Що таке рефбек (refback). Який він буває і що рефбек дає рефералуЩо таке рефбек  При роботі в мережі інтернет деколи зустрічаються оголошення про рефбеке. Багатьох початківців користувачів високі цифри вводять в оману, а деякі взагалі не розуміють, про що йде мова. Матеріали цієї статті дадуть відповіді на багато питань про рефбеке і його користь для реферала.

Термін «рефбек» нерозривно пов'язане з терміном «реферал». Вважаючи, що ви маєте уявлення про роботу реферального системи та рефералах, ми не будемо забирати час, заглиблюючись в ці питання.

    Відступ для непосвячених. Рефералом називається людина, який був залучений на який-небудь проект інтернету його іншим членом. Такий принцип збільшення учасників проекту називається реферального системою, а людина, що привернув рефералів, називається рефері.

Реферальні системи присутня на багатьох проектах інтернету і бувають різного виду. Нас цікавить комерційні реферальні системи, при яких рефері - власник рефералів - отримує прибуток від дій залучених ним рефералів. Очевидно, що чим більше рефералів, тим більший прибуток рефера. Відповідно, він шукає способи мотивувати користувачів інтернету стати його рефералами. Рефбек - один з таких методів.

Що таке рефбек

Рефбек - це повернення частини прибутку рефера своїм рефералам і збільшення таким чином їх заробітку. Термін походить від англійського refback, де ref - скорочення від referral, а back по-англійськи означає «повернення».
Рефбек зазвичай виражається у відсотках і величина його залежить від багатьох чинників - жадібності рефера, особливостей роботи конкретного проекту, зокрема, його движка і т.д.

Рефбек дуже популярний при роботі з кліковими спонсорами. Багато хто використовує його, щоб залучити якомога більше рефералів і відсотки рефбека можуть бути досить високі - аж до 100%. Давайте розбиратися чи можливий такий альтруїзм і чи варто звертати уваги на подібні пропозиції.
рефбек це

Велике значення, крім розцінок проекту, має його движок. Припустимо, людина дала опис нового проекту, розмістив свої реферальськой посилання і запропонував високий рефбек, приміром, вищезгадані 100% або трохи менше. Через місяць у нього 100 рефералів, через 2 місяці - 200 осіб. Кількість рефералів і терміни наведені для прикладу і більше підходять рефері, які мають свій сайт, на якому і пропонується такий рефбек.
Тепер давайте прикинемо: щоб виплатити рефбек, потрібно моніторити дії реферала. Необхідно, підрахувати прибуток, який він приніс, необхідно вирахувати відсоток, необхідно виплатити і сам рефбек. Зіставте тимчасові витрати на всі ці дії, потрібні лише для того, щоб виплатити рефбек в 50 центів. І чи буде людина, що пропонує рефбек 90%, мати порівнянну з тимчасовими витратами прибуток? Відповідь якщо не напрошується сам собою, то наводить на багато роздумів.

Вищенаведений приклад характерний для власників сайтів, які привертають користувачів за допомогою найвищого рефбека. А тимчасові витрати - для роботи з закордонними проектами. Але останнім часом ситуація почала змінюватися: багато сучасних движки (особливо російськомовного інтернету) мають опцію автоматичного рефека - в інтерфейсі є можливість встановити потрібний відсоток. Людина прийшла по вашому посиланню, зареєструвався і тут же в панелі має можливість порівняти свій рефбек з обіцяним. Для рефера ж таку можливість важко переоцінити: немає часових витрат на прорахунки, не потрібно «паритися» при перекладі рефбека в кілька десятків центів, і, саме головне - відсутня можливість обману реферала. Адже йди знай - заплатить чи Рефер обіцяний високий рефбек чи ні. А тут все гарантовано!
Звичайно, рефері має можливість знизити рефбек, але реферал може написати лист рефері з проханням роз'яснити причину зниження рефбека. І на підставі отриманої відповіді приймати рішення про доцільність роботи з таким жадібним рефері. Як бачимо, знову все прозоро і ось при такій роботі можливі дійсно високі рефбекі - до 80%.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: