Платіжна система LiqPAY - можливості та принципи роботи Багато людей, що працюють з платіжними системами PayPal і AlertPay, відзначали їх зручність і надійність. Але при всіх їх перевагах цим системам притаманний один серйозний недолік - вони не працюють з країнами колишнього СНД. На більшості комерційних сайтів пострадянського простору ви не знайдете їх у списку введення-виведення грошових коштів. Але, як кажуть, святе місце порожнім не буває - рано чи пізно повинен був з'явиться механізм, який об'єднує гідності вищезгаданих систем, і в той же час працює в країнах СНД. Мова, як ви напевно здогадалися, йде про LiqPAY - молодий платіжній системі, що стає все більш і більш популярною.


 LiqPay належить найбільшому українському банку «Приватбанк». Система створює користувачеві віртуальний рахунок і дозволяє вводити / виводити / отримувати кошти за допомогою мобільного телефону, інтернету і платіжних карт. При цьому номер мобільного телефону прив'язується до аккаунту.
 Прагнучи зайняти лідируючі позиції, LiqPay намагається інтегруватися з багатьма платіжними системами. У ній добре робити мікроплатежі - тарифи на транзакцію низькі і немає ліміту на мінімальну суму. А при переказі коштів усередині системи взагалі не знімається ніяких відсотків. Чи не в цьому секрет такого швидкого зростання
популярності? LiqPay стає конкурентом смс-білінгу тому робота відбувається з живими грошима, та й тарифи нижчі, ніж при оплаті рахунку з мобілки. Існує механізм масових платежів, що дозволяє розіслати гроші великій кількості одержувачів одним кліком.
Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

 Що пропонує LigPay:

  • Відправлення та отримання грошей
  • Прийом платежів на сайті
  • Оплата послуг
 З першим і останнім пунктом все зрозуміло. Прийом платежів на сайті увазі, що на будь-якому сайті можна встановити систему перекладу та оплати в LiqPay. Для цього розробникам сайтів надаються всі необхідні компоненти цього сервісу.
Робота з грошима в LiqPAY

    Введення грошей

    Намагаючись зайняти вільну нішу LiqPAY, як уже зазначалося, багато що запозичила від платіжних систем PayPal і AlertPay. У тому числі і прив'язку до аккаунту пластикової картки, через яку і вводяться кошти на свій рахунок в ЛікПей. Гроші можна також перевести на свій рахунок з іншого рахунку Лікпей.

    Переказ грошей

    Кошти в цій платіжній системі переводяться швидко і легко - для їхнього переведення чи здійснення платежу не потрібно знати реквізити одержувача. Достатньо мати номер його мобільного телефону, оскільки саме він є ідентифікатором в LiqPAY. При цьому дуже багато хто плутає переказ коштів в Лікпей на інший номер телефону з переказом коштів безпосередньо на рахунок телефону і чекають його поповнення в мобілці. Незрозуміло? Розглянемо приклад. У вас є рахунок у LiqPay, на ньому присутні гроші та їх частину потрібно передати своєму товаришеві. Ви здійснюєте переказ коштів і вказуєте його номер телефону. Він, навіть не маючи аккаунта, отримає повідомлення про прихід в систему грошей, призначених для нього. Таким чином вашому товаришеві залишається тільки отримати ці гроші.

    Отримання грошей

    Одержувач коштів отримує СМС-повідомлення про прихід коштів у Лікпей. Він заходить на сайт LiqPAY, використовуючи як логін свій номер свого мобільного телефону. Після введення номера він отримує СМС-повідомлення з динамічно згенерованих паролем (технологія OTP (One-time password). Ввівши пароль, він зможе зайти в аккаунт і оперувати отриманими коштами, наприклад, перевести в готівку їх.

    Обналічування

    Гроші можна вивести на будь-яку кредитну картку, яку навіть не потрібно прив'язувати до аккаунту ЛікПей. Потім гроші спокійно обналічиваются в банкоматі. Переказ грошей на карту займає від 3 до 6 днів. Якщо висновок грошей здійснюється на карту, емітовану «Приватбанком», процес зарахування відбувається миттєво. Крім того, існує можливість отримувати гроші з рахунку Лікпей безпосередньо з банкомату, минаючи їх переклад на картку. Ця можливість є тільки в банкоматах «Приватбанку».

 З якими картами працює LiqPay?

 Для роботи з LiqPAY потрібна карта VISA або MASTERCARD, емітована будь-яким банком і не має обмежень на здійснення Інтернет-транзакцій.

 З якими валютами працює LiqPay?

 LiqPAY працює з євро, доларом, російським рублем і українською гривнею. У планах розвитку системи - робота з усіма основними валютами світу. При не відповідно валюти картки і рахунку в Liqpay, система проводить автоматичну конвертацію.

 Чи можна Webmoney обміняти на Liqpay і навпаки?

 Ні, і не передбачається найближчим часом. Офіційна причина - обмін заборонений керівництвом системи Webmoney, які вважають LiqPay платіжним інструментом, система обліку якого не забезпечують належної ідентифікації особи власника для боротьби з незаконною торгівлею, фінансовими махінаціями, відмиванням і легалізацією грошових коштів, отриманих незаконним шляхом. Дивно. Visa і MasterCard дозволяють працювати зі своїми картами і вважають що все нормально.
 До недавнього часу «Приватбанк» приймав перекази Webmoney і все було тип-топ. Тепер ця послуга припинена і переводити кошти Webmoney в Україну стало трохи важче. Швидше за все причина всього, що відбувається більш прозаїчна - між платіжними системами йде боротьба за ринок. B в цій боротьбі WebMoney вже почав здавати свої позиції ...

 Ми коротко ознайомилися з Лікпей і отримали уявлення про послуги. Саме час зареєструватися та почати більш тісне знайомство з цією платіжною системою. Для цього підготовлена ​​стаття про реєстрацію, підтвердження картки і початку роботи в LiqPay.
Всього коментарів: 2
0  
2 admin   (16.04.2015 20:47)
Вибач, букмекерськими конторами не займаюсь, та і лікпей давно не використовував

1 переказ коштів   (11.04.2015 16:36)
Скажіть будь-ласка, чому я не можу перерахувати кошти з картки приват банк на пари матч. Мені пише не удвлось списание средств. В чому причина. Раніше такого не було

Имя *:
Email:
Код *: