Файлообмінник Shareflare.net. Переваги і недоліки. Опис, розцінкизаробіток з shareflareФайлообмінник Shareflare.net. Переваги і недоліки. Опис, розцінки
  • Реєстрація: безкоштовна.
  • Оплата: від 4 $ і вище за 1000 унікальних завантажень файлів.
  • Оплата реферальних: 25% від залучених користувачів.
  • Оплачувані країни: всі.
  • Мінімальна сума для виплати: від 5 $.
  • Час зберігання файлів: 10-30 днів з моменту останнього завантаження.
  • Платіжна системи: Webmoney, PayPal
Shareflare.net - новий файлообмінний сервіс. Співпрацюючи з новим файлообмінником, завжди є ризик нарватися на всілякі дрібні глюки і шорсткості. Але всі були колись новачками. І депозит, рапідшара теж. В інтернеті вже досить багато файлів, розміщені на цьому сервісі. А раз так, то настав час познайомимося з Shareflare ближче.

Домен Shareflare зареєстрований на Сейшельських островах в січні 2010 року. Там же вказано й адресу офісу. Зазвичай в цієї знаменитої офшорній зоні реєструються платіжні системи, але, як бачимо, бувають і винятки.

Розцінки Shareflare

Заробіток на Shareflare.net нічим не відрізняється від заробітку на інших файлових хостингах: завантажили файли, отримали посилання і розмістили їх в інтернеті. А от отримувати прибуток можна різними способами. Існує 3 види програм для заробітку.

    Програма «60% of ALL Premium Sales» (60% від усіх продажів преміум)
    Все зрозуміло з назви - ви отримуєте 60% прибутку від продажу преміум-аккаунта, який купить користувач для того, щоб завантажити ваші файли. Скажімо прямо, зі звичайними файлами там робити нема чого - користувач не буде платити гроші даремно. Що це мають бути за файли - здогадуйтеся самі.
    Програма «Normal»
    Заробіток залежить від розмірів завантажених файлів і вашого статусу. Це звичний підрахунок - його використовують майже всі файлові архіви. Розцінки наведено в таблицях.

Залежність прибутку від розміру файлуТариф
0Мб - 0.99Мб До 4 $
1Мб - 4.99МбДо 6 $
5Мб - 9.99Мб До 8 $
10Мб - 49.99МбДо 12 $
50Мб - 99.99Мб До 14 $
100Мб - 249.99Мб До 18 $
250МБ - 1499.99МбДо 24 $

Залежність прибутку від статусу аккаунта
Паперовий з паперовим статусом заробіток буде нульовим (Для тих користувачів, які тимчасово не приносять користі сервісу)
Свинецьзаробіток - номінал (значення, вказане у верхній таблиці) / 10
Олов'янийзаробіток - номінал / 5
Бронзовийзаробіток - номінал / 3
Срібнийзаробіток - номінал / 2
Золотийзаробіток - номінал / 1,5
ПлатиновийНомінальний заробіток

    При цьому система визначення статусу, як повідомляється на сайті, зберігається в секреті і визначається щодня. Але, думаю, ніякого секрету немає - чим менше розмір файлу і чим більше завантажень, тим вище буде статус. Завантаження враховуються з усіх країн.
    На мій погляд, система статусів трохи дивна - виходить, щоб працювати за номіналом (розцінками з верхньої таблиці) потрібно досягти платинового статусу. А скільки буде триває паперовий, при якому прибули взагалі немає? І який сенс плодити таку кількість статусів?

    Програма «Maximum»

    Заробіток залежить від розміру файлу та країни, з якої він був завантажений. Розцінки та країни приведені на сайті.

    Користувачеві, що вирішив співпрацювати з Shareflare, обов'язково потрібно все продумати і визначитися з видом програми - змінити її потім буде не можна! Але можна створити другий, нереферальний до першого аккаунт.

Початок роботи

 Початок роботи стандартне - йдемо за посиланням на сайт Shareflare і реєструємося. Заповнюємо кілька полів реєстраційної форми, серед яких вибір типу заробітку, і можна заходити в аккаунт. При необхідності вибираємо в списку, що випадає в верху сторінки російську мову і перемикаємо на нього інтерфейс.

Платежі в Shareflare

Виплати в Shareflare.net відбуваються протягом двох робочих днів з моменту подачі заявки. Висновок можливий через Webmoney або PayPal. Мінімальна сума виводу для WebMoney - 5 баксів, для PayPal - 10 баксів.

Завантаження та термін зберігання файлів

Способи завантаження звичайні, нічого нового - ФТП, через веб-інтерфейс сайту та віддалене завантаження. При завантаженні по ФТП є зручна опція: можна вказати системі, як переносити завантажені файли в аккаунт - автоматично або вручну.
Через форму на сайті файли вантажаться швидко. Рекомендований максимальний обсяг завантаження через форму файлу - 10-15 Мб.
Термін зберігання завантаженого файлу залежить від розміру: до 50 Мб зберігається 30 днів з моменту його завантаження, до 500 Мб - 25 днів, до 1500 Мб - 15 днів і, нарешті, термін зберігання файлу до 2500 Мб - 10 днів. Строки, як ми бачимо невеликі.

Інтеграція Shareflare vip-file.com і sms4file.com

Тих, хто працює з vip-file і sms4file, чекає гарна новина: всі файли, які є на цих файлообмінник можна досить легко скопіювати в свій аккаунт Shareflare. Для цього в розділі «Файли» є спеціальні посилання.

Короткий огляд Shareflare закінчений. У цього файлообмінника є свої достоїнства і недоліки. Переваги - його молодість. Такі сервіси цінують кожного відвідувача і користувача, тому що їх мало. Недоліки - трохи дивна система нарахування прибутку і невеликий термін зберігання великих файлів. Хоча, можливо, більш тривалі терміни і не потрібні: файли таких розмірів у наш час реальніше завантажити через торрент-сервіс.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: