Реєстрація в LiqPAY. Підтвердження картки Якщо ви вирішили скористатися послугами платіжної системи LiqPAY, але не знаєте з чого почати, то ця невелика інструкція для вас. Ви дізнаєтеся як зареєструватися в LiqPAY і прив'язати пластикову картку до свого аккаунту.

 Як зареєструватися в LiqPAY

 Реєстрація в Лікпей як така відсутня і дивує навіть досвідчених користувачів інтернету. Нам не знадобиться заповнювати незліченні ряди всіляких полів на різних сторінках. Для реєстрації нам буде потрібен мобільний телефон і його номер, збережений у текстовому файлі. З цього файлу ми будемо копіювати і вставляти його у відповідне поле. Оскільки ідентифікація відбувається саме по номеру мобільного телефону та підтверджувати його нам доведеться кілька разів, то краще один раз надрукувати, перевірити і зберігати його у файлі.
Почнемо. Йдемо на сайт LiqPAY. У нижній частині сторінки ми побачимо кнопку з написом «Отримати 5 центів».

реєстрація в liqpay

 Ці 5 центів отримують все нові користувачі, чом би і нам скористатися цією можливістю. Інший варіант реєстрації (входу) - через меню «Вхід / Мій Баланс-> Вхід / Мій Баланс». Натискаємо на кнопку і потрапляємо на сторінку, де потрібно ввести номер свого мобільного телефону.

покрокова реєстрація в liqpay
 
 Копіюємо, вставляємо номер і чекаємо - через деякий час (звичайно не більше хвилини) прийде СМС-, повідомлення зі згенерованим паролем.

опис реєстрації в liqpay
 
Вводимо його в поле «Пароль» і потрапляємо до системи. Все просто і в той же час надійно.
Що потрібно зробити в акаунті насамперед? Якщо ви плануєте довгострокову роботу з Лікпей, необхідно увійти в меню «Мій LiqPAY / Персональні дані» і заповнити всі поля сторінки: «Ім'я», «Інший телефон», «Мессенджер», «E-mail» і «Адреса». Це потрібно не для переказів коштів - їх можна робити нічого не заповнюючи. Телефон можуть елементарно вкрасти і вам доведеться переводити аккаунт на інший номер телефону. Введені дані можуть прискорити цей процес. Що ж до поля «Адреса», то воно обов'язково при переказі грошей на пластикову карту. При цьому не обов'язково писати весь адресу. Досить ввести місто й вулицю.

 Підключення карти в LiqPAY та її верифікація

 Тепер займемося підключенням карти, яка не повинна бути порожньою - з неї буде знято суму до 3 доларів. При цьому не має значення яка валюта міститься в карті - Лікпей автоматично переконвертує її.
Почнемо. У вертикальному меню в правій частині сторінки натискаємо «Підключення карти». На сторінці, нам буде запропоновано ввести номер картки, термін закінчення дії картки та CVV-код. Термін дії вводиться у форматі ХХ / ХХ, де перші символи - останні дві цифри року, другі цифри - місяць закінчення. На малюнку термін дії картки закінчується в 2011 році в 12 місяці. CVV код - тризначне число, яке повідомляється при видачі карти. Якщо ви його не знаєте, зателефонуйте в банк і запитайте його. Будьте готові, що вас будуть питати всі атрибути картки - номер, рік вашого народження, прізвище, секретне питання і т.д., так що підготуйтеся до цього заздалегідь.

як зареєстрованих в liqpay

 Натискаємо «Продовжити» і на наступній сторінці вибираємо валюту нашої картки.

початок роботи в liqpay

 Йдемо далі. В сторінці, нам повідомляють, що з карти була знята сума. Йдемо до свого облікового запису он-лайн банкінгу і дивимося виписку рахунків. Якщо банк не надає доступ до своєї карті через веб-інтерфейс, доведеться телефонувати в банк і пізнавати зняту суму. Зауважу, що в такому разі сама робота з Лікпей стає неефективною. Погодьтеся, питати кожного разу в банку чи було надходження або зняття коштів з карти здається, м'яко кажучи, дуже нерозумним.
Знаходимо відповідну виписку, дивимося, яка сума була знята LiqPay, і, повернувшись до акаунту LiqPay, вводимо її без коми. На малюнку була введена сума 2,35.

покрокова інструкція для liqpay

 Натискаємо «Підтвердити» і бачимо віконце з повідомленням, що все в порядку.

посібник з реєстрації в liqpay
 Потім нам належить знову підтвердити свій номер телефону.

як 
почати роботу з liqpay

 Вводимо номер і просуваємося далі. Вводимо пароль, який прийшов в СМС-, повідомлення, і після цього потрапляємо в свій аккаунт, де бачимо, що картка підтверджена.

 Як бачите, складного нічого немає. Процедура практично повністю повторює підтвердження карти в платіжній системі PayPal. Крім одного - гроші на картку не повертаються (в усякому разі мені не повернулися). Це плата за підтвердження карти.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: