Letitbit.net. Як з ним заробити і що для цього потрібно • Реєстрація: безкоштовна.Оляд файлообмінника Letitbit
 • Оплата: від 5 $ до 15 $ за 1000 унікальніх завантаження файлів.
 • Оплачувані Країни: все.
 • Мінімальна сума для виплати: 5 $ для Webmoney, 10 $ для PayPal
 • Термін Зберігання файлів: до 50 Мб - 30 днів, до 500 Мб - 25 днів, до 500 Мб - 25 днів, до 1,5 Гб - 15 днів.
 • Платіжна системи: Webmoney, PayPal
 Файлообміннік letitbit.net - Досить відомій сервіс для Зберігання файлів. Оплачує завантаження розміщеніх на сервері файлів з усіх країн.

Як зареєструватіся в letitbit

 Реєстрація в letitbit проста, но для неї потрібен мобільний телефон. Йдемо на сайт letitbit.net.

Реєстрація в Letitbit

 Введемо email та номер мобільного телефону. Формат Введення вказано на сторінці. Код інвайт сам підставіться в Своє поле, йо чіпаті НЕ потрібно. Відзначаємо згоду з правилами и натіскаємо «Відправити». Реєстрація завершена. Тепер можна Войти в Свій акаунт, ввівші в ЯКОСТІ логіна Свій email и пароль, Який повинен прийти під видом SMS на номер зазначеним телефоном. Зареєструвавшісь, ми автоматично почал брати участь в партнерській Програмі сервісу.

Як заробіті з letitbit

 Спосіб заробітку нічім НЕ відрізняється від заробітку на інших файлообмінніках. Завантажуємо на сервер Свої файли, які можут представляті Інтерес для потенційніх завантажувачів. Чим Більше файлів, тім Більше кількість Завантаження І, відповідно, заробленіх грошів. Після закачування КОЖЕН файл отрімує посилання. Розміщуємо ці посилання де Тільки можлива - на форумах, варезних порталах, тематичних каталогах (музичний, Наприклад) i чекаємо, коли набереться мінімальна сума для виведення грошей. Періодічно потрібно перевіряті Наявність своїх файлів - в розділі «Інструменти» знаходится форма для цієї процедури. Крім того, потрібно контролюваті, щоб НЕ закінчівся Термін ДІЇ завантаження файлів. Особливо Це Важливим на початково етапі, коли файли галі не розкручені.

Опис інтерфейсу

Інтерфейс letitbit.net лаконічній и йо опис не заберу Багато годині. Управління акаунтом здійснюється з єдиної панелі Управління.

інтерфейс Letitbit

 Зайшовші на сторінку «Статистика» ми отрімаємо вічерпні дані про дату и кількість Завантаження та датою, дізнаємося скількі ми заробіт и отримавших бонусів. З усіх Сторінок вона - найпріємніша. Тім Більше, Що на ній знаходится форма замовлення виведення заробленіх грошів.
 На сторінці «Файли» знаходится ПЕРЕЛІК Всіх ваших файлів, їх Властивості а кож Корисні статистичні дані - з якіх сайтів найкраще закачуються дані або Інша Цікава ІНФОРМАЦІЯ.
 
Завантаженя файлів

 На Цій сторінці також можна легко скопіюваті файли Зі свого аккаунта в letitbit.net в Свій акаунт на sms4file.com, vip-file.com и shareflare_net.

Порядок Дій:
 1. Кількома на назві сервісу з обміну файлами, Куди нам потрібно скопіюваті Свої файли.
 2. У з'явилися полях вводиться Свій логін и пароль з аккаунта, в Який нам потрібно здійсніті копіювання. ЯКЩО все відзначився правильно, то ці сервісі стануть активними, и ми зможемо переглянути список файлів аккаунта.
 3. Відзначаємо файли, які Хочемо скопіюваті.
 4. В кінці списку файлів є віконце, де потрібно вказаті, на Який сервіс ми копіюємо файли и натіснуті кнопку «Копировать Файли».
 Після завершення процедури файл буде скопійованій Протяг хвилини, І ми зможемо Отримати на нього посилання. ЯКЩО ж після натіскання кнопки ОТРИМАНО Повідомлення: «File_Name simlink exist», ціну означає, Що Сейчас файл Вже існує в обліковому запісі.
Йдемо Далі. В розділі «Дані» можна Изменить Свої Платіжні реквізити. «FTP» - зрозуміло, в ній знаходяться дані для завантаження файлів по ФТП. В розділі «Інструменти» з інструментів Тільки Перевірка файлів на існування. Незрозуміло Чому в цьому розділі знаходяться пропозіцію про покупку Gold аккаунта и інвайт. Инвайт - ваша реферальськой посилання. В розділі «Контакти» в зможете Відправити Повідомлення адміністрації сервісу. Наприклад, про зміну незручного пароля з мобілкі - на цьому онлайн вон робіться самє так. Ну, и на завершення, до ваших послуг форум. Тепер дізнаємося Як завантажуваті файли.

Варіанті завантаження файлів

Файли можна Закачати трьома способами - через web-інтерфейс сайту, ФТП и корістуючісь віддаленої завантаження.

Як завантажити файли через web-інтерфейс

Завантаження через web-інтерфейс взагалі НЕ віклікає ніякіх труднощів. Та й працює здорово. Правда, при Великій кількості файлів таки ФТП зручніше.
Заходімо на сторінку «Новости», вібіраємо Потрібні файли и завантажуємо їх. Після завантаження нас автоматично перенаправляють на сторінку «Файли». Свежезагруженніх файлів там, Як правило, ще Немає. Смороду з'являться через деяки годину.

Як завантажити файли через ФТП

Заходімо на сторінку «FTP». На ній знаходяться логін, пароль и список серверів. Вставляємо їх у відповідні поля в ФТП-Програмі, з'єднуємося и почінаємо закачування. Через Певний час файли з'являться в акаунті. ЯКЩО ви НЕ вмієте користуватись ФТП, то в розділі «Корисні Програми» є доповідна інструкція з налаштування ФТП-програми и закачування файлів на файлообміннік.

Що не можна робіті на letitbit.net
 1. Пошірюваті Ключі або / і програм, Що генерують, Що шукають Ключі. Навіть ЯКЩО смороду НЕ Працюють, буде Блокування облікового запису.
 2. Пошірюваті ДП, ЗОО.
 3. Реєструваті Кузьмою другий аккаунт за власним інвайт.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: