Файлообмінник turbobit - опис, переваги і недоліки • Реєстрація: безкоштовна.
 • Оплата: від 3 $ за 1000 унікальних завантажень файлів.
 • Обліковуються країни: більше 40.
 • Мінімальна сума для виплати: 10 $
 • Термін зберігання файлів: 30 днів.
 • Платіжна система: WebMoney, PayPal

опис turbobit  Відносно молодий російський файлообмінник, що набирає обертів.  Дуже гарні умови для заробітку, є можливість створити на базі наданої свій власний файловий сервер.

Як заробити з Турбобітом

 У файлообмінників які розвиваються, перед своїми іменитими побратимами є одна безсумнівна перевага - вони ще не зажрались (як це не грубо звучить) і цінують кожного клієнта. Це повною мірою можна застосувати до Турбобіту. Він не має такої популярності, як Депозит, але по можливості заробітку можна порівнювати. На початку своєї діяльності у цього файлообмінника було багато прикрих технічних і фінансових непорозумінь, але зараз Турбобіт твердо став на ноги і часи неприємностей пішли в минуле. У разі технічних проблем адміністрація сервісу компенсує завдані незручності підвищенням розцінок на деякий час. Погодьтеся, це підкуповує - видно, що тобою дорожать.
Заробіток на turbobit
 В цьому відношенні Турбобіт програє іншим обмінників: у зареєстрованих користувачів термін зберігання файлів всього 30 днів з моменту останнього скачування.
 На сайті є FAQ і форум, що містять відповіді на багато питань новачків. Після реєстрації обов'язково загляньте в цей розділи.

Як уже говорилося Турбобіт цілком придатний для заробітку - розцінки за завантаження файлів на ньому вельми привабливі. За рахунок цього файлообмінник не має розгалуженої системи рангів, і в цій простоті є безсумнівний плюс. У всякому разі не розбігаються очі від всіляких таблиць з розцінками. Своєрідним підвищенням є так званий «Турбо доступ», але він дає більше переваг скачують, а не власникам аккаунта. Вони отримають тільки збільшення терміну зберігання своїх файлів до 60 днів. Послуга ця платна і коштує 50 WMZ на рік.

Розцінки ТурбоБіт

Розмір файлуТариф, $Тариф, руб
1Mb .. 4Mb$ 390руб
5Mb .. 9Mb$ 4120 руб
10Mb .. 49Mb$ 6180 руб
50Mb .. 99Mb$ 7210 руб
100Mb .. 249Mb$ 9270 руб
250Mb .. 1500Mb$ 12360 руб
1500Mb .. 100Gb$ 15 450 руб
 • Розцінки наведено за 1000 унікальних завантажень (скачування з одного ip один раз на добу) для файлів розміром більше 1 Мб;
 • Країни, з яких зараховуються скачування: Росія, Україна, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, США, Канада, Австралія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Голландія, Італія, Ірландія, Іспанія, Португалія, Франція, Швейцарія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Болгарія, Греція, Польща, Румунія, Словаччина, Туреччина, Чехія, Кувейт, ОАЕ, Саудівська Аравія, Японія, Сінгапур;
 • Статистика в системі ведеться в рублях і доларах. Виплата в доларах проводиться за курсом WebMoney на день оплати.
Реєстрація в turbobit.net

Реєстрація в ТурбоБіт проста. Йдемо на сайт turbobit.net.

як зареєструватись на turbobit

 У його верхній частині натискаємо «Реєстрація», у випавшому віконці вводимо свій e-mail, який буде логіном, і пароль. Після натискання кнопки «Зареєструватися» можна заходити в свій аккаунт. Думаю, більш короткої реєстрації ви не бачили.


 Інтерфейс Турбобіта аскетичний і в той же час досить зручний. Дуже корисна смужка новин на центральній сторінці - відразу отримуєш потрібну інформацію. Там же знаходиться форма для завантаження файлів - все під рукою. Але нас більше цікавить меню «Файли», тому йдемо туди.

turbobit опис интерфейсу

 В цілому все зрозуміло - у верхній частині відображаються папки, у нижній - файли. При натисканні на іконці папки в нижній частині з'являється її вміст. Для того щоб провести дію над файлом його потрібно відзначити галочкою. Відзначити всі файли папки можна, відзначивши галочкою самий верхній чекбокс ліворуч від напису «Тип». Іконки під написами «Посилання», «Змінити» і «Копія» клікабельні. Натиснувши на них, отримаємо відповідні дії з виділеними файлами. Кнопка «Продовжити» призначена для продовження терміну зберігання файлів. Але продовження на цьому сервері платне - строком на один рік. Це, мабуть, єдиний недолік цього сервісу - файли повинні обов'язково викачуватися як мінімум раз на місяць.

 Як завантажити файли

 Варіантів завантажень файлів в Turbobit три: ФТП, через веб-інтерфейс сайту та віддалене завантаження. Всі варіанти доступні в розділі «Завантажити файл» - з нього, до речі, і починається вхід до системи. Натиснувши на кнопку «FTP» (на малюнку) ми потрапимо у вкладку з реквізитами для ФТП-програми.

Як завантажити файли

ФТП на Турбобіте працює непогано - нарікань не було. Файли з'являються в акаунті досить швидко. Якщо ви не вмієте користуватися ФТП, то в розділі «Корисні програми» є докладна інструкція з налаштування ФТП-програми і закачування файлів на файлообмінник.

Що не можна робити на Турбобіт


На Турбобіт можна розміщувати матеріали, які:
 • Не містять інформації, поширення якої заборонено чи обмежено відповідно до чинного законодавства країни Вашого перебування;
 • Не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб;
 • За своїм змістом відповідають соціальним, моральним і етичним принципам (не містять повідомлень, що ображають людську гідність, що пропагують насильство, расову чи національну ворожнечу і т.п.);
 • Не містять вірусів або будь-яких інших програмних продуктів містять шкідливий код.
 Заборони стандартні, але особлива увага приділяється боротьбі з дитячою порнографією - проводяться акції з виявлення її розповсюджувачів, їх акаунти та рахунки анулюються.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: