Заробіток з rapidshare.com. особливості роботи  • Реєстрація: безкоштовна.Rapidshare заробіток
  • Оплата: проводиться в особливих одиницях - RapidPoints.
  • Термін зберігання файлів: 60 днів.
  • Платіжні системи: PayPal, WebMoney (на замовлення)
Файловий архів rapidshare.com, мабуть, найпопулярніший зі всіх файлообмінників. З повною упевненістю його можна назвати патріархом своєї справи - заснований він був одним з перших. Відрізняється від інших принципово іншим підходом до оплати завантажень файлів - заробити на ньому вельми непросто.

Як заробити на Рапіді

Наскільки Рапід зручний для завантаження файлів користувачами, настільки ж він незручний для заробляння грошей. Як уже говорилося, система оплати на ньому відрізняється від інших подібних сайтів - в якості грошової одиниці на ньому прийняті пойнти, звані RapidPoints. Вони нараховуються за завантаження ваших файлів, і при цьому є умови: розмір файлу повинен бути більше 5 Мб і нараховується не більше 3 пойнтів в годину за один файл. Потім пойнти можна обміняти на Premium аккаунт - потрібно набрати 8000 RapidPoints. Що робити потім з цим аккаунтом не знає ніхто. На безлічі сайтів пишеться, що його можна продати, але при запиті як це зробити все відмовчуються. Так що в цьому плані Рапід як заробітку безперспективний. До недавнього часу була реферальная система, вона діяла протягом року, але її закрили і ввели в черговий раз нову одиницю - Premium RapidPoints. При цьому RapidPoints можна обміняти на Premium RapidPoints за певним курсом. Навіщо все це робиться, незрозуміло.

Як вивести гроші з Rapidshare

Виведення грошей c Рапіда відбувається через Paypal, при цьому потрібно надсилати запит у службу підтримки сайту. Після перевірки ваших RapidPoints на відповідність з правилами сайту, відбувається перерахування коштів на рахунок PayPal. Процес перевірки може займати від декількох тижнів до двох місяців. Якщо ж ви хочете вивести на інші грошові системи, наприклад WebMoney, то для цього доведеться знову звертатися до служби підтримки сайту з відповідним проханням.

Отже, ви отримали певні відомості про Рапідшаре. Розумію, все дуже незручно і заплутано. Схоже, керівництво компанії шукає нові способи залучення користувачів і проводить з нами експерименти. Але навіщо з нею мати, в такому випадку, справа? Є маленький нюанс, який потрібно враховувати. Багато сайтів, на яких ви будете розміщувати посилання на розташовані на інших файлообмінниках файли, вимагають дублювання посилань (дзеркал) саме на Рапідшару. А мати справу з цим файлообмінником чи ні, вирішувати вам.

Як зареєструватися в rapidshare

Реєстрація на Рапідшаре проста, але шлях звивистий. Йдемо на сайт rapidshare.com.

Як зареєструватись в Rapidshare

Для того, щоб потрапити на форму реєстрації доведеться завантажити файл. Натискаємо «Обзор», вибираємо самий маленький за розміром файл і, натиснувши кнопку «Upload», завантажуємо його. Поcле цього ми потрапимо на сторінку, де можна зареєструватися. На сайті реєстрація називається створенням «Collector's Zone» - тобто аккаунта.

Рапідшаре реєстрація

Знаходимо напис «Сreate Collector's Zone», клацаємо на ній і в відкрилася вкладці з'являється форма реєстрації.

зареєструвати акаунт в rapidshare

Заповнюємо її латинськими символами: вводимо логін, поштова адреса, пароль і повторюємо пароль. Натискаємо «Сreate Collector's Zone» і стаємо власниками аккаунта. Після цього можна увійти в акаунт через верхнє меню на першій сторінці сайту «Free zoneCollector's Zone Login -> ».
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: