кілька десятків доларів! Але гуру говорить, що це не трата грошей, а їх інвестування в прийдешній успіх!

 Стоп! Вистачить слухати всіх цих самопроголошених гуру! І вистачить взагалі застосовувати це слово до звичайних пройдисвітам-шахраям! Гуру - це наставник в індуїзмі, а шахрай - той, хто намагається втерти нам диск.

 Всі ці диво-методики та програми по заробітку - пустушка! Інформація в них і виїденого яйця не варта! Мета всіх продавців подібного неліквіду - нажитися на покупцях! Дуже часто буває, те, про що пишуть або розповідають на диску з методикою - марення божевільного! Складається враження, що вони і самі не розуміють, про що говорять! Але навіщо їм щось розуміти? Їм головне продати! Як, ви скажіть, вас зможуть навчити торгівлі на Форекс люди, які й самі там нічого не тямлять?
Вся суть продажів методик по заробітку зводиться до простої істини - продати всілякий шлак в красивій обгортці.

 Віддамо належне, рекламу, продавці шлаку складати вміють. Тут і величезна кількість красивих слів про бізнес, мотивації, успіху, багатих людях. Тиснуть на психологію - подивися на юрбу невдах, хочеш бути серед них? Ні, міняй життя і купуй диск! Ще пообіцяють знижку, якщо купувати в найближчим часом.

 А вже скільки позитивних відгуків від самих різних придуманих людей - так просто не злічити! Одним словом - багато шуму з нічого! У кращому випадку, програма по заробітку буде містити масу загальнодоступної інформації, типу, як зареєструватися на сайті або працювати з WebMoney. У гіршому - прийде порожній диск або диск з інформацією, що засмічує мозок читача.

 Крім того, якщо вже на вас якась із методик, книг або бізнес пакетів зацікавила так, що сил немає терпіти - пошукайте в пошуковику. Яку платну методику можна знайти в безкоштовному доступі, інколи, навіть особливо шукати не доводиться! Однак відразу скажу - зміст не відповідає рекламі! Швидше за все, ви будете сильно розчаровані!

 Висновок і мораль - наткнулися на сайт продавця товару, «який змінить ваше життя» і принесе вам великі гроші - можете навіть не читати його далі. Крім марення, там нічого немає! На цьому поки все, надалі поговоримо про найвідоміших продавцях всілякої «повчальної» хріні!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: