Заробіток на Blogun.ru. Знайомство з біржею і опис її роботиЗаробіток на Blogun.ruОтже, ви вирішили зайнятися заробітком на блозі. Відмінно! В такому випадку вам прямий шлях на один з найбільших сервісів для власників власних блогів - Блогун.ру. Саме на цьому сервісі можна спробувати свої сили в цій справі і набратися досвіду.

Що таке Блогун?

Сервіс Блогун представляє, по суті, біржу для власників блогів і рекламодавців. Для цього на цьому сервісі існують різні типи реєстрації - один для рекламодавця, інший для власника сайту. Загальний принцип роботи сервісу: автор пише у своєму блозі статті на задану рекламодавцем тематику і отримує за це гроші. При цьому цілком можливий торг як з боку рекламодавця, який, природно, буде намагатися заплатити менше, і автором статей, що переслідують протилежні цілі. Після досягнення домовленості починається проведення рекламної кампанії.

Розцінки на написання оглядів різні і залежать від вашого сайту. Мається на увазі відвідуваність вашого блогу, рейтинг в пошукових системах, індекс цитування і т. п. - кажучи іншими словами, чим ракрученнее ваш блог, тим більшу ціну за його використання можна запросити.

Статті можуть бути різного типу - інформаційні, які знайомлять відвідувачів блога з рекламованим продуктом (послугою), або рекламними, розхвалюють (або, навпаки, критикують) певний товар. Кожна стаття (огляд) називається постом. Всі пости в Блогуне діляться на три види:
  • Постової (посилання на сайт замовника);
  • Короткий огляд;
  • Повний огляд
Постовий - невеликий текст з 1-2 пропозицій, що містить рекламне посилання. Короткий огляд представляє із себе кілька абзаців в рамках звичайної статті на задану тематику. Нарешті, повний огляд - самостійна окрема стаття, присвячена темі замовника.

Як почати роботу з Блогуном?

Щоб почати заробляти в Блогуне необхідно зайти на сайт сервісу і зареєструватися як власник блогу.

опис блогуна

Реєстрація нічого особливого не представляє - стандартні кроки, які не потребують опису. Після реєстрації, зайшовши в свій аккаунт в розділ «Блоги» потрібно додати свій блог і активувати його. Для активації блогу необхідно написати невелику статтю, вибравши зі списку тематику, і розмістити на сторінці цієї статті код активації. Потім посилання на сторінку з встановленим кодом відправляється модераторам Блогуна, які перевірять стан вашого блогу і оцінять написання статті. Після цього, приблизно через 1-2 дня блог буде активований і ви можете приступати до заробітку на Блогуні.

Перед початком роботи доцільно ознайомитися з докладним FAQ Блогуна, що містить відповіді на найпоширеніші питання новачків. Крім того, на сайті присутня форум, на якому також можна отримати відповіді на неминуче з'являються на початку роботи питання - як технічного, так і фінансового плану.

Як заробити на Блогуні?

На Блогуні існує система пошуку пропозицій рекламодавців, розбита по виду постів, ключовими словами і ціною. Якщо підходящу пропозицію знайдено, вам потрібно відправити рекламодавцю повідомлення про готовність співпрацювати. При цьому, як уже говорилося, можна поторгуватися, якщо порахуєте пропоновану оплату за пост низькою і запропонувати свою ціну.
Після прийняття рекламодавцем вашої заявки можна приступати до роботи.

    Перед початком написання статей, щоб уникнути непорозумінь або помилкового тлумачення будь-яких термінів, обов'язково потрібно з'ясувати у рекламодавця всі нюанси запропонованої теми.

Після завершення роботи та розміщення статті на своєму блозі необхідно відправити замовнику посилання на неї. Він оцінить якість виконаної роботи, і якщо буде задоволений результатом, на ваш рахунок надійдуть гроші. При наявності у замовника претензій до дотримання умов завдання, він має право вимагати від вас доопрацювання поста. У разі виникнення спірних ситуацій можна звернутися до адміністрації сервісу, яка виступає в таких випадках в ролі судді. Після оцінки вимог замовника і виконану роботи буде прийнято відповідне рішення з даного спірного питання. Як бачите, все проходить в цивілізованій формі.

Одночасно можна брати участь в декількох десятках рекламних кампаніях - Блогун дозволяє розміщувати 100 заявок на добу від кожного блога.

З якими платіжними системами працює Блогун?

Блогун працює з WebMoney і Яндекс.Гроші. Доступні виплати в WMZ, WMR.
Мінімальна сума виводу становить 500 WMR.

На цьому ми закінчимо знайомство з Блогуном. Ви зрозуміли, що він із себе представляє і яким чином отримати прибуток, працюючи з цим сервісом. При вищевказаних 100 заявках на добу і хорошої організації процесу прибуток ця може виявитися дуже і дуже істотною. Звичайно, не відразу, це зрозуміло - на вас не кинеться натовп замовників, що бажає співпрацювати з вами. Але з плином часу приходить досвід, з'являються клієнти, а з ними прийдуть і гроші.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: