Wmmail.ru - поштовий спонсор і місце спілкування. Опис. способи заробіткуWmmail.ru не потребує особливого представлення - цей поштовий спонсор успішно працює з 2004 року і за цей час виростив не одне покоління користувачів. У нього є свої особливості: крім звичайного заробітку на читанні листів, серфінгу і виконанні завдань на ньому присутня безліч інших можливостей, недоступних на інших поштових спонсорах. У цьому огляді ми розглянемо їх і, зареєструвавшись, почнемо роботу.

Wmmail.ru - поштовий спонсор

Реєстрація в WMmail

Wmmail - найстаріший поштовик рунета і зробити його опис в рамках однієї статті нелегко - аж надто багатогранний цей сервіс. Останнім часом він явно став трансформуватися якийсь гібрид, в якому є елементи біржі, соціальної мережі і, якщо хочете, своєрідного клубу для приємного проведення часу. Своє знайомство з ним ми почнемо з перерахування способів отримання прибутку.

    Способи заробітку на wmail

        Читання листів
        Найпростіший спосіб - отримав лист з посиланням, клікнув на неї, подивився сайт з рекламою і отримав за це гроші.
        Серфінг і автосерфінг
        Теж нічого складного - оплачувану перегляд сайтів в ручному, або автоматичному режимі. Серфінг з'являється на початку кожної години і через кілька хвилин зникає через наплив бажаючих. З цієї причини спиратися на нього як на заробіток не варто.
        Виконання завдань
        Як не дивно, але це один з головних способів отримання прибутку на цьому сайті. За певну винагороду (від 1 цента до кількох доларів) пропонується виконати вказане в завданні дію. Це може бути клік по рекламі, реєстрація в будь-якому проекті, написання постів на форумі і т.п. Чим складніше завдання, тим вища оплата за неї.
        Купівля-продаж кредитів
        Кредит - внутрішня валюта сайту. Його можна купити, продати і передати іншому користувачеві. Ціни на кредити зазвичай стабільні, але іноді трапляються їх обвали, або підвищення вартості. При наявності терпіння на цих коливаннях курсу можна заробити. Як бачимо, тут явно присутні елементи Форекса.

    Розваги на wmail
    Крім отримання прибутку wmail пропонує масу розваг, як пов'язаних з заробітком, так і немає.
    Не так давно з'явилася можливість спілкування користувачів сайту і розділ «питання - відповідь» в якому можна задати питання і через деякий час отримати відповідь на нього. А за хорошу відповідь можна як віддячити, так і самому отримати грошову винагороду.
    Ще одне цікаве нововведення - стіна користувача. На ній можна залишати позитивні чи негативні відгуки про користувача. Свою стіну можна розмальовувати на свій розсуд, дозволено використання деяких html-тегів.

    Особливе місце серед розваг, доступних на цьому спонсора, займають ігри, які ведуться між користувачами на гроші або кредити. Ігри ведуться чесно, система жодним чином не втручається в процес гри.
    Серед найбільш популярних ігор «Сапер», «Камінь-ніж-папір» і «Хрестики-нулики». На смак і колір товариша немає, але найбільш цікавим видається «Сапер»: один гравець створює гру (наприклад, на 1 кредит) і «мінує» ігрове поле. Інший вступив в гру, намагається його розміновувати, і в разі успіху отримує цент. Погодьтеся, в цьому щось є.
    Система рефералів
    Залучаючи рефералів, можна істотно збільшити свій прибуток. Для їх залучення кожен користувач отримує свою реферальне посилання. З залученого користувача рефері буде отримувати 10% заробітку, а в разі реєстрації без рефссилке ці 10% будуть іти самій системі.

З чого почати

З отримання облікового запису. Йдемо на сторінку реєстрації wmail.ru і заповнюємо поля реєстраційної форми. Хвилина-друга - і ви член спільноти зі своїм аккаунтом.

На завершення огляду хотілося б сказати стандартну фразу про завершення знайомства з цим сервісом, але не можу. Сайт активно розвивається і знайомство з ним ще не закінчено. Як уже зазначалося, нововведення роблять його схожим на соціальну мережу, в розвитку якої ви можете взяти активну участь - на сайті існує розділ «Ідеї» в якому можна висловити свої пропозиції. Адміністрація аналізує їх і деякі втілює в життя.
Але головне призначення wmail - заробіток. Скільки на ньому можна заробити? Від кількох центів в день (читання листів і серфінг) до 1-2 доларів (виконання складних завдань, пов'язаних з реєстрацією або написанням постів). Як завжди, все в ваших руках.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: