Neobux - перевірений букс. Опис, реєстрація та робота в Необукс • Вартість 1 кліка; 0,01-0,001 $.
 • Вартість 1 кліка реферала: 0,0005 $.
 • Мінімальна сума для виведення грошей: 2 $.
 • Кількість посилань на добу: 4-20.
 • Час перегляду рекламної сторінки: 30 секунд
 • Платіжні системи: AlertPay, PayPal
 • Час виведення грошей: миттєво

Перевірений. Відмінний, перевірений часом кліковий спонсор. Платить за перегляд рекламних сторінок. Виплати відбувається стабільно і справді миттєво - є скіни. З повною упевненістю цей букс можна назвати флагманом PTC.
На жаль, всьому приходить кінець. І хорошого заробітку на Neobux теж - розцінки зрізані, і зрізані дуже сильно. Шкода ... Але! Букс існує і нікого не обдурив. Ніщо не заважає вам почати з ним роботу.

Переходимо на сайт neobux.com і натискаємо у верхній частині сторінки «Register». Заповнюємо латинськими символами поля реєстраційної форми.

 • Username - вводимо логін.
 • Password - вводимо пароль. Довжина пароля - не менше 6 символів.
 • Password Confirmation - повтор пароля.
 • Email - вводимо email адресу для зв'язку з букс.
 • AlertPay / PayPal Email - вводимо e-mail для платіжних систем. Можна той же самий.
 • Birth Year - рік народження.
 • Вводимо знаки з картинки Image Verification.

Відзначаємо галочкою чекбокс про прочитання правил сервісу «I declare to have read, understood, and accepted the terms of service». Читати, до речі, теж не завадило б. Гуглі-перекладач допоможе вам у цьому. Натискаємо на кнопку Сontinue (Продовжити). Після цього ви потрапите на сторінку перевірки вашого e-mail. Не закриваючи сторінки, переходимо в поштову програму, копіюємо код підтвердження і вводимо його в поле Validation Code For. Потім вводимо букви з картинки в поле Image Verification. На цьому реєстрація завершена, можна заходити в свій аккаунт.
Майте на увазі, що якщо ви зареєструєтесь і не зробите жодного кліка протягом 72 годин, то ваш акаунт буде видалений. Якщо ви не зробите жодного кліка за місяць, буде те ж саме - бан аккаунта. Необукс - місце для працьовитих людей і ледарям в ньому робити нічого.
І ще один момент: якщо буде встановлено, що ви часто заходили свій аккаунт більше, ніж з трьох різних комп'ютерів, то вас можуть порахувати чітера і забанити. У правилах букса чітко написано - не більше трьох ip-адрес за 10 днів. Майте це на увазі.

Опис і робота

Інтерфейс мінімальний, як і у всіх буксов, але якісно оформлений - працювати приємно. Після декількох змін і доробок його цілком можна назвати досконалим. Це не перебільшення - не дарма у всіх відгуки про Neobux самі позитивні. З'явилося безліч буксов а-ля Необукс, які копіюють його, що говорить багато про що. Сайт працює швидко, збоїв немає.
Особливістю Необукса є форум, в якому є російський розділ. Форум дуже потужний, і, що найголовніше, живий. Якщо у вас проблеми або питання, можете бути впевнені - вам допоможуть у їх вирішенні.
Починаємо роботу. Натискаємо View Advertisements і потрапляємо на сторінку з рекламними посиланнями. Клацаємо на одній з них, потім на що з'явився гурток. Відкриється нове вікно з рекламою і почнеться відлік часу. Після закінчення 30 секунд відлік завершиться і з'явиться напис «Advertisement validated!» (Перегляд реклами зарахований) і за нього нараховуються гроші. Можна закрити вікно і перейти до наступного рекламному посиланню.
У верхньому куті сайту знаходиться логін, натиснувши на який ми потрапимо на центральну сторінку аккаунта. На ній знаходиться статистика кліків і зароблених грошей, меню управління аккаунтом і найкраща кнопка в світі «Your Paуment». Тут же знаходиться новини - все в одному місці.

Виведення грошей з Neobux
З виведенням грошей все в повному порядку - виплати проходять моментально, без всяких листів адміну, нервування і з'ясуванням у форумі, чому гроші не переводяться, як в деяких інших буксах. Як вивести гроші з букса? Дуже просто - заробити їх важче. Заходимо на центральну сторінку аккаунта і натискаємо «your payment». Потім вибираємо AlertPay і підтверджуємо висновок. З'являється напис про переведення грошей. Заходимо в свій аккаунт в AlertPay і бачимо що тішить очі сторінку, скіни якої наведено нижче. От і все.

Необукс платить Підтвердження виплати Neobux Про Neobux відгуки хороші. Neo платить! опис Neobux
Як бачимо, Необукс платить, і платить стабільно. І швидко.

Інформація про доменне ім'я
Registrant:
NeoDev, Lda.
   Apartado 4033
   EC SRA. HORA
   Senhora da Hora, Senhora da Hora 4461-901
   PT
Domain Name: NEOBUX.COM
Record expires on 10-Mar-2020.
Record created on 10-Mar-2008.


Тут, як бачимо, все в порядку - домен зареєстрований до 2020 року. Що зайвий раз підтверджує серйозність намірів його власника.
Всього коментарів: 0