Заробіток з Seo Sprint. Робота і реєстрація на seosprint.net. опис Сеоспрінт  • Вартість 1 кліка; 0,025 - 0,04 руб.
  • Мінімальна сума для виведення грошей: 2 руб
  • Кількість посилань на добу: 12-50
  • Час перегляду рекламної сторінки: 20-30секунд
  • Читання листів за гроші: немає
  • Виконання завдань: так
  • Серфінг: немає
  • Платіжні системи: Webmoney, Liqpay, Liberty Reserve, AlertPay
У російськомовній частині інтернету якісних ptc-спонсорів не так вже й багато. Не можу сказати, чим це обумовлено, але факт залишається фактом. Цей огляд присвячений одному з них - Сеоспрінту. Це перевірений і дуже цікавий сервіс, на якому можна заробляти не тільки кліками.


Останнім часом в рунеті явно спостерігається активізація сервісів для просування сайтів - мало не кожен місяць з'являються все нові і нові сайти. Зайшовши на деякі з них, з першого погляду розумієш, що справи з ними мати не варто. Seo Sprint жодним чином не можна віднести до цієї категорії. По-перше, він зроблений на якісному скрипті. Це відзначають усі, хто працює з ним. По-друге, це не новий сервіс - він існує певний час, цілком достатня для того, щоб завоювати довіру і рекламодавців, розкручувати на ньому свої сайти, і клікер, які роблять це.

   Короткий огляд Seo Sprint

    Почнемо з розцінок. Вони трохи нижче, ніж на інших більш-менш стабільних буксах. Одвічна проблема вибору - кликати за високими розцінками, ризикуючи їх не отримати, або гарантовано виводити гроші, здійснюючи при цьому більшу кількість кліків. Але розцінки Сеоспрінта нижче не на багато - 0,025 руб. проти 0,03 руб, а от кількість посилань більше: 20-25 реклам в день є не на кожному Клікова спонсорів.
    Крім переглядів реклами Сео Спринт пропонує спробувати заробити на читанні оплачуваних листів і тестах. Вартість перегляду листа - від 0,04 руб. за лист, а ось тести коштують дорожче: середня вартість одного тесту - 0,10 руб. Суть тесту проста - йдемо на вказаний сайт і відповідаємо потім на питання.
    Також можна підзаробити на виконанні завдань. Переважна більшість з них зводиться до реєстрації на інших буксах і доступні тільки новачкам, тому що досвідчені користувачі давно зареєстровані на них. А за два аккаунта, як відомо, слід негайна блокування і одного, і другого.

    Початок роботи. Реєстрація в Seo Sprint

    Реєстрація в Seo Sprint не викличе труднощів навіть у початківців - йдемо по посиланню на сайт Seosprint, заповнюємо поля форми, після чого можна заходити в створений аккаунт. Працювати ви не зможете поки не підтвердите свій пін-код, який вам буде пропонуватися на всіх сторінках. Він, до речі, як і всі інші реквізити висилається при реєстрації на вказану вами e-mail. При реєстрації ви отримуєте рефбек 70% (про нього буде ще сказано далі)

Реєстрацшя на Сеоспрінт

        Важливо: в останній час введено нове правило - вам потрібно підтвердити свій акаунт через мобілку. Вам буде запропоновано ввести свій номер, на який буде відправлено код. Код вводите в поле, чим і підтверджуєте свій аккаунт. Без цього неможливо зробити висновок грошей і підвищити статус.

    При роботі потрібно пам'ятати важливе правило - неактивні користувачі, що не працювали понад 60 днів, автоматично видаляються з системи.
    Після завершення реєстрації кожен новий користувач отримує початковий статус «Перехожий». Цей статус дозволяє робити все, крім виведення грошей. Щоб стати повноправним користувачем потрібно отримати статус «Робочий». Пройшовши по посиланню «Підвищити статус», цю безкоштовну процедуру можна пройти за кілька хвилин. Вона яка зводиться до верифікації поштової адреси та заповнення особистих даних.

    Інтерфейс описувати немає сенсу - серед всіх російських буксов я б поставив йому одну з найвищих оцінок. Все на своєму місці - нічого зайвого.
    Посилання оновлюються дуже часто. Часом дивуюся, звідки вони набирають стільки реклами. Після закінчення перегляду не забувайте оновлювати сторінку браузера - напевно з'являться нові посилання. У цьому відношенні Seo Sprint значно випередив своїх конкурентів - сидіти без роботи не доведеться.

    Елементи меню мають деревоподібну структуру, наприклад, пройшовши за посиланням «Заробляти», ми потрапимо на сторінку з посиланнями для кліків, а у вірніше її частини будуть посилання на інші види заробітку. По завершенню перегляду рекламної сторінки з'явиться невелика капча, на якій потрібно вказати що випало кількість зірочок. Після цього з'явиться напис про нарахування грошей. Посилання потрібно переглядати по черзі, інакше вони не будуть зараховані.

    Не можна не відзначити, що на Seo Sprint немає ігор, лотерей та інших всіляких "прибамбасів", характерних для буксов рунета. Це перше, що впадає в очі - все націлено на роботу. Для тих, хто хоче підвищити свій заробіток, існує можливість активувати фінансову мережу. Вона не збільшить вартість кліка, але за кожну активацію фінансової мережі вашим рефералом ви отримаєте 20 руб. Вартість активації мережі - 30 руб. Говорячи про рефералах, не можна не згадати про ярмарок рефералів, де їх можна купити або продати.

    Тепер про виведення грошей з Seo Sprint. У цьому відношенні цей сервіс готовий здивувати кого завгодно: до ваших послуг 4 системи, серед яких присутня навіть AlertPay. Ось вже й рідкість у наших краях! Мінімальна сума виводу залежить від платіжної системи: Liqpay - 2 руб., Webmoney і Liberty Reserve - 3 руб., AlertPay - 32 руб. Проміжок між висновками - 48 годин.

    Рефбек на Seosprint

    І наостанок про рефбек  на Сеоспрінті. Останнім часом на Seosprint уведений змінний рефбек, величина якого залежить тільки від активності реферала. Тому, щоб отримати зазначені, відсотки, потрібно працювати. При активній роботі ви з легкістю досягнете рефбек до 80%, виникнуть питання - зв'язуйтеся зі мною по внутрішній пошті Сеоспрінта.

Огляд закінчений. Сказати по правді, захопившись західними буксами я на тривалий час випустив з поля зору сектор сайтів для заробітку в рунеті. Позначилася робота з WmMail, який поступово став перетворюватися мало не в соціальну мережу. І зареєструвавшись в Seo Sprint, я був не шокований, але дуже здивований якісними цього ресурсу. Від мене важко дочекатися похвали, але цього сервісу вдалося змусити мене зробити це. Зайшовши в свій аккаунт після реєстрації ви зрозумієте, чому ...

P.S. Залишайтеся скептиком, переглядаючи рекламовані сторінки - саме вони підживлюють мій розділ «лохотрон інтернету».Всього коментарів: 2
2 назар   (10.11.2014 16:49)
самий лучий сайт для зароботку

1 іван   (21.07.2013 18:59)
Я вважю що Seo Sprint на сьогодні кращій спонсор рунету, аналогів по зручності і якості нажаль немає

Имя *:
Email:
Код *: