Реєстрація в Alertpay. Покрокова інструкція як зареєструватися в Алертпей. Ви досягли такого рівня, коли виникла необхідність зареєструватися в AlerPay? Немає проблем! Незважаючи на те, що реєстрація проходить на англомовному сайті, для вас готова інструкція російською мовою, в якій покроковий опис реєстрації в AlertPay. Вперед! Реєстрація в Alertpay

 Перш за все потрібно підготуватися до реєстрації. У вас під рукою повинні перебувати повну поштову адресу, ваше ім'я, прізвище та e-mail (все потрібно написати латинськими символами). Підготуйте все це в окремому файлі, уважно перевірте кожен пункт. Таким чином ми уникнемо прикрих помилок і друкарських помилок, які, зрозуміло, небажані в такій справі, як реєстрація в Alertpay. Можете в цьому файлі відразу надрукувати пароль - латинськими буквами і цифрами, не менше 6 символів. Безумовно, зберігати такі дані у відкритому вигляді на комп'ютері не випливає з міркувань безпеки, тому після реєстрації не забудьте стерти файл. Якщо ж вам ці дані можуть знову знадобитися, зберігайте їх у спеціальній програмі, що зберігає їх у зашифрованому вигляді - безкоштовної KeePass, наприклад. Повірте, це дуже зручно. У ній же будете зберігати паролі, логіни, поштові адреси і т.п.

  Кілька слів про e-mail. Слід уникати безкоштовних поштових скриньок, т.к. лист з кодом підтвердження може на деякі з них просто не прийти. Оптимальний варіант - імя.com. Цілком підійде gmail.com, незважаючи на те, що він безкоштовний.

посібник з реєстрації в алертпей

 Заходимо на сайт www.alertpay.com. У правому верхньому куті розташована кнопка початку реєстрації в Alertpay.

реєстрація в Alertpay
 
Натискаємо Sign Up Now, потрапляємо на сторінку вибору типу аккаунта.

зареєструвати рахунок в alertpay

 У спадному меню вказуємо країну - обов'язково справжню, інакше можуть бути проблеми при переказі грошей. Тепер вибираємо тип аккаунта.

 Alertpay пропонує 3 види рахунків.
 1. Personal Starter (персональний). Це найкращий вибір для початківців, так і для більшості користувачів теж. Розмір комісії фіксований при переказах і становить 1 $, що при переказах невеликих сум, наприклад $ 5, як-то не зовсім приємно. До цього виду рахунку можна «прив'язати» не більше двох e-mail адресів. Існує ліміт на поповнення рахунку - в місяць не більше 400 $ (і 2000 $ в рік). Ще одне обмеження: неможливість на своєму сайті отримувати платежі;
 2. Personal Pro (преміум). Більш високий тип аккаунта. З ним вже нема обмежень на кількість e-mail адресів та поповнення рахунку . Комісія в преміум аккаунті 2,5% + 0,25 $ за одну транзакцію незалежно від суми. Крім того, власникові облікового запису для отримання платежів на своїх сайтах буде доступний повний набір інструментів з використанням веб-інтерфейсу Алертпей .
 3. Business (бізнес). аккаунт для серйозного бізнесу, більш захищений. Комісія за транзакцію тут складає 3.9% + $ 0.59 . Вибрати можна будь-який - реєстрація безкоштовна, так само як і перехід на більш просунутий тип облікового запису (але не навпаки!).

 Вибираємо персональний і натискаємо Next. Потрапляємо на сторінку введення контактних даних (Contact Information), де нам доведеться заповнити форму. Відкриваємо наш файл, копіюємо і переносимо наші дані у відповідні поля. Пам'ятайте! Всі заповнюється латинськими символами.

 • First Name: - вводимо ім'я.
 • Last Name: - вводимо прізвище.
 • Address Line 1: - домашню адресу.
 • Address Line 2: - якщо адреса не помістився тут його можна продовжити.
 • City / Town: - місто проживання.
 • Region: - вводимо область. Якщо ви живете в обласному центрі (наприклад, London) пишемо London Region.
 • Postal Code: - вводимо поштовий індекс.
 • Country Of Citizenship: - вказуємо громадянство.
 • Home Phone: - вводимо домашній телефон без дефісів. Можна в звичайному форматі без коду країни і міста (3332211).
 • Work Phone: - вводимо робочий телефон (не обов'язково).
 • Mobile Phone: - І, нарешті, вводимо мобільний телефон (теж не обов'язково).
 • Occupation: - вказуємо рід діяльності (можна, в принципі, вибрати будь-який). Не знаєте що вибрати - ставте останній - Other.
 • Date Of Birth: - вибираємо дату народження (місяць / день / число).

 Далі читаємо напис «Must be at least 18 years of age to register for an AlertPay account», яка попереджає, що реєстрованим особі має бути не менше 18 років. Натискаємо Next.
Продовжуємо вводити дані - на цей раз вже для облікового запису (Alert Account Login).

 • Email Address - ваш e-mail адресу, яку буде логіном.
 • Re-enter Email Address - повторюємо e-mail адресу.
 • Password - вводимо пароль. Довжина пароля - не менше 6 символів.
 • Re-enter Password - повтор пароля.
 • Transaction PIN - PIN (пароль для транзакцій) від 4 до 8 цифр.
 • Re-enter Transaction PIN - повтор PIN.

 Вводимо дані для відновлення пароля (Password Recovery). Потрібно вибирати 2 Секретні питання та свої відповіді на них.
як зареєстуватись в 
alertpay

 Далі слідує питання: Will this account be used by any individual or organization other than yourself ? (I.e. a "Third Party")? (Чи буде вашим рахунком користуватися хтось ще, крім вас?) Від відповіді залежить порядок відновлення контролю над рахунком при несанкціонованому доступі. Вибираємо «No».
 Відзначаємо галочкою в пункт I agree to AlertPay's terms and conditions (Ви згодні з правилами і умовами Алертпей).
 Потім вводимо контрольний набір символів з картинки і натискаємо Register. Якщо ж виникла необхідність повернутися назад - натисніть кнопку Previous.
 Після цього ми потрапляємо на сторінку, на якій повідомляється, що на вашу поштову адресу надіслано лист з кодом підтвердження e-mail. Якщо лист не прийшов, натискаємо Click Here для повторної відправки.

як зареєструватися в 
Alertpay

 Перевіряємо пошту, одержуємо лист, натискаємо на посилання (або копіюємо її в адресний рядок браузера і натискаємо Enter).

покрокова інструкція з реєстрації в Alertpay

 Потрапляємо на сторінку Email Validation, де потрібно ввести пароль. Вводимо, натискаємо кнопку Log In і потрапляємо в свій аккаунт. Вітаю! Реєстрація в AlertPay завершена.

 Партнерська програма від Alertpay

Для залучення нових учасників (рефералів) в ситемі Алерпей існує партнерська програм . Партнерство буває двох видів:
 1.  Залучення нових учасників. Після того,як ви зареєструвалися в AlertPay в своєму акаунті ви можете знайти свое реферальне посилання (Earn Money => Referrals =>Your referral URL is :***) . Реферальна ссілка виглядає таким чином http://www.alertpay.com/?ID. Де "ID" - це ваш особистий номер. Ви будете отримувати 5 $ за кожну транзакцію нового учасника (вашого реферала), а якщо ви маєте більше чим 10 рефералів - то отримаете10 $.
 2.  Також система Alertpay обіцяє нагороду за активну розкрутку своеї платіжної системи від 10 до 500 $.Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: