Набір тексту на дому. Або обережно - лохотрон.Набір тексту на дому Набір тексту на дому, що може бути простішим - набрав, відіслав, одержав оплату за свою працю, і спраглих отримати зручну халтурку вистачає. Що з себе являє набір тексту на дому, хто то може подумати що це просто набір отсканірованого тексту. Але давайте подумаємо, кому може знадобитися набирати працівників для віддаленої роботи для набору тексту з відсканованих або інших сторінок. Адже існують спеціальні програми, які дозволяють зчитувати текст навіть з картинки і створювати нормально читаємий текст.

Я не знаю, кому може знадобитись подібного роду робота, хоча оголошень скільки завгодно. Мало того що оголошень набір тексту на дому досить багато, так вони ще й високооплачувані - це просто казка якась. Але як відомо казки бувають тільки в книжках.

Що являють собою фірми які шукають подібних працівників? А відповідь дуже проста це не що інше як обман довірливих людей і звичайний лохотрон. Не скажу що прямо всі оголошення це лохотрон, але 90% точно. Як проходить дана схема? Розповім на прикладі одного мого знайомого який повівся на привабливу пропозицію просто набирати текст і мати досить значні гроші, фірма була дійсно зареєстрована і таке їм потрібні були копірайтори і люди для набору тексту на дому.

Для початківців необхідно було купити у них якийсь навчальний диск, і тільки пройшовши навчання ти міг приступити до роботи зі складання та набору тексту. Мій знайомий перевів їм щось близько 150 гривень і через деякий час дійсно отримав навчальний диск. Після того як він усе це визубрив, він вислав їм листа про те що він готовий приступити до роботи, але відповіді не послідувало.

Після цього він намагався зв'язатися з цією фірмою але безрезультатно. Ось так він і залишився з цим чудо навчальним диском по роботі з текстом. Насправді ці фірми просто продають свої диски і більше їм нічого й не потрібно. Тому не попадіться на подібні пропозиції.

Які ознаки у подібного роду роботодавців?

Ви в першу чергу повинні перевірити дійсний чи номер телефону, не полінуватися і подзвонити по ньому навіть якщо це в іншому місті. Далі поцікавтеся розміром оплати за свою працю і вас повинно насторожити якщо вона надто велика. Перед цим ви повинні пройтися по інтернету в пошуках інформації про оплату подібного праці і мати уявлення про розцінки. Але найефективніший прийом наступний - наберіть назва фірми в пошуковику і добавте слово "лохотрон" і подивіться, особливо на форумах, що пишуть про цю фірму люди. Тому що на сайті відгуків або немає зовсім, або вони явно проплачені і неприродно красиві, типу того - «як я щасливий що працюю з Lohotron Company і просто не уявляю життя без неї, зараз я перебуваю в своєму будинку на Канарських островах і це все завдяки Lohotron Company ». Тому шукайте відгуки на сторонніх сайтах, особливо форумах по роботі. Так можна вберегти себе від необдуманих вчинків і зберегти свої гроші.

Ви повинні зрозуміти що схем обману досить багато і описати їх все просто займе багато часу, крім того ці схеми постійно змінюються, але суть залишається незмінною. Тому запам'ятайте головне, якщо у вас просять ще до початку роботи заплатити якісь гроші (не важливо скільки) це явна ознака лохотрону. Тому що ніяка поважаюча себе фірма не буде вивуджувати у претендентів на роботу будь-які гроші, тому що їм потрібно отримати якісного працівника в найкоротший термін.

Подумайте над цим чи є ви в достатній мірі компетентним в роботі з набору тексту. Робота дійсно реальна але не зовсім набір тексту на дому, а робота полягає в рерайті і копірайтінгу. У коло обов'язків копірайтера часто входять: складання будь-яких текстів або рекламних або просто будь-яких статей. Більш просунуті копірайтори можуть складати ефективні рекламні або як їх ще називають продають тексти знаходження і впровадження рекламних концепцій (тут його обов'язки перетинаються з кріейторів), розробка рекламних назв і слоганів (робота неймера), створення сценаріїв для рекламних роликів.

Самі розумієте подібного роду робота це зовсім не набір тексту, і зовсім не халтурка. Тут потрібні спеціальні знання, яких у вас може поки немає. Але не переймайтеся, насправді знайти подібні навички не так складно в крайньому випадку можна працювати не копірайтором а рерайтором - це просто зміна будь-якої статті до такої міри, що вона ставати унікальною, а саме такі унікальні тексти і потрібні для сайту. І природно така робота затребувана, так що вчіться, а не шукайте халтурку.


Всього коментарів: 511 2 3 4 5 6 »
51 Валентина   (10.06.2017 00:14)
Доброго дня. П
отрібна робота по набору тексту.

50 Катя   (03.06.2017 15:12)
Доброго дня! Дуже потрібна робота по набору текстів.Дуже вдячна!

49 Роман   (19.05.2017 20:41)
Потрібна робота на дому по набору тексту

48 Anna   (02.05.2017 17:48)
Шукаю роботу по набору тексту

47 Наталья   (21.03.2017 18:21)
Доброго дня! Потрібна робота по набору тексту, створення презентацій, портфоліо.

46 Ірина   (17.03.2017 11:22)
Потрібна робота. Набір текстів урк мова, рос. мова, англ мова. Створення мультимедійних презентацій.
Хмельницький
готова працювати !!!

45 мар'яна   (08.03.2017 21:15)
Доброго дня.Потрібна робота по набору текстів.

44 Сергій   (06.03.2017 19:55)
потрібна робота з набору тексту

43 Мария   (09.01.2017 20:51)
Потрібна робота по набору тексту.

42 Наталія   (08.01.2017 16:54)
Доброго дня. Потрібна робота по набору тексту.

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-51
Имя *:
Email:
Код *: