Заробіток на vip-prom.net. Опис і огляд VIP promotion • * Мінімальна сума для виведення грошей: 0,05 $
 • Кількість посилань на добу: від 20.
 • Час перегляду рекламної сторінки: від 30 секунд
 • Читання листів за гроші: є.
 • Виконання завдань: є.
 • Серфінг: є.
 • Платіжні системи: Webmoney, Liqpay, AlertPay, Liberty Reserve
 • Мій refback (рефбек) на vip-prom.net: 80%

Досвідченим манімейкера не потрібно пояснювати, що таке Seo Sprint - цей російський сервіс відрізняється стабільністю роботи і виплатами. Vip-prom.net зроблений на тому ж движку і має тих же власників - зайшовши на нього, розумієш це з першого погляду.

Заробіток на vip-prom.net.

    Огляд і опис vip-prom.net

    Починаючи огляд, скажу, що він буде відштовхуватися від Seosprint, що зрозуміло: досить цікаві відмінності цих сервісів.

    Реєстрація проста - йдемо на vip-prom.net, заповнюємо кілька полів реєстраційної форми і можна заходити в аккаунт. Поштою прийде підтвердження про створення облікового запису, логін і пароль.

    Пропонована посилання реферальськой, зареєструвавшись по ній ви отримаєте від мене максимально можливий рефбек - 80%

    Після реєстрації потрібно активувати аккаунт - у верхній частині для цієї мети є посилання, пройшовши по якій нам треба ввести номер мобілки, отримати на нього код та активувати аккаунт. Власникам аккаунта Seosprint цього робити не потрібно - досить ввести в форму свій пароль і e-mail seosprinta.

    Розцінки vip-prom.net не особливо відрізняються від Сеоспрінта, але виражаються вони в доларах, а не рублях. Висновок можливий через 4 платіжні системи, що просто здорово - вибирай, що потрібно. Мінімальні суми для виводу:
 • Liqpay і Webmoney - 0,05 $
 • Liberty Reserve - 0,1 $
 • AlertPay - 1 $
    Правила роботи звичайні для всіх подібних сервісів. Перераховувати їх усіх немає сенсу, але деякі знати потрібно - не можна створювати більше одного аккаунта і не можна сидіти склавши руки протягом 60 днів. У першому випадку слід негайний довічний бан - на форумі vip-prom.net описані подібні випадки.

    Крім серфінгу vip-prom.net пропонує заробити на читанні листів і заданіях.Совершая серфінг і виконуючи завдання, ставитеся до інформації на рекламованих сайтах з холодною головою - лахотрони трапляються досить часто.
    Посилання оновлюються часто - можна заходити кілька разів на день і не залишатися без роботи.

    Інтерфейс vip-prom.net описувати я не буду - він логічний і зрозумілий навіть новачкові. Зазначу, що його з повною впевненістю можна назвати найзручнішим інтерфейсів серед російських сервісів заробітку.

    На vip-prom.net немає лотерей, ігор та інших подібних речей, призначених, в основному, для викачування грошей з користувачів. Тобто з нас.

Все, більше додати нічого. Якщо є незрозумілі моменти по роботі, то можна прочитати огляд Seo Sprint - деякі аспекти в ньому розписані більш докладно. Якщо ж питання залишаться, задавайте їх в коментарях. Вдалої роботи!


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: