Як написати статтю за 20 хвилинстаття за 20 хвилин Як же зробити статтю за 20 хвилин (How to Write an Article in 20 Minutes) - так називається стаття, розміщена Джимом Естіллом у всімвідомому Copyblogger'e. Із заголовка можна зрозуміти про що мова піде, коментарі зайві. На цій сторінці наданий повний переклад цієї відомої статті, в якій навіть досвідчений блогер може почерпнути для себе багато чого. Мова в статті ведеться від особи автора.

    Хочте вірте або не вірте,чо, але в мене йде 20 хвилин, щоб написати статтю, що містить 400-500 слів. В цій статті я поясню деякі трюки, які я використовую для досягнення цієї мети.
    Ведення блогу вимагає щоденної витрати часу, а втрачати на це заняття більше 20 хвилин мені не дуже хочеться. Найбільшість моїх статтей у блозі містять менше чим 500 слів, та їх написання відняло набагато менше часу.
    Отже, нижче наведені 8 порад, які допоможуть написати вам статтю за 20 хвилин. Чи може навіть і за більш короткий термін.

  1. Написання статті я завжди починаю списком ідей та понять, за які піде мова. Зазвичай ці ідеї я розписую по пунктах, і роблю це по-старому - вручну на листку паперу.
  2. Часто я кілька днів тримаю цю статтю в стадії «інкубації» (це ще не входить до 20 хвилин). В цей час я в чорновому варіанті періодично накидаю деякі ключові ідеї. З появою нової ідеї я додаю її в свій список. Для цього я завжди ношу з собою свій блокнот.
  3. Часто мені доводиться скоротити первинна кількість ідей. Іноді вони випадають з теми статті або не зв'язуються з іншими ідеями. Для написання хорошої статті часто доводиться від чогось відмовлятися.
  4. Ніколи не зберігайте гарні ідеї. Якщо знаю, що в короткий час мені доведеться кілька статей написати, я дуже спокусливо зберегти кілька хороших ідей на майбутнє. До вас обов'язково прийдуть нові ідеї, і вони будуть краще попередніх.
  5. Розробіть прийоми для швидкого написання статей. Один з моїх способів - «розігрів». Я просто про що-небудь пишу приблизно 5 хвилин. І це налаштовує мене на подальшу творчу роботу. Другий спосіб - налаштуватися на роботу під час прогулянки, їзду на велосипеді або занятті бігом (хоча інколи мені вважається, що я всього лише відтягую час до початку роботи). Ще один виверт - придумати собі гру, з самим собою посперечатися про те, що стаття буде написана до певного часу. Незважаючи на простоту способу, він дає вельми сильну мотивацію для роботи.
  6. Поверніться до написання статті пізніше. Всі кращі мої статті були зроблені по частинах.Ті ж 15 хвилин я витрачав , але розбиті по частинах - за раз 5-7 хвилин . Але якщо якщо я зловлю думку, то, звичайно, не припиняю писати.
  7. Часто я пишу 3-4 статті одночасно. 5 хвилин пишу одну, 7 - іншу, і так далі. Коли я втягуюся в письмовий процес, це працює добре.
  8. Ще один спосіб - використання пунктів або нумерованих списків, як у цій статті. Людям подобається подібний вид надання інформації, а мені так легше організувати процес написання статті.
стаття за 20 хвилин

 Добре. Якщо я можу писати статті так швидко, то виникае питання: чому я не пишу кілька статей в день? Якщо не звертати уваги на те, що я працюю цілий робочий день, то зазначу, що написання статті - ця частина найлегша. Треба знайти ідеї - а це набагато важче.

 Погодьтеся, стаття заслуговує на увагу. З багатьма пунктами можна погодитись, а з іншими посперечатися. Я, наприклад, завжди намагаюся записати гарну ідею. У метушні і круговерті справ забути її - раз плюнути, а в забиту іншими справами голову може нічого й не прийти. І справа тут не в розумовому розвитку - це життя. А ось «висиджування» статті - це стоїть ідея і дає свої плоди. Ну, не буду нав'язувати свою думку - вирішуйте самі, які пункти допоможуть вам у роботі і використовуйте їх.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: