Бігун - сервіс контекстної реклами. Знайомимося і починаємо зароблятиВ інтернеті не так вже й багато систем контекстної реклами, які нададуть вам можливість заробити на власному сайті. Одна з них - Бігун. Якщо у вас є сайт, навіть не розкручений, всього з кількома відвідувачами в день, то зареєструвавшись в Бігуні можна почати заробляти на ньому. Зрозуміло, що заробіток буде відповідати кількості відвідувань, але все ж він буде. У цій статті ми ознайомимося з Бігуном і почнемо роботу - нас чекають покрокові інструкції з реєстрації та створення рекламної кампанії на Бігуні.

Бігун - сервіс контекстної реклами

Що таке Бігун

«Бігун» - перша російська система розміщення контекстної реклами на сайтах-партнерах. Власником і розробником «Бігуна» є однойменна компанія, заснована в 2002 році. Система займає одне з провідних місць в своїй ніші і є серйозним конкурентом Рекламної мережі Яндекса і Google AdSense.
«Бігун» це один з найдоступніших способів розміщення реклами на сайтах для вебмайстрів, що орієнтуються на російський Інтернет (поріг входу - 2 відвідувача на добу для вебсайтів на платному хостингу). Цей фактор, а також виведення зароблених грошей за допомогою WebMoney, визначили масове використання власниками сайтів «Бігуна» для заробітку.

Як почати роботу в Бігуні

Насамперед зареєструємося в Бігуні. Реєстрація проста та забере кілька хвилин. Всі кроки стандартні, описувати їх докладно немає необхідності - вводимо ім'я і прізвище, телефон, своє місто, e-mail, пароль - і ми майже повноправні партнери Бігуна. Залишається перевірити свою поштову скриньку, на який надіслано лист і підтвердити реєстрацію.

Що робити після реєстрації? Заходимо в свій аккаунт і знайомимося з правилами цієї системи, натиснувши на посилання «Часті питання». Після прочитання цієї інформації багато питань, які завжди є у новачків, відпадуть самі собою. Тепер можна приступати до роботи.
Починати потрібно з створення власної рекламної кампанії, вона називається на Бігуні рекламної програмою.
Натиснувши посилання «Нова програма», ми переходимо на сторінку вибору виду рекламної програми. Біля кожної кнопки є короткий опис програми. Оскільки наш сайт ще не розкручений, більшість з запропонованих варіантів нам не підійдуть - для них потрібні відвідувані, а для деяких програм дуже відвідувані сайти. Тому ми скромно вибираємо найперший тип - Бігун.Автоконтекст, з якого свого часу починали всі. На наступній сторінці нам запропонують заповнити поля форми.
 • Вебдреса вашого сайту. Тут вказуємо адресу сайту без «http://» і «www»
 • Опис.Спрямованість сайту-описуємо коротко.
 • Адреса лічильника. Треба вказати адресу вебсторінки з показаннями відвідуваності сайту(лічильника).
Такі обов'язкові для заповнення поля та з них новачків зазвичай ставить в тупик останнє. Де взяти свідчення лічильника? На цій сторінці внизу ви побачите лічильники відвідувань сервісів SpyLog і LiveInternet. Якшо на одному з них, ми потрапимо на сторінку, яка надає статистичні дані цього сайту. Якщо це буде SpyLog, вони будуть надані в публічному вигляді, а якщо LiveInternet - тільки при введенні пароля. Такі сторінки є на всіх подібних сервісах збору статистики. Адреса такої сторінки, як ви напевно здогадалися, і є шукане - вставляємо його в поле «Адреса лічильника». Якщо потрібно, залишаємо пароль для входу в статистику і йдемо далі.
 • Відзначаємо прапорцем «Я ознайомився і згоден з правилами участі в програмі Бігун.Автоконтекст», які не забуваємо прочитати.
 • З чекбоксів «З Правилами реклами алкоголю ознайомлений і згоден у себе показувати» чиніть на свій розсуд - він не обов'язковий до заповнення.
Натисканням кнопки «Отримати код» ми завершимо процес створення рекламної програми, а зазначену адресу відправляється на перевірку модераторам Бігуна, яка займає від одного до трьох днів. Але часу втрачати нам не можна - модератор перевірить правильність розміщення рекламного блоку на сторінці, тому нам потрібно встановити його до початку перевірки.
Зайшовши в розділ «Партнерські програми» ми зможемо отримати доступ до настройок і статистичними даними всіх програм. Там же відображається статус кожної з програм. Неперевірені сайти мають статус «На модерації». Коли він зміниться на «Працює», це буде сигналом, що сайт пройшов модерацію і рекламний блок починає свою роботу.
Але для нас зараз головне не це - нам потрібно розмістити код на своєму сайті. Для цього ми натискаємо кнопку «Налаштування», що знаходиться біля назви рекламної програми, потім «Отримати код Автоконтекст» і, нарешті, «Новий блок». У розділі «Новий блок» нам потрібно зробити 4 кроки:
 1. Вибрати тип блоку.
 2. Вибрати оформлення.
 3. Налаштувати показ блоку.
 4. Отримати код.
Поїхали. Вибираємо відповідний нам тип блоку і переходимо до оформлення. На ньому зупинимося більш детально. Ми можемо вибрати готові передвстановлені варіанти оформлення, або вибрати власний. Вибираємо власний і, натиснувши на посилання, потрапимо у вікно «Новий шаблон блоку оголошень».

шаблон блоку оголошень begun

Налаштовуємо шаблон відповідно до своїх потреб. Натиснувши на всі поля ми викличемо появи палітри, на якій можна вибрати колір для кожного елемента блоку. Будь-яка зміна відобразиться на верхньому зразку - це допомагає візуально оцінювати настройку. Закривши віконце кнопкою «Зберегти» ми повернемося до кроку оформлення. У ньому нам уже робити нічого, просуваємося далі, до налаштувань. Всі налаштування можна залишити за замовчуванням. Якщо ж ви вважаєте за потрібне щось змінити - сміливо робіть це. І, нарешті, завершення - отримання коду, який копіюємо і вставляємо в потрібне місце сайту. Обов'язково натисніть посилання «Показати інструкцію». У ній знаходиться рада з розміщення коду на сторінці та використанню тега «index». Якщо ви не зрозумієте, про що йде мова в раді, нічого не робіть.
Все! Придумуємо зрозумілу назву блоку, натискаємо кнопку «Зберегти» і терпляче чекаємо відповіді модератора. Він прийде поштою і продублює у вигляді повідомлення в акаунті - зазвичай на наступний день.

    У розділі «Партнерські програми» знаходиться непримітна посилання «Правила участі в партнерських програмах» які обов'язково потрібно прочитати - саме в цьому розділі розташована основна маса найважливіших відомостей про правила роботи з Бігуном. Чомусь інформація для партнерів розкидана в різних місцях і розбита на частини, що дуже незручно.

Який сайт може працювати з Бігуном

Серед інших пунктів, що містяться у вищезгаданих «Правилах участі в партнерських програмах» нам важливі наступні:
 • До роботи з «Бігуном» допускаються сайти, розміщені на комерційному хостингу. Сайти, що знаходяться на безкоштовному хостингу, приймаються до розгляду за умови стабільної відвідуваності понад 300 унікальних відвідувачів на добу.
 • Сайт повинен бути російською мовою. Розміщення тематичних реклам на сторінках з вмістом на інших мовах не допускається.
 • Відповідність вмісту законодавству РФ.

Інші пункти досить стандартні і однакові у всіх сервісах - заборонена пропаганда насильства, міжнаціональної ворожнечі, порнографії і т.і.

Що не можна робити на Бігуні
 • Залучення нецільових відвідувачів на вебсторінку, де показують оголошення «Бігуна».
 • Багаторазове натискання на оголошення партнерських програм «Бігуна» вручну («шахрайство»).
 • Використання Партнером спеціальних програм, програмних засобів та сервісів для автоматичного виконання кліків, ініціювання показів та обміну кліками.
 • Заклики,прохання , або примушування вшдвшдувачів натискати («клікати») на рекламне оголошення,чи здійснювати переходи на сайти рекламодавців, які замовили ці оголошення.
 • Навмисне звернення Партнером уваги користувачів на об'яви за допомогою будь-яких графічних і текстових елементів і прийомів.
 • Використання Партнером програмного забезпечення, а також інших інструментів для вимушених користувача здійснювати кліки по оголошенням.
 • Винагорода або обіцянку користувачам винагороди Партнером в тому або іншому вигляді за вчинення кліків і / або перегляд оголошень.
 • Показ оголошень при одночасному навмисному скруті навігації користувача по сайту Партнера.
 • Навмисне зміна контенту сайту з метою вплинути на індексацію.
 • Розміщення Партнером поруч з оголошеннями «Бігуна» написів і / чи зображень, що вводять в оману.
 • Штучне залучення Партнером уваги до веб-ресурсів, що містять оголошення «Бігуна», шляхом масової розсилки електронної пошти та нав'язливої ​​реклами на інших веб-ресурсах.

Виведення грошей з Бігуна

Для виведення зароблених грошей призначена посилання «Зняти кошти з рахунку». Бігун працює з платіжною системою WebMoney, через яку і відбувається виведення грошей, Можливі також висновки за допомогою банківських переказів, але для цього потрібно укласти офіційний договір.

Ось ми і ознайомилися з системою контекстної реклами «Бігун». Отримані відомості дозволять вам почати роботу - як бачите, особливих складнощів немає, все досить просто і логічно. Реєструйтеся і починайте заробляти гроші.


Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: