Виведення грошей з LiqPay. Способи обналічування Після реєстрації в LiqPay наступним питанням зазвичай стає питання про виведення грошей. Як вивести гроші з LiqPay? Які взагалі є способи виведення коштів з цієї платіжної системи? Давайте розберемося з цими питаннями - в Лікпей введення / виведення грошей не займає багато часу і робиться дуже просто.Як виводити кошти
 з Liqpay

 Як отримати готшиу в LiqPay

 Ця послуга отримання грошей в Лікпей відбувається через пластикову карту. При цьому зовсім не обов'язково, щоб ця карта була прив'язана до аккаунту Лікпей. Говорячи іншими словами, можна перевести гроші на будь-яку пластикову карту і потім зняти гроші з неї гроші в банкоматі. І, нарешті, можна безпосередньо отримувати гроші з Лікпей з банкомату. Поки, правда, тільки в банкоматах «Приватбанку».
 У попередній статті цього розділу ми розглядали реєстрацію в Лікпей. Вона абсолютно не відрізняється від простого входу в систему Лікпей, тому не будемо повторюватися і процес входу розглянемо коротко.
 Заходимо в свій аккаунт. Для цього горизонтальному меню вибираємо «Вхід / Мій баланс», на наступній сторінці вводимо номер свого мобільного телефону. Після цього отримуємо пароль у вигляді СМС-повідомлення. Вводимо його і потрапляємо до системи.

 Як вивести гроші з LiqPay на пластикову карту

 Тепер можна приступити до висновку грошей на пластикову карту. Заходимо в меню «Отримати гроші> Вивести на карту». Заповнюємо поля. У полі «Одержувач» вводимо номер картки одержувача. В поле «Сума» вводимо суму переказу і вибираємо валюту. У полі «Коментар» можна ввести примітку до перекладу, але воно не обов'язково до заповнення

виведення готшвки з liqpay

 Продовжуємо. На наступній сторінці потрібно всього лише перевірити правильність заповнення попередньої сторінки.

способи
 обналічування liqpay

 При необхідності можна повернутися і виправити помилку. Йдемо далі і потрапляємо на завершальну сторінку, де повідомляється що операція переказу грошей успішно завершена.

liqpay виведення коштшв

 Підтвердження відправлення прийде також у вигляді повідомлення СМС на ваш телефон. Тепер після закінчення деякого часу можна перевіряти прихід грошей на свою картку. Не дивлячись на вказаний на сайті LiqPay миттєвий переказ коштів на картки «Приватбанку», це, звичайно, не так. Насправді гроші зазвичай з'являються десь через півгодини.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: